Піридин

720.00 грн (ціна за 1 кг)

Піридин – це гетероциклічна органічна сполука з хімічною формулою C5H5N.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності піридин. У нас можна купити піридин оптом за доступною ціною. Піридин має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна піридину Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку піридину по всій території України. Ціна піридину також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі піридину оптом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Характеристики піридину

Піридин структурно подібний до бензолу, у якому один з атомів карбону заміщений атомом нітрогену. Піридинове кільце є структурним компонентом  у багатьох важливих органічних сполуках, у тому числі азинах і вітамінах. Піридин був виявлений у 1849 році шотландським хіміком Томасом Андерсоном в якості одного з компонентів нафти. Пізніше, Андерсон добув піридин фракційним відгоном нафти. Це безбарвна, легкозаймиста, слаболужна, розчинна у воді рідина з характерним неприємним рибним запахом. Молярна маса піридину 79.10 г/моль, густина 0,9819 г/мл, точка плавлення -41.6 °C, точка кипіння 115,2 °С. Піридин змішується з водою і майже з усіма органічними розчинниками.

Використання піридину

Дана речовина використовується як реагент для синтезу агрохімікатів і лікарських препаратів, а також є важливим розчинником. Піридин додають до етанолу, щоб зробити його непридатним для пиття (денатурований спирт ). Він застосовується для хімічного синтезу ДНК, у синтезі сульфапіридину (препарат проти бактеріальних і вірусних інфекцій), антигістамінних препаратів, а також при виробництві гідрофобізаторів, бактерицидів і гербіцидів. Деякі хімічні сполуки, хоча і не синтезують з піридину, мають у молекулі його структурний фрагмент. До них належать вітаміни групи ніацину і піридоксалю, протитуберкульозний препарат ізоніазид, нікотин та деякі інші азотовмісні рослинні продукти. Історично, піридин отримують з кам'яновугільної смоли і як побічний продукт газифікації вугілля. Тим не менш, підвищений попит на піридин привів до розробки більш економічно вигідних методів отримання цієї субстанції з ацетальдегіду і аміаку.

Безпека при використанні

Піридин шкідливий при вдиханні, ковтанні або при всмоктуванні через шкіру. У випадку отруєння піридином виникає запаморочення, головний біль, порушення координації, нудота, слинотеча, втрата апетиту.

Якщо Вам потрібно купити оптом піридин, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на піридин, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва pyridine, azabenzene, azinine
Хімічна формула C5H5N
Назви-синоніми ази́н, 1-азациклогекса-1,3,5-триен

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Піридин за вигідною ціною, також замовити Піридин з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.