Смола епоксидна
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.
Смола епоксидна – це унікальний та високоякісний матеріал, який здатний створювати полімери, що є необхідними для виробництва композитних матеріалів. Перші описові характеристики епоксидної смоли були зафіксовані у 1936 році, а за часів існування Радянського Союзу такий матеріал активно використовувався у військовій галузі. Вдале поєднання смоли епоксидної з іншими полімерами дозволяє отримати відмінний результат у виробництві. Чудові фізико–механічні властивості цього матеріалу дозволяють створювати вироби будь–якого цільового призначення.
Мінімальна сума замовлення - 1000 грн
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
складські запаси
автопарк
продукція
Епоксидна смола, купити яку пропонує ПП «Система Оптимум» – це унікальний за своїми параметрами і впливами продукт, що характеризується високою якістю і має доступну ціну. Сфери застосування цього матеріалу – найрізноманітніші: починаючи від виробництва лаків, клеїв, пластмас, закінчуючи виготовленням всіляких прикрас. Прозора епоксидна смола застосовується для створення полімерів, які, в свою чергу, необхідні для виготовлення композитних матеріалів. Може знадобитися як у промислових цілях, так і для побутової експлуатації.
Чим є цей матеріал за своєю суттю, якими якостями і характеристиками володіє, в яких царинах найбільш затребуваний і де купити його найкраще – відповіді на ці та супутні запитання знайдете далі.
Купити епоксидну смолу в Україні
Якщо ви введете в пошуковику запит «епоксидна смолу купити в Україні», то результат видачі здивує безліччю варіантів. Серед них будуть пропозиції як від виробника, так і від постачальників, у роздріб і оптом. Різні обсяги, характеристики, способи упаковки, доставки тощо – варіативність немислима. Як не заблукати у всьому цьому і знайти вартий уваги варіант, не витративши багато часу? До ваших послуг – компанія «Система Оптимум».
Наша пропозиція для замовників з усієї України, які працюють в різних напрямках – епоксидна смола в відрах. Обсяги, ціни, способи оплати-доставки та інші аспекти обговорюються з клієнтами індивідуально. Єдине, що залишається незмінним – це висока якість нашого товару.
У нас на складах зазначений продукт завжди в наявності. Запаси – достатні, щоб задовольнити будь-які кількісні запити. Товар має сертифікат якості, замовити його можна за доступною ціною (вартість залежить від обсягів купівлі), оперативна доставка – або автотранспортом нашого підприємства, або за допомогою перевізників. Впевнені: і ціни, і умови придбання стануть для вас приємним сюрпризом. Тож купити смолу епоксидну в Україні – не проблема, головне правильно визначитися з місцем придбання.
Характеристики епоксидної смоли
Вперше характеристики матеріалу, що розглядається, були описані ще в 30-х роках минулого століття. І це послугувало його активному застосуванню Радянським Союзом у військових цілях. Оскільки ця смола чудово поєднується з іншими полімерами, з її допомогою досягалися чудові результати на різних виробництвах. Її фізико-механічні властивості з моменту їх встановлення подарували можливість виготовляти різні вироби в широкому спектрі цільового призначення.
Унікальність продукту була встановлена, коли його поєднали з затверджувачем ПЕПА (поліетиленполіаміном). Смола, минаючи певні фази переходу, стає твердою. Введення затверджувачів – запорука досягнення бажаних результатів у плані швидкого затвердіння.
Епоксидна смола проявляє стійкість до дії галогенів, низки кислот (до сильних і кислот-окислювачів слабостійка), лугів. Їй характерна висока адгезія стосовно металів.
Зовнішній вигляд може дещо відрізнятися, залежно від виробника і марки продукту. Зазвичай, це прозора рідка речовина без бульбашок, можливо, з жовто-помаранчевим відтінком, яка за консистенцією нагадує мед. Як варіант – твердий матеріал коричневого забарвлення, за аналогією з гудроном. А взагалі у рідкої форми можуть бути досить різні колірні параметри: від прозорого, білого до винного, червоного.
Властивості чистої смоли, яка не має наповнювачів, такі:
- модуль пружності – 3000-4500 N/mm2;
- межа міцності – 80 N/mm2;
- густина – 1,2 г/см3.
Температура первинної полімеризації – 24 °С (матеріал в цей момент без запаху). Макс. t нагрівання сирої маси – 60 °С, t плавлення смоли, яка затверділа – 90 °С, t спалаху – 300 °С. Нагріваючись до 40-50 °С (не більше 60 °С), ця речовина втрачає в’язкість і піддається легкому змішуванню з пластифікуючими композиціями, барвниками, наповнювачами і різними присадками-модифікаторами. Час полімеризації залежить від мети: для відлипу це 2-3 години, для механічної обробки – 6-7 днів.
До слова, низка параметрів може змінюватися, якщо додані певні компоненти. Наприклад, для підвищення термостійкості можна використовувати алюмінієву пудру або антипірен. За допомогою аеросилу можна забезпечити тиксотропність. А активні розчинники дозволяють збільшити міцність на розрив, стійкість до ударів і вигинів, у великих обсягах – ще й еластичність. Для прискорення або уповільнення полімеризації може використовуватися безліч затверджувачів, деякі з яких здатні функціонувати при t до -5 °С і навіть під водою. Без затверджувача швидкість процесу не регулюється.
Термін зберігання, як правило, тривалий – до п’яти років при дотриманні необхідних умов.
Чи є смола епоксидна небезпечною? Навпаки вважається повністю нешкідливою в нормальних умовах, якщо затвердіння здійснювалося з дотриманням технологічних аспектів. У той же час, небезпеку для здоров’я при потраплянні до організму несе золь-фракція, що залишається після промислового затвердіння. Що стосується незатверділої субстанції, то вона досить токсична і вимагає особливої обережності.
Модифікація. Смоли епоксидні можуть бути модифіковані хімічним і фізичним шляхом.
Для хімічної модифікації використовуються:
- лапроксиди, що збільшують еластичність, не знижуючи водостійкості;
- галоген- і фосфорорганічні сполуки (забезпечують негорючість);
- фенолформальдегідні смоли (є умовою гарячого затвердіння, або прямого нагрівання без затверджувача, в результаті якого підвищуються твердісні параметри, поліпшуються антифрикційні якості, але зменшується ударна в’язкість).
Щодо модифікації фізичної, то вона реалізується шляхом використання матеріалів, які хімічно зі сполучним компонентом не взаємодіють. Як приклад можна розглянути каучук, що підвищує ударну в’язкість затверділого матеріалу, або ж колоїдний діоксид титану, який збільшує коефіцієнт заломлення і забезпечує непрозорість до УФ випромінювання.
Отримання. Основний процес виробництва зазначеного матеріалу іменується епоксидуванням. А виглядає він, як поліконденсація хлорметилоксирану з різного роду орган. сполуками (зокрема фенолом, соєвою та іншими харчовими оліями).
Спосіб отримання цінних сортів – каталітичне окислення ненасичених сполук. Цінні – це, наприклад, циклоаліфатичні. У них немає гідроксогруп, що говорить про високу гідро-, трекінго- і дугостійкість.
Універсальна і функціональна смола епоксидна
Швидковисихаюча епоксидна смола – матеріал мега універсальний і функціональний. Він задіюється в виготовленні композитних матеріалів. З нього створюють з’єднувальні елементи для радіотехнічного напрямку. У будівництві ним обмотують труби, в ракетобудуванні з нього виробляють міцні болти. А якщо поєднати його з кевларом, може вийти бронежилет, та не простий, а бездоганної якості та високої надійності. Але це тільки маленька частина галузей застосування смоли. Хоча вже і на основі зазначеної інформації можна зробити висновок, що широта задіяння неймовірна. Далі розглянемо використання більш детально.
Де використовується?
Купити смолу епоксидну може знадобитися для:
- будівництва та ремонту плавзасобів, зокрема яхт, човнів та інших;
- створення вело- і автотранспортних засобів, їх бамперів, корпусів, обтяжень, крил, паливних баків, карт дверей, торпедо, різних ємностей та ін.;
- авіабудування і моделювання;
- ізоляції гібридної інтегральної схеми;
- виготовлення прикрас;
- ремонту акрилових ванн, піддонів, затирання швів;
- укладання наливних покриттів...
Особливим попитом сьогодні користується смола для біжутерії (кулонів, сережок, перснів, браслетів...) і творчості. З неї створюють усілякі декоративні елементи й сувенірну продукцію, наклейки та шильди. Її використовують для підлоги та стільниць. Задіюють в таких техніках, як декупаж і скрапбукінг. З неї можна, що сьогодні дуже популярно, створювати ефектні й модні картини для неперевершеного доповнення сучасних інтер’єрних рішень. Так, для малювання цей матеріал – теж те, що треба. Тобто він є чудовим варіантом для прикрас будь-якого типу – не тільки натільних, а й застосовуваних в інтер’єрі (наприклад, підставок, елементів меблів, освітлювальних приладів), та інших. Цінується майстрами, у зв’язку з тим, що зовні нагадує скло, але, на відміну від того, є більш пластичним і при падінні не розбивається. Також серед незаперечних переваг, важливих для цього сегменту: доступність, полегшена робота (креативне змішування з барвниками, декоративними компонентами з подальшим запіканням у духовці) + естетична складова, яка не має конкурентів.
У багатьох випадках це добротна альтернатива клею, позаяк реалізується можливість надійно і безпечно скріплювати різні елементи. Робота з цією речовиною, до слова, і тут не викликає складнощів. Вона змішується з затверджувачем у невеликих кількостях, перемішується при кімнатній температурі, після чого може братися для склеювання. Необхідні пропорції компонентів залежать від характеристик, передбачених виробниками. Їх обов’язково потрібно дотримуватися, оскільки вони впливають на час затвердіння і фіз. параметри кінцевого продукту. Якщо буде занадто мало затверджувача, затвердіння відбуватиметься довше і взагалі необхідна ступінь твердості може не бути досягнута. Якщо ж із затверджувачем перебрати міру, суміш нагріється, можливо, навіть спіниться, а потім раптово стане твердою. Як результат, реалізується надмірна крихкість виробу.
Епоксидні смоли слугують джерелом пластику, лаків з електроізоляцією, текстоліту, заливальних компаундів і пластоцементів. Можуть виступати просочувальними матеріалами, які, як і клеї, необхідні для створення та ремонту усіляких корпусів або, скажімо, гідроізоляції приміщень. Широка затребуваність у виробництві компонентів різних транспортних засобів пояснюється витримуванням найсильніших ударів.
Це також найбільш доступний варіант отримати в побутових умовах скловолокніт, як той, що відразу після відливання готовий, так і той, який далі можна різати і шліфувати. Актуальний він і для заливки різних плат, пристроїв і приладів (виступає чудовим герметиком).
Замовити в інтернет-магазині
Чому замовити епоксидну смолу найкраще в інтернет-магазині? Так простіше, легше, зручніше, швидше і, що не менш важливо, вигідніше. Переваг – більше ніж достатньо.
Якщо ви хочете оформити замовлення оптом онлайн, ми готові прийняти його просто зараз. Виникнуть додаткові запитання, зможете уточнити все необхідне у менеджера в телефонному режимі або ж через e-mail. Всі звернення обробляємо оперативно, тож найближчим часом будете мати всю інформацію, якої не вистачало для прийняття остаточного рішення.
Оптові ціни від виробника
Тепер ви знаєте, де купити епоксидну смолу в Україні найвигідніше. Хочемо наостанок акцентувати увагу на ціновій політиці нашого підприємства. Вартість наших товарів є однією з найкращих на вітчизняному ринку, особливо, якщо говорити про покупки оптом. Кінцева цифра залежить від обсягів закупівель: що більша партія, то придбання вигідніше. Знадобилося багато смоли епоксидної? Зателефонуйте нашому менеджеру – швидше за все, він надасть вам персональну знижку до і так доступної вартості. Звертайтеся – будемо раді співпраці!
Поки немає жодного відгуку.
Поки немає жодного коментаря.