Розчинник Р-5

300 грн
60.00 грн
(ціна за 1 л)

Розчинник Р-5 – це суміш летких розчинників органічної природи (складних етерів, кетонів та аренів). На вигляд – позбавлена кольору або з легким жовтим відтінком прозора рідка речовина однорідної консистенції (видимі домішки відсутні). Запах – різкий специфічний.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності розчинник Р-5. У нас можна купити розчинник Р-5 за доступною ціною. Розчинник Р-5 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі розчинника Р-5 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. Головні компоненти, які входять до його складу: толуол (40 %), бутилацетат і диметилкетон (30 %). Тому ця суміш належить до найагресивніших і, як результат, найефективніших. Але і вимагає акуратності в роботі. Перед тим, як нею скористатися, варто розглянути доцільність застосування більш слабких розчинників. Р-5 – дуже популярний розчинник, що пояснюється його неабиякими експлуатаційними характеристиками. Багато речовин, з яких він складається, визначають його широку функціональність, здатність розчиняти велику кількість різних органічних сполук. Розчинник Р-5 застосовують, головним чином, для розведення ЛФ матеріалів, в основі яких лежать смоли ПСХ ЛС і ПСХ ЛН, а також каучуки, епоксидні, поліакрилові і кремнійорганічні смоли. З його допомогою отримують потрібні консистенції перерахованих продуктів (повільне введення малими порціями плюс постійне перемішування), а також очищують малярський інструмент. Зберігати його необхідно в щільно закупореній ємності в темному місці, на достатній відстані від джерел вогню. Гарантійний термін придатності – 12 місяців від дати виробництва. Якщо Вам потрібно купити гуртом розчинник Р-5, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на розчинник Р-5, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Розчинник Р-5 за вигідною ціною, також замовити Розчинник Р-5 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.