Плавикова (фтористоводнева) кислота

720.00 грн (ціна за 1 кг)

Плавикова кислота (HF) – це розчин фтористого водню у воді.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Кислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності плавикова кислота. У нас можна купити плавикову кислоту гуртом за доступною ціною. Кислота плавикова (фтористоводнева) має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна плавикової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку плавикової кислоти по всій території України. Ціна кислоти плавикової  також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кислоти плавикової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Плавикова кислота (фтороводнева/фтористоводнева/гідрофторидна кислота) – водний розчин фтороводню (фтористого водню, гідрофториду, фториду водню), кислота середньої сили. Це єдина з галогеноводневих кислот, яка не є сильною кислотою. Свою назву отримала від плавикового шпату, який служить джерелом для синтезу фтороводню.

На вигляд це рідка безбарвна речовина, не горюча. При взаємодії з водою змішується з виділенням великої кількості тепла. Малі температури дають нестійкі водні суміші. Контакт з більшістю металів призводить до утворення фторидів. Свинець, платина, паладій і золото стійкі до впливу плавикової кислоти, під її впливом не розчиняються.

Молярна маса – 20,0063 г/моль, густина – 1,258 (70 %), pKa – 3,17. Термовластивості: t плавлення – -75 °C, t кипіння – 85,8 °C. Формула – HF.

У промислових масштабах ця речовина переважно випускається і застосовується у вигляді розчинів 40 %, 50 % і 72 %. Отримання її відбувається у ході таких процесів:

плавикова кислота купити

- розчинення HF в H2O;

- водопоглинання газоподібних продуктів сірчанокислотного розпаду фториду кальцію;

- пірогідроліз фтористого кальцію, фториду урану (VI), інших металів, а також флюоритових руд і фторовмісних відходів виробництва.

Плавикова кислота є дуже корозійною кислотою, здатною розчиняти багато матеріалів. Через її високу реакційну здатність стосовно скла і помірну реакційну здатність стосовно багатьох металів, плавикова кислота, як правило, зберігається в пластикових контейнерах.

Кислоту плавикову отримують шляхом обробки мінерального флюориту (CaF2), який ще називають плавиковим шпатом, концентрованою сірчаною кислотою при високих температурах. Плавикову кислоту також отримують як побічний продукт при виробництві ортофосфорної кислоти.

Плавикова кислота застосовується:

  • в нафтопереробці і як сировина для синтезу різноманітних хімічних сполук. Зазвичай, при переробці нафти, під час алкілування, використовують сильний кислотний каталізатор, який отримують з плавикової кислоти;
  • широко застосовується при виробництві різноманітних фторорганічних сполук. Її використовують в якості джерела фтору при виробництві тефлону, фторполімерів, фторвуглеводнів  і холодоагентів, наприклад таких як фреон;
  • багато неорганічних фторидів також отримують з плавикової кислоти. Це, насамперед, криоліт (Na3AlF6)  і алюмінію трифторид (AlF3), розплавлена суміш цих твердих речовин використовується для підтримання високої температури при виробництві металевого алюмінію;
  • з фтористоводневої кислоти отримують такі неорганічні фториди, як фторид натрію і гексафторид урану;
  • плавикову кислоту застосовують для нанесення візерунків на скло;
  • у металообробці її використовують для травлення металів;
  • плавикова кислота може входити до складу засобів для чищення і виведення плям, наприклад, від іржі.

Головний споживач цієї кислоти – промисловість, передусім, алюмінієва. Тут з її допомогою обробляють різні сплави, виконують необхідні електрохімічні процеси стосовно нержавійки та спеціальних сполук, травлять силікатне скло для досягнення необхідного ступеня прозорості. З метою матового травлення використовують фтороводневі пари.

Напівпровідникова галузь потребує HF при травленні кремнію. Різноманітні аналізи, які вимагають для досягнення результату розчинення силікатів, також відбуваються при її залученні. У алкілюванні вона прискорює реакції метилпропану та етиленових вуглеводнів.

Крім того, плавикова кислота бере участь в отриманні таких сполук, як фториди, кремніє- і борфториди, органічні сполуки фтору, а також їх кислот, штучних змазок та пластмас.

Токсичність фтористоводневої кислоти

Маючи справу з цією речовиною, потрібно пам'ятати про її токсичні характеристики (2-й клас небезпеки за впливом на довкілля). Їй властивий невеликий наркотичний ефект. плавикова кислота гуртНебезпечна при вдиханні та контакті зі шкірними покривами, слизовими (загрожує появами виразок і опіків). Не виняток – важкі отруєння, загальнотоксичні прояви, зміни в кровоносній і травній системах, порушення роботи серця, набряк легень.

Потрібно бути дуже уважними. Спочатку потрапляння на шкіру може залишитися непоміченим, больових відчуттів не буде. Тим часом кислота, повільно всмоктавшись у тіло, викличе негативні наслідки. І це може статися навіть більше ніж через добу.

Головне, що потрібно зробити негайно при впливі цієї субстанції – це нейтралізувати її за допомогою глюконату кальцію, обробивши уражену ділянку, промиту попередньо водою. У будь-якому випадку після цього необхідно відвідати лікаря.

Тара, перевезення, зберігання

До цих процесів ставлять високі вимоги. Фтороводнева кислота може бути поміщена в пластикову, тефлонову тару (каністри, єврокуби тощо). Скляна не підходить, таку вона роз’їдає. Якщо мова йде про транспортування і зберігання сильно концентрованої речовини, знадобляться сталеві ємності. Крім того, при зберіганні застосовують парафін, оскільки на нього гідрофторидна кислота не має ніякого впливу.

Плавикову кислоту купити

Якщо Вам потрібно купити гуртом плавикову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на плавикову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва Hydrofluoric acid
Хімічна формула HF
Назви-синоніми фтороводнева кислота, фтористоводнева кислота, гідрофторидна кислота, флуоридна кислота, флуоран

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Плавикова (фтористоводнева) кислота за вигідною ціною, також замовити Плавикова (фтористоводнева) кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.