Сульфамінова кислота

51.00 грн (ціна за 1 кг)

Сульфамінова кислота (аміносульфонова/амідосірчана кислота, моноамід сірчаної кислоти) – сильна одноосновна не гігроскопічна кислота, тверда кристалічна безбарвна сполука, що сильно дисоціює.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Кислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Хочете купити сульфамінову кислоту? На складах нашої компанії ця сильна 1-основна кислота, що не відрізняється гігроскопічністю, у вигляді твердої безбарвної кристалічної маси постійно в наявності й доступна для придбання. Сульфамінова кислота оптом від компанії «Система Оптимум» – це якісна хім. сировина на вигідних умовах.

Кислота сульфамінова

Ми пропонуємо цю речовину оптом за однією з найкращих в Україні вартостей. Вона завжди присутня на складах компанії в достатніх обсягах, тому кожне замовлення виконується оперативно. До того ж, на високу швидкість доставки в будь-який регіон країни впливають такі фактори, як досвідчений персонал, що вміє організувати все, як годиться, і наявність власного автопарку.

Товар супроводжується сертифікатом якості, а ціна його не «кусається».

Властивості сульфамінової кислоти

Сульфамінова к-та (також аміносульфонова або амідосірчана, моноамід сірчаної кислоти) – це твердий сильно дисоціюючий хім. продукт, помірно розчинний у воді реактив і сильна кислота. Як правило, в масі не має забарвлення (білий колір) або зі сіруватим відтінком, що основано на присутності в кристалах ромбічної сингонії цвітер-іонів. Є проміжним компонентом між H2SO4 і H4N2O2S.

Розчинність у воді – різна при різній t. У стандартних температурних умовах сольволіз H2O майже не спостерігається. Якщо t підвищується, ця речовина підлягає гідролізу до сірчанокислого кислого амонію (зі збільшенням швидкості гідролізу в кислих середовищах). Підлягає розчиненню в аміді мурашиної кислоти (0,18 г на 100 мл). Слабо розчиняється в диметилкетоні (0,04 г на 100 мл) та етоксиетані (0,01 г на 100 мл), не піддається розчиненню в орган. розчинниках і концентрованій H2SO4. При нагріванні до 260 °C відбувається розкладання на воду, азот, сірчистий і сірчаний ангідриди. Крім того, при підвищенні t в результаті гідролізу формується гідросульфат амонію.

Технічна кислота, взаємодіючи з металами, їх оксидами, гідроокисами і карбонатами, є джерелом формування солей (сульфаматів), з хлористим тіонілом – сульфамоїлхлориду. Вступаючи в реакцію з HNO2, підлягає окислювальному дезамінуванню (реакція застосовується для встановлення розміру речовини і для розпаду надлишкової маси HNO2 при виготовленні органічних сполук, що містять азогрупи).

Ще один з варіантів ідентифікації речовини – сплавлення з дезиловим спиртом. При дії хлору, брому, хлоратів та марганцівки піддається окисленню до N2 і H2SO4. До того ж, ця к-та вступає у взаємодію з фенолами, первинними і вторинними спиртами. Молярна маса – 97,09 г/моль, густина – 2,126 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 207 °C, температура розкладання – 260 °C. Хімічна формула: NH2SO3H.

сульфамінова кислота формула

Характеристики та сфера застосування

Характеристики цього продукту досить різноманітні. Отримання відбувається шляхом гідролізу сірчаної к-ти при поєднанні з реакційною сукупністю нітрид водню + триокис сірки. Купити сульфамінову кислоту необхідно, коли актуальне застосування її в різних галузях. Де застосовується ця речовина? У зв’язку з такими перевагами, як ефективність, економічне і просте використання, унікальний склад і структурна формула, призначення цієї кислоти спрямоване на реалізацію найрізноманітніших процесів. Загалом, сфера застосування виглядає так:

 • очищення пром. установок + позбавлення від іржі та нальоту в побуті (матеріал, що розглядається – популярний інгредієнт засобів від накипу, зокрема для пральних машин, який формує розчинні у воді солі при компонуванні з Ca і Fe+3);
 • виготовлення підсолоджувачів і солодких компонентів (служить популярним джерелом, взаємодіючи з циклогексиламіном, а потім компонуючись з каустичною содою, приводить до формування низькокалорійного цукрозамінника – натрію N-циклогексилсульфамату);
 • розробка і випуск великої кількості медикаментів (антибіотиків, препаратів для гальмування перебігу вірусу імунодефіциту людини, лікування онкологічних захворювань, ліків від епілепсії та для схуднення);
 • очищення виробів з металів і кераміки (для виконання цього завдання кислота може бути задіяна як самостійно, так і разом із іншими активними речовинами);
 • обробка столового та кухонного посуду на підприємствах громадського харчування і в побуті;
 • приготування електролітів, травлення харчової жерсті (гальванотехнічне використання);
 • виробництво барвників та пігментів;
 • здійснення реакції етерифікації (бере участь у створенні складного ефіру в ролі прискорювача);
 • синтез оксиду діазоту (реакція з HNO3);
 • визначення нітрит-іонів;
 • класичне застосування в ацидиметрії, у зв’язку з відсутністю гігроскопічності в твердому вигляді (мета – встановлення обсягів кислоти в розчині);
 • виготовлення целюлозно-паперової продукції (стабілізація дії хлористих складників, коагуляція карбамідоформальдегідних смол);
 • створення засобів, що перешкоджають пожежі + забезпечення вогнезахисту текстильних виробів;
 • обробка басейнів (позбавлення від слизу в водоохолоджувальних системах);
 • виконання ролі гербіциду для сільського господарства (контроль кількості бур’янів і формування умов, що запобігають їх виникненню);
 • дезінфекція (тут переважно актуальне використання N-хлорпохідних амідосірчаної к-ти);
 • збільшення віддачі нафти з пласта шляхом обробки привибійної зони нафтосвердловини;
 • полірування срібних виробів (у складі спеціальних рідких субстанцій).

Не переоцінити значення цієї кислоти в побутовій хімії. Вона нерідко задіюється для кавомашин і для чищення теплообмінників. Промивання теплообмінників, котельного обладнання, швидке позбавлення від молочного і пивного каменю в харчопромі, запобігання формуванню накипу, дезінфекція техніки і важливих виробничих ділянок – мабуть, одні з основних процесів, для виконання яких хочуть купити сульфамінову кислоту. Чому так? Тому що цей продукт не тільки ефективно усуває накип, але й, порівняно з іншими мінеральними кислотами і речовинами з аналогічним використанням (соляною та азотною к-тами, їдким натром, карбонатом натрію), має масу незаперечних переваг:

 • ефективніше очищає;
 • характеризується зменшеною леткістю;
 • відрізняється простотою використання (зокрема піддається легкому розчиненню в теплій воді);
 • обережно діє на метали;
 • не потребує додаткової утилізації, з огляду на нейтральність;
 • має невелику токсичність і не призводить до опіків.

Сульфамінова кислота: вимоги безпеки

Ця органічна кислота не є надмірно шкідливою (клас небезпеки за впливом на людину – 3, горить складно), але, все ж, вимагає виконання низки правил. Техніка безпеки передбачає обережне поводження, використання спецодягу та ЗІЗ, запобігання контакту цієї речовини зі шкірою та очима, а також дотримання особистої гігієни. Ці правила нескладні і, разом з тим, дієві. Якщо ж ними нехтувати, не є винятком опіки шкірних покривів і слизових оболонок. На можливість появи опіків, до слова, впливає концентрація цієї сполуки. Задля запобігання будь-яким негативам, важливо також дотримуватися правил перевезення і зберігання.

Транспортування може здійснюватися будь-якими видами ТЗ, але з обов’язковим забезпеченням технічних аспектів, що діють на кожному з них. Що стосується зберігання, то його можна виконувати в закритій упаковці виробника в критих сухих складах, беручи до уваги термін придатності продукту (1 рік). Зверніть увагу! При зберіганні цей реактив може злежуватися.

Купити сульфамінову кислоту оптом

Якщо ви хочете купити сульфамінову кислоту і вас цікавлять дрібні або великі оптові партії товару, звертайтеся в ПП «Система Оптимум». Завдяки постійній наявності достатніх обсягів хім. сировини і оперативній обробці замовлень, кожна партія товару буде доставлена, куди потрібно, в мінімальні терміни.

Доставка можлива як автомобільним транспортом компанії, так і за допомогою перевізників в будь-який регіон України. Крім того, має місце самовивіз, якщо вам так зручніше. Замовити кислоту у нас – значить своєчасно отримати необхідні для роботи обсяги речовини в гарантовано високій якості!

Ціни в Україні

Які ціни на аміносульфонову кислоту оптом? Вітчизняний ринок хімічної сировини пропонує різне. Але мало які підприємства можуть забезпечити доступність продукції без шкоди якісній стороні і умовам придбання. А «Система Оптимум» може! Формула, термін зберігання, властивості та інші параметри наших товарів відповідають ДСТУ (що підтверджує інформація, зокрема лабораторний висновок, яка міститься в сертифікаті якості). Більше того, сульфамінова кислота оптом коштує недорого. У скільки саме обійдеться кожен кілограм, можете подивитися в картці товару (біля фото).

Зверніть увагу! Чим більша партія, тим дешевше купувати. Уточнити кінцеву цифру можете, зв’язавшись з нашим менеджером за контактним номером телефону. Не є винятком, що при великому оптовому замовленні, вам буде надана додаткова знижка в індивідуальному порядку.

Замовити сульфамінову кислоту від виробника

Тепер ви знаєте, де купити амідосірчану кислоту від виробника і чому варто надати перевагу ПП «Система Оптимум». Залишилося подати заявку і незабаром отримати потрібні обсяги речовини в своє розпорядження. Телефонуйте, щоб купити сульфамінову кислоту просто зараз! Бездоганну якість, швидку доставку і приємну співпрацю гарантуємо!

                                                           


ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Сульфамінова кислота

    

Гарантійний термін зберігання 2 роки
Виробник Китай
Формула NH2SO3H

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Білий кристалічний порошок Відповідає
2 Масова частка основної речовини, % > 99,5 99,73
3 Сульфати (SO4), % ≤ 0,05 0,03
4 Залізо (Fe), % ≤ 0,0010 0,0003
5 Важкі метали (Pb), % ≤ 0,0010 0,0002
6 Нерозчинні у воді речовини, % ≤ 0,02 0,02
7 Втрати при висушуванні, % ≤ 0,1 0,10

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

Міжнародна назва Sulfamic acid, amidosulfonic acid, amidosulfuric acid, aminosulfonic acid, sulphamic acid, sulfamidic acid
Хімічна формула H₃NSO₃
Назви-синоніми амідосульфонова кислота, амідосірчана кислота, сульфамідна кислота, моноамід сірчаної кислоти

Вага

мішок 25 кг

фасування 500 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфамінова кислота за вигідною ціною, також замовити Сульфамінова кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.