Перхлоретилен (тетрахлоретилен)

78.00 грн (ціна за 1 кг)

Перхлоретилен (тетрахлоретилен, ПХЕ) – рідка органічна речовина, універсальний розчинник, без кольору і з характерним різким запахом, механічні домішки відсутні. Розчиняється майже в усіх органічних розчинниках, з деякими з них утворює азеотропні суміші. Це найстійкіша з усіх хлорпохідних сполук етану і етилену. Не горить, не самозаймається і не вибухонебезпечна. Формула – C2Cl4.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності перхлоретилен. У нас можна купити перхлоретилен гуртом за доступною ціною. Перхлоретилен має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна перхлоретилену Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку перхлоретилену по всій території України. Ціна перхлоретилену також залежить від обсягів закупівлі. При покупці перхлоретилену гуртом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Характеристики перхлоретилену

Тетрахлоретилен (також має назву перхлоретилен) є безбарвною органічною рідиною з різким запахом хлороформу. Більшість людей можуть відчувати запах тетрахлоретилену, коли він присутній у повітрі на рівні 1 частини на мільйон частин повітря (1 проміле) або більше, хоча деякі з них відчувають його запах при ще більш низьких рівнях.перхлоретилен формула

Це хлоровуглеводень з формулою Cl2C=CCl2.

Молекулярна вага 165,83 г/моль.

Найчастіше тетрахлоретилен отримують шляхом високотемпературного хлорування легких вуглеводнів. Перхлоретилен дуже стійкий, він не піддається гідролізу і не викликає корозії. Отримують перхлоретилен кількома способами. Це і високотемпературний піроліз хлорпохідних пропану з подальшими конденсацією та ректифікацією продуктів хлорування. Це і отримання з ацетилену через трихлоретилен. Це також і виконання окисного хлорування етилену або 1,2-дихлоретану.

перхлоретилен гуртДо важливих властивостей тетрахлоретилену належать такі:

  • - висока густина, що забезпечує чудові очисні властивості;
  • - розчинення будь-яких органічних речовин, зокрема й олій, жирів, воску;
  • - великий показник плинності та низький поверхневий натяг, які сприяють оперативному проникненню цієї сполуки у волокна і ефективному розкладанню бруду;
  • - стійкість до гідролізу і менше сприяння корозії, ніж воно здійснюється іншими розчинниками, що містять хлор;
  • - безпека для більшості поширених у наш час у текстильному виробництві тканин і фарб;
  • - швидке і абсолютне вивітрювання;
  • - відпрацьовані технології використання і способи утилізації.

Застосування перхлоретилену

Тетрахлоретилен є чудовим розчинником для органічних сполук, з деякими з них може утворювати азеотропні суміші. Він  леткий, досить стабільний і незаймистий. З цих причин цей реактив широко використовується для хімічного чищення в багатьох хімчистках.

Перхлоретилен застосовується для сухого чищення тканин. Зазвичай, в суміші з іншими хлоровуглеводнями тетрахлоретилен також використовується для знежирення металевих деталей в автомобільній та інших галузях промисловості, а також для металообробки. Він входить до складу деяких засобів для зняття фарби і виведення плям. Інші області застосування включають наступне: проміжна сполука в синтезі фторованих вуглеводнів та деяких інших хімічних виробництвах, входить до складу рідини для  ізоляції/охолодження в електричних трансформаторах, є у деяких ветеринарних препаратах проти глистів. Він також використовується в нейтронних детекторах.

Перхлоретилен досить токсичний, при дуже високих концентраціях може викликати запаморочення, головні болі, сонливість, плутання свідомості, нудоту. Він визнаний канцерогеном, тобто таким, що потенційно може викликати рак.

Перхлоретилен і його роль у хімчистці, електромеханіці та інших сферах

тетрахлоретилен для хімчисткиТі, хто так чи інакше знайомі з перхлоретиленом, часто припускають, що це продукт, розроблений спеціально для сухого очищення одягу та інших текстильних виробів.  Така думка побутує, тому що 60 % всього застосовуваного в промисловості як розчинника тетрахлоретилену йде на потреби хімчисток. У цій галузі він впевнено витіснив інші засоби з подібним набором властивостей і якостей, завдяки своїй негорючості та відсутності потреби в дотриманні підвищених запобіжних заходів. На відміну від трихлоретилену, який ще до не давнього часу (при розробці нової європейської класифікації йому присвоєний другий клас небезпеки) був найближчим конкурентом, застосування ПХЕ в сухому хімічному чищенні безпечне.

Крім того, перхлоретилен бездоганно виконує свої функції в будь-яких машинах хімчистки, захищаючи обладнання та одяг. Стабільний pH дає можливість багаторазово дистилювати цей розчинник без зайвої стабілізації та нейтралізації. Все ж, очищення одягу – не єдина галузь, де мають цінність властивості тетрахлоретилену. Він – багатофункціональний розчинник, якого потребують також електромеханічна і текстильна промисловість, деревообробка і фотополімерний друк плат, виробництво шкіри та хутра,фреонів і активних барвників, виробництво скла, кераміки, каучуку і пластику, автомобільне виробництво, машино- і приладобудування (знежирення металів, схильних до корозії, забруднених мастилами тощо).

Якщо Вам потрібно купити гуртом перхлоретилен, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на перхлоретилен, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

фасування 1000 кг

бочка 300 кг

каністра 16,5 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Перхлоретилен (тетрахлоретилен) за вигідною ціною, також замовити Перхлоретилен (тетрахлоретилен) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.