Олія силіконова

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Силіконова олія – це кремнійорганічна сполука, яка має широкий спектр застосування. Завдяки унікальним хіміко-фізичним властивостям, силіконова олія використовується у якості основного компоненту під час виробництва найрізноманітнішої продукції. Кремнійорганічні рідини не впливають на живі організми, тканини, фарби або ж на пластмасу та є безпечними для здоров’я.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності силіконова олія. У нас можна купити силіконову олію оптом за доступною ціною. Силіконова олія має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна силіконової олії Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку силіконової олії по всій території України. Ціна силіконової олії також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі силіконової олії оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Фізичні властивості силіконової олії

Силіконова олія не має запаху та кольору та є стійкою до впливу води. Додатковою перевагою такої олії є висока термостійкість та відмінні гідрофобні та електроізоляційні властивості. Під час проведення дослідів та серійного виробництва, ця кремнійорганічна сполука не горить, що забезпечує пожежну безпеку під час роботи з рідиною.

Використання силіконової олії

На даний час, силіконова олія застосовується у різних сферах діяльності. За допомогою силіконової олії відбувається виготовлення багатьох мастильних матеріалів, асфальту, присадок для різноманітних олив та гідравлічних рідин. Крім того, дана кремнійорганічна сполука входить до складу сучасних лакофарбових виробів, меблевих та автомобільних поліролей та відмінно захищає поверхні від бруду. Силіконова олія знайшла своє застосування у харчовій промисловості та в кулінарії. Завдяки силіконовій олії варення та джеми не спінюються та довго зберігаються. У сучасній косметології силіконова олія є складовою багатьох косметологічних засобів для комплексного догляду за шкірою. В медичних закладах кремнійорганічні рідини використовуються для обробки поверхонь посудин, де зберігаються лікарські засоби, а також для обробки медичного обладнання. Якщо Вам потрібно купити оптом силіконову олію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на силіконову олію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Олія силіконова за вигідною ціною, також замовити Олія силіконова з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.