Сольвент

26.40 грн (ціна за 1 л)

Сольвент – легкозаймиста рідина, що складається з суміші легких вуглеводнів, які виділяються з нафтової або вугільної сировини (наприклад, при коксуванні вугілля або при піролізі нафти). Крім того, до складу сольвенту можуть входити нафтени, парафіни і ненасичені циклічні вуглеводні. Приблизно на 56 % сольвент складається з ароматичних вуглеводнів, а решту становлять ненасичені вуглеводні. Густина сольвенту 867 кг/м3.  Кипить при температурі 120-200 °C. Температура спалаху 36 °С, а самозаймання 488 °С.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності сольвент. У нас можна купити сольвент оптом за доступною ціною. Сольвент олія має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна сольвент Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сольвенту по всій території України. Ціна сольвенту також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі сольвенту оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики сольвенту

Сольвент – яскравий представник розчинників, прозора рідка суміш легких вуглеводнів, парафінів та нафтенів, що виділяється із сировини нафто- або вугільного походження. Легко запалюється. Колір відсутній (іноді може спостерігатися жовтий відтінок), запах характерний різкий. Густина – 867 кг/м3 (при 20 °С), t спалаху – 29 °С (в. т.), t займання – 36 °С, t самозаймання – 488 °С, мінімум енергії, необхідної для запалювання – 0,45 мДж. Отримання сольвенту відбувається за допомогою коксування вугілля або в процесі переробки нафти. Відповідно, і розрізняють два види речовини: кам’яновугільну та нафтову. При контактуванні з поверхнями сольвент оперативно випаровується (леткість за ксилолом становить від 1,01 до 1,08). Цій субстанції властива корозійна активність, тобто вона сприяє виникненню корозії. Швидко і просто змішується з вихідними речовинами, доводячи їх до оптимальної в’язкості, за рахунок можливості роз’єднувати органічні суміші. Рекомендовано вводити її в різнотипні суміші порційно і поступово. Головні переваги сольвенту-розчинника: 1. Добре змішування з різними матеріалами плюс розщеплення органічних сполук і досягнення необхідного ступеня в’язкості (як наслідок – мінімальні витрати). 2. Усунення специфічного запаху матеріалу, який випаровуються разом з запахом розчинника. 3. Сприяння швидкому висиханню поверхонь, на які наносяться фарби або лаки.

Застосування сольвенту

У наш час, у побуті та промисловості, поширене застосування як самого сольвенту, так і сольвентних чорнил, що виготовляються на його основі. Якщо останні мають вужчу спрямованість (створення, наприклад, зовнішньої реклами, високо стійкої до зовнішніх впливів, забезпечення роботи широкоформатних принтерів), то власне сольвент знаходить місце в різних сферах для виконання різноманітних завдань: - виготовлення лаків, фарб, емалей, бітуму, каучуку тощо; - розчинення олій і смол; - виробництво чистильно-мийних засобів, зокрема, для авто; - прочищення паливної техніки; - розщеплення відкладень твердої і м’якої структури. У частині процесів ця речовина виступає розчинником, в інших – допоміжним компонентом.

Техніка безпеки

Щоб роботи зі сольвентом сприяли досягненню необхідних результатів і при цьому не завдавали шкоди здоров’ю, спочатку потрібно дізнатися про його характеристики. Важливо розуміти, що ця речовина легкозаймиста, токсична і при необережному поводженні з нею може завдати шкоди здоров’ю людини і довкіллю. Зберігайте цю рідину в упакуванні виробника. Приміщення, де використовуєте і зберігаєте сольвент, провітрюйте (хороша вентиляція в цьому випадку – не примха, а життєво важлива необхідність). Простежте, щоб поблизу не було джерел вогню і тепла. Використовуйте рукавички з гуми для захисту шкіри рук, а також окуляри для захисту очей і маску, щоб уникнути проникнення цієї речовини в дихальні шляхи. Якщо Вам потрібно купити оптом сольвент, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сольвент, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сольвент за вигідною ціною, також замовити Сольвент з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.