Пропіонова кислота

120.00 грн (ціна за 1 кг)

Пропіонова кислота (пропанова/метилоцтова кислота, E280) – їдка рідка речовина, класичний представник насичених карбонових кислот, харчова добавка, консервант. Колір відсутній, запах – характерний різкий.

SKU: .
Категорія: Кислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності пропіонова кислота. У нас можна купити пропіонову кислоту за доступною ціною. Пропіонова кислота має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пропіонової кислоти по всій території України.  При купівлі кислоти пропіонової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. Слово «пропіонова» буквально перекладається як «перший жир». Таку назву вона отримала, тому що по суті є найменшою кислотою з властивостями жирних. При певних умовах формує ефіри, аміди, ацилгалогеніди та інші похідні карбонових кислот. Контакт з водою і органічними розчинниками приводить до змішування. Молярна маса – 74,08 г/моль. Термовластивості: t плавлення – -21 °C, t кипіння – 141 °C, t спалаху – 54 °C, t самозаймання – 440 °C. Формула – CH3CH2COOH. Вперше ця речовина була виявлена і описана в 1844 р. Й. Готлібом, що знайшов її в продуктах розкладання цукру. У наступні роки інші вчені отримували цю кислоту інакшими способами, не підозрюючи, що мова йде про одне й те ж, доки в 1847 р. Жан-Батист Дюма, французький хімік-органік, не встановив це і не дав загальну назву «пропіонова кислота». У природних умовах пропанова кислота входить до складу нафти і формується під час бродіння вуглеводів. Її також у процесі метаболізму виробляють бактерії Propionibacterium, які присутні в шлунку жуйних тварин, на шкірних покривах і в організмі людини. Отримання в промислових масштабах можливе такими способами: - введення карбонільних груп в етен за допомогою реакції Реппе; - каталітичне окислення пропаналю за участю Co/іонів Mn; - парофазне окислення вуглеводнів C4-C10 (виступає побічним продуктом). Ще один можливий спосіб отримання – вилучення побічного продукту при утворенні етанової кислоти. Але оскільки для її синтезу сьогодні більш вигідні й доцільні інші методи, то цей спосіб отримання метилоцтової кислоти є другорядним.

Застосування пропіонової кислоти

Ця сполука застосовується, в основному, в таких напрямках: - харчопром (як консервант при виготовленні хліба і хлібобулочних виробів); - фармацевтика (виробництво медпрепаратів); - хімічна галузь (створення гербіцидів і розчинників); - пластмасовиробництво, створення вінілпластифікаторів і ПАР. Оскільки пропіонова кислота не дає розвиватися цвілі та низці бактерій, велику її кількість вводять саме до складу їжі для людей (пропіонат натрію/кальцію) і тварин (безпосередньо пропанова кислота/пропіонат амонію).

Пропіонова кислота і безпека

Небезпеку цієї харчової добавки визначає її стан. У концентрованому вигляді вона може обпекти, викликати рани і виразки в травному тракті. В інших випадках є цілком безпечною. Е280 не отруйна, не канцерогенна, не проявляє негативного впливу на репродуктивну систему. Потрапляючи до організму, оперативно піддається окисленню, виводиться, не накопичується. Якщо Вам потрібно купити гуртом кислоту пропіонову, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пропанову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва Propionic аcid; Carboxyethane; ethanecarboxylic acid; E280; ethylformic acid
Хімічна формула C₃H₆O₂
Назви-синоніми пропанова кислота, метилоцтова кислота, E280

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пропіонова кислота за вигідною ціною, також замовити Пропіонова кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.