Пентан

420.00 грн (ціна за 1 кг)

Пентан – це органічна сполука з формулою C5H12, тобто алкан з п'ятьма атомами вуглецю. Цей термін може стосуватися будь-якого з трьох структурних ізомерів пентану або їхньої суміші, але в IUPAC номенклатурі, однак, пентаном називають винятково н-пентан; два інших ізомери мають назви ізопентан (метилбутан) і неопентан (диметилпропан).

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності пентан. У нас можна купити пентан гуртом за доступною ціною. Пентан має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна пентану Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пентану по всій території України. Ціна пентану також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі пентану гуртом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Характеристики пентану

Пентан є компонентом деяких видів палива. Він використовується в якості спеціального розчинника в хімічних лабораторіях. Його властивості дуже схожі на властивості бутану і гексану. Молярна маса пентану 72,15 г/моль, густина 0,626 г/мл, точка кипіння 35,9 °С. На зовнішній вигляд це безбарвна рідина із запахом бензину. Розчинність у воді 40 мг/л (при 20 °С). Подібно до інших алканів, пентан при кімнатній температурі є неактивним. Однак, при контакті з відкритим полум'ям він легко окислюється з утворенням диоксиду вуглецю і води. Пентан взаємодіє з хлором, що характерно для всіх алканів. Цей реактив є сировиною для виробництва спіненого полістиролу та інших пін. Як правило, для цього використовують суміш н-пентану, ізо-пентану і часом циклопентану.

Через його низьку температуру кипіння, низьку вартість і відносну безпеку, пентан застосовується в якості робочого середовища в геотермальних станціях. Його додають у деякі холодоагенти. Дана речовина є активним інгредієнтом у багатьох пестицидах. Пентан є відносно недорогим і найбільш летким алканом, який є рідиною при кімнатній температурі, тому він часто використовується як розчинник, що можна легко випарити. Тим не менш, через його неполярність і відсутність функціональних груп, він може розчиняти тільки неполярні сполуки. Ця субстанція змішується з багатьма неполярними розчинниками, такими як хлорвуглеводні, ароматичні сполуки і етери. Пентан доволі часто застосовується в рідинній хроматографії.

Якщо Вам потрібно купити гуртом пентан, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пентан, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пентан за вигідною ціною, також замовити Пентан з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.