Петролейний ефір 40-60

474.00 грн (ціна за 1 кг)

Петролейний ефір (нафтовий ефір, олія Шервуда) – безбарвна рідка речовина, що складається з легких аліфатичних вуглеводнів (пентани та гексани).

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності петролейний ефір. У нас можна купити петролейний ефір оптом за доступною ціною. Петролейний ефір має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна петролейного ефіру Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку петролейного ефіру по всій території України. Ціна петролейного ефіру також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі петролейного ефіру оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики петролейного ефіру

Петролейний ефір (нафтовий ефір, олія Шервуда) – безбарвна рідка речовина, що складається з легких аліфатичних вуглеводнів (пентани та гексани). Існує в двох видах: легкому і важкому. Густина – 0,650-0,695 г/см3, t кипіння – 40-70 °C (легкий), 70-100 °C (важкий). Отримання цієї речовини здійснюється відгоном з попутних нафтогазів або легких нафтофракцій за допомогою синтезу гідрогену і діоксиду вуглецю. Останнім часом, завдяки економічності, все більшою популярністю користується лабораторний спосіб отримання з нафтового газу, що з’являється в результаті відгону легкого бензину. На замітку: назва речовини не номенклатурна, а традиційна, оскільки її хімічний склад не стосується ефірів, ні простих, ні складних. Крім того, з цих же причин плюс через відсутність головного компоненту для нормування вона не може бути кваліфіковано як реактив.

Застосування петролейного ефіру

Використання цієї субстанції досить популярне в різних галузях. Головна роль нафтового ефіру полягає, мабуть, у розчиненні широкого спектру речовин. Це, передусім, різноманітні смоли, жири і олії, а також деякі інші суміші. А взагалі застосування варто розглядати по кожній з фракцій окремо. Основні процеси, де задіюють легкий петролейний ефір: - розчинення в рідинній хроматографії (виступає елюентом); - розчинення органічних сполук (олій, жирів та смол); - заправка каталітичних грілок і бензинових запальничок (є конкурентним пальним); - виготовлення ПЕ і різних видів каучуку; - обробка тваринних жирів у харчопромі (служить ефективним екстрагувальним засобом); - первинне очищення вовни в промислових масштабах. Головні сфери використання важкого петролейного ефіру: фармацевтика, косметологія та нафтохімія. Тут він виступає, головним чином, розчинником смол і олій. Металургія та трубопрокатна галузь використовують олію Шервуда з метою очищення і знезараження не лише окремих площин, але й деталей загалом.

Перевезення та зберігання

Коли мова йде про те, щоб перевозити або деякий час зберігати петролейний ефір, необхідно дотримуватися низки нескладних, але обов’язкових до виконання правил. Отже, транспортування. Має виконуватися в герметичних резервуарах. Каністри це будуть, контейнери або ємності зі скла – залежить тільки від обсягу речовини. Перевозити допустимо як автотранспортом, так і залізницею. Зберігання. Оскільки цей матеріал є вогненебезпечним, а контакт з повітряними масами призводить до утворення вибухових сумішей, це обов’язково необхідно враховувати. Крім того, вдихання його парів може викликати отруєння, галюциногенні прояви, порушення психіки і нервової системи. Тому, маючи справу з нафтовим ефіром, потрібно використовувати респіратор і строго дотримуватися правил застосування і зберігання. Гарантійний термін придатності – 1 рік від дати виробництва. Якщо Вам потрібно купити гуртом петролейний ефір 40-65, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на петролейний ефір 40-65, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Петролейний ефір 40-60 за вигідною ціною, також замовити Петролейний ефір 40-60 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.