Розчинник 647

33.00 грн (ціна за 1 кг)

Розчинник 647 – багатокомпонентний високоякісний розчинник, що складається з таких летких речовин: толуол/піробензол (41,3 %), бутил-/амілацетат (29,8 %), етилацетат (21,2 %) і бутанол (7,7 %). Таке поєднання компонентів дає на виході високу функціональність розчину і важливі споживчі властивості.

SKU: .

Розчинник 647... Мабуть, немає жодної людини свідомого віку, яка про нього не чула б. Ба більше, напевно кожен другий використовував цей продукт для вирішення тих чи інших завдань. Купити розчинник 647 часто хочуть для застосування в побуті, але ще більшу потребу в ньому відчуває промисловість. Що це таке, для чого потрібно і де найкраще придбати – далі.

Купити розчинник 647

Почнемо з головного. Якщо вам знадобився цей матеріал, замовити його хоч зараз можна у ПП «Система Оптимум». Він – у постійній наявності на складах компанії в Україні. Якість кожної партії підтверджується сертифікатом. Поставки – оперативні по всій території країни, оскільки на підприємстві передбачений досить великий автопарк. Умови придбання і вартість – одні з найкращих на українському ринку хімічних реактивів. Співпраця з нашою компанією подарує вам лише приємні враження від кожного етапу взаємодії.

Характеристики розчинника 647

647 – один з найвідоміших і найбільш часто використовуваних розчинників. Його виготовляють різні хім. підприємства, продаж здійснюється також широко. А сфера застосування обчислюється десятками напрямків. На вигляд це рідка речовина, як правило, безбарвна (іноді з незначною жовтизною) і без завислих домішок (консистенція – однорідна). Випаровуючись, не залишає за собою запаху.

Розчинник 647 – це назва сукупності летких орган. речовин. Склад близький до 646. А точніше виглядає так: 41,3 % метилбензолу (толуолу) + 29,8 % бутилацетату + 21,2 % етилового ефіру оцтової кислоти (етилацетату) + 7,7 % бутанолу (бутилового спирту). Замість першого з перерахованих компонентів іноді може використовуватися піробензол, а замість другого – амілацетат. Третій і четвертий заміні не підлягають. Хтось може здивуватися, але серед складників немає такого компонента, як диметилкетон (речовини, більш відомої широкому колу споживачів під назвою «ацетон»). Також структурно не передбачена наявність моноетилового ефіру етиленгліколю (етилцелозольву). У той же час і ацетон, і етилцелозольв присутні в складі 646. Це чи не головна відмінність між двома продуктами, що пояснює, чому 647 м’якший. У зв’язку з чим кращий і доцільніший в тих випадках, коли на перший план висувається акуратність поводження з поверхнею, що підлягає обробці. Багатокомпонентність, високоякісність, значний функціоналізм, надважливі споживчі якості – все це переваги, які поряд з м’якістю, забезпечує унікальний склад.

Зверніть увагу! Оскільки толуол займає менше половини відсоткового складу, потреби в ліцензуванні цього продукту немає.

Розчинник 647, його сфери та способи застосування

Знати про цей розчинник все, зокрема, де і для чого він може знадобитися, як правильно його застосовувати, не буде зайвим ні для кого. Більшість сходиться на думці, що головне призначення продукту (основна особливість його використання) полягає в доведенні до робочого стану шляхом розведення нітроцелюлозних лакофарбових матеріалів (НЦ емалей і лаків). Кращого розчинного матеріалу не знайти, якщо актуальне розбавлення/розчинення емалей, лаків, фарб для фарбувальних заходів, спрямованих на деталі кузова автомобіля. Не переоцінити його значення для будівельного сегменту, особливо, коли мова йде про обробку ЛФМ віконно-дверних виробів.

Технічний розчинний продукт 647, придбати який можна оптом просто зараз на сайті компанії «Система Оптимум», ідеальний, якщо потрібно розбавити/розчинити/видалити такі емалі: НЦ-280, НЦ-11, НЦ-132П, АК-194. Те ж саме можна сказати і про ґрунтівку НЦ-097 – кращого розчинника, ніж 647, для роботи з нею не існує. На замітку! Цей матеріал підходить навіть для очищення поверхонь, виконаних з пластика. Але у зв’язку з деякою агресивністю (хоч і не надмірною) для обробки низки різновидів пластичних мас застосовуватися не може. Якщо використовувати зазначений хімічний продукт правильно, зі знанням справи, оброблена поверхня після висихання лаку/фарби/емалі буде гладкою, без тріщин, матових, побілілих і почервонілих ділянок. Усі недоліки, які були присутні до того (ті ж самі тріщини, подряпини), зникнуть. Всі штрихи будуть бездоганно згладжені. Правильно – це як? Логічне запитання. Насправді, нічого складного. Ось основні пункти, яких потрібно дотримуватися:

  • вливайте розчинник у ЛФМ поступово, невеликими дозами і з постійним перемішуванням, поки в’язкість не стане такою, якою потрібно;
  • дотримуйтесь дозувань, зазначених виробником;
  • пам’ятайте, що маєте справу не з водою – з розчинником, тому обов’язково ознайомтеся з заходами безпеки, наведеними нижче.

Розчинник 647: запобіжні заходи

Купуючи 647 чи то оптом, чи вроздріб для подальшого застосування, не забудьте дізнатися про можливі ризики, як їм запобігти або, якщо щось трапиться, як швидко зреагувати. Рідина, що розглядається, легко займається (належить до 3.1 класу ЛЗР), має різкий характерний запах, подразнює очі, шкіру і органи дихання при контакті з ними. Якщо контакту зі шкірними покривами уникнути не вдасться, задля запобігання дерматиту, відразу ж промийте уражену ділянку теплою мильною водою. Дотримання навіть елементарної техніки безпеки дозволить звести нанівець будь-які негативи і отримати бажані результати без будь-яких «але». Ніхто не говорить, що потрібно надягати костюм хімзахисту і протигаз. Цілком достатньо буде захистити руки рукавицями, очі – окулярами, а ніс і рот – звичайною маскою, яка, швидше за все, знайдеться на господарстві.

Подбайте про те, щоб місце, де будуть виконуватися роботи з цією речовиною (хоч навіть найкоротші і не трудомісткі), відповідало вимогам. Вони теж прості: √ Це, перш за все, досить добре провітрювання (пари матеріалу токсичні). Якщо його не забезпечити, не є винятком поява сильного кашлю, втрати свідомості, мігрені, запаморочення і помутніння розуму. З боку шлунково-кишкового тракту не змусять себе чекати нудота і харчові інтоксикації. Організм, загалом, ослабне. Людина стане дратівливою, а її стан – близьким до наркотичного сп’яніння. У деяких випадках шкода може бути завдана навіть кістковому мозку і крові. √ Це також вилучення будь-яких джерел, які можуть спровокувати спалах і вибух. Уникайте виникнення іскор, наявності по сусідству з цією субстанцією відкритого полум’я і в жодному разі не паліть під час роботи. Не забувайте про вибухонебезпечність повітряних сумішей і парів розчинника. А вони, до речі, з високою швидкістю поширюються в повітряній зоні робочого простору. До того ж, у випадку з парами швидкість підвищується додатково, якщо t в приміщенні перевищує 20 °C. Що стосується розпилення, то повітря забруднюється ще швидше.

Фахівцями відмічено: якщо необережно поводитися з 647, загоряння можливе на відстані. Опис і рекомендації щодо застосування цієї хімічної суміші свідчать: слід уникати її контакту з пероксидом водню, азотною і етановою кислотами, трибромметаном і метилтрихлоридом, у зв’язку з небезпекою займання і вибуху подібних тандемів. Що стосується зберігання і перевезень, то через пожежну небезпеку, ці процеси повинні здійснюватися з обов’язковим розміщенням зазначеної рідини в герметично закритій тарі. Подбайте, щоб ні в приміщенні, ні в транспорті не було передумов для спалаху. Зокрема, до матеріалу не повинне надходити пряме сонячне випромінювання. А поблизу з ним не мають перебувати опалювальні прилади.

Замовити в Україні

Якщо для вас актуальне придбання цього розчинного продукту, наші фахівці допоможуть вам у всіх супутніх питаннях. Замовлення в нашій країні (а не за кордоном) – запорука того, що ваш запит буде виконаний максимально оперативно. А покупка в інтернет-магазині компанії «Система Оптимум» гарантує додаткові вигоди в плані ціни і умов придбання.

Розчинник 647 оптом

Чому купити розчинник 647 частіше бажають на опт (хоч невеликий, хоч великий), а не поштучно? Все просто: так вигідніше і зручніше! Поміркуйте самі: якщо вам часто доводиться мати справу з цим матеріалом, і він на вашому виробництві витрачається швидко, навіщо постійно акцентувати увагу на закупівлях? Раз купили оптимальних розмірів партію – і застосовуєте, скільки знадобиться. А якщо до цього всього додати реальність знижки при великому замовленні – то ще й економія тут як тут!

Ціни в інтернет-магазині «Система Оптимум»

Придбати розчинник у компанії «Система Оптимум» можна дійсно недорого. Скажете, що кожен під цим поняттям має на увазі своє? Де точні цифри? Все так, що для одних – доступно, в інших може викликати питання і сумніви. Але тільки не у випадку з нашим підприємством. У нас всі купують з вигодою. Хочете точні цифри? Будь ласка! Ціна за одиницю товару зазначена біля фото і вона актуальна. Ну а розмір персональної знижки, якщо збираєтеся купувати велику партію продукції, можете дізнатися, зв’язавшись з нашим менеджером за контактним номером телефону.

Зручне фасування

Фасується розчинник 647, як правило, в скляну або металеву тару. Фасування може відрізнятися, але в будь-якому випадку воно буде зручним для вас, позаяк ми враховуємо побажання кожного клієнта. 647 з доставкою до вашого міста на найкращих умовах – те, що вас цікавить? Звертайтеся! Ми готові приступити до виконання вашого замовлення без зволікань!

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Розчинник 647 за вигідною ціною, також замовити Розчинник 647 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.