Скипідар живичний

540.00 грн (ціна за 1 л)

Скипідар живичний (терпентинна очищена олія, терпентин) – рідка речовина, що складається з терпенів і терпеноїдів і отримується із захищаючої дерево живиці (смолистого соку), яку добувають зі смоли різних хвойних представників сімейства соснових. Його можна описати також як ефірну олію з дезінфікуючим ефектом.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності скипідар живичний. У нас можна купити скипідар живичний за доступною ціною. Скипідар живичний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна скипідару Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку скипідару по всій території України.  При купівлі скипідару живичного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

скипідар живичний купитиЗовнішній вигляд - прозора безбарвна рідина, допустима наявність жовтого забарвлення. Запах характерний специфічний хвойний, смак – пекучий. У воді не розчиняється, зате розчиняється в спирті. Контактуючи з повітряними масами, легко окислюється, стає жовтішим і густішим.

Поряд із живичним, існують деревний, екстракційний і сульфатний скипідари, які відрізняються, передусім, методами отримання, якістю і ступенем токсичності.

Взагалі, отримання цієї речовини здійснюють екстракційним або дистиляційним методом, обробляючи різні частини дерева. А живичний скипідар при цьому є результатом відгону свіжої смоли у присутності водяної пари.

Терпентин не належить до однорідних речовин, оскільки його склад повністю залежний від виду дерева, живиця якого використовується для виробництва, безпосередньо від джерела (хвоя, смола, гілки, деревина або пень), а також від часу видобування і типу обробки.

Застосування живичного скипідару

Цей продукт є універсальними ліками і широко використовується як у традиційній медицині, так і в народній. Обмежень за віком немає, підходить як для боротьби з хронічними хворобами, так і з болями при загостреннях. Спектр дії дуже різноманітний.

На ефективність лікування впливає основний компонент – альфа-пінени: що вище їх концентрація, то кращого результату буде досягнуто. Саме вони сприяють нормалізації кров’яного тиску, роботи серця і судин, а також активізації обмінних процесів.

У лікувальних цілях, перш за все, є цінною властивість терпентинової олії подразнювати слизові органів дихання при інгаляційних процедурах, що стимулює секрецію і розріджує мокротиння. Таким чином, при хворобах верхніх дихальних шляхів вдається досягти відхаркування.

Ще одна дуже важлива властивість – протизапальна, втілювана за рахунок місцевої подразнювальної дії. Це активно використовують у лікуванні недуг опорно-рухової системи (артрити, зокрема, подагричні, артрози, радикулопатія, остеохондроз, люмбаго).

скипідар оптомПотужні антисептичні властивості роблять очищену терпентинну олію хорошим засобом при нежитю й простудних захворюваннях.

Неймовірною популярністю користуються ванни з цією речовиною. Вони збільшують енергетичні запаси організму, підвищують працездатність, активізують роботу імунної системи, допомагають швидше відновлюватися після перенесених хвороб і впоратися зі стресовими ситуаціями, позитивно впливають на шкіру і позбавляють суглоби шкідливих відкладень.

Варто також згадати, що скипідар живичний – сировина не тільки для медицини, а й для ЛФ-промисловості, де з його участю виробляють лаки і олійні фарби.

Якщо Вам потрібно купити гуртом скипідар, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на скипідар живичний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва turpentine, spirit of turpentine, oil of turpentine, terebenthine, terebenthene
Хімічна формула C10H16
Назви-синоніми терпентинна олія, терпентин

Вага

фасування 10 л

фасування 1 л

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Скипідар живичний за вигідною ціною, також замовити Скипідар живичний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.