Нітроетан 98 %

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Прекурсор, відпуск здійснюється тільки при наявності ліцензії.

Нітроетан – органічна масляниста рідка речовина при звичайних температурних показниках і стандартному тиску, реактив з низькою токсичністю та здатністю легко спалахувати. Властивості, характеристики та інші параметри у значній мірі схожі з цими ж даними нітрометану.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності нітроетан. У нас можна купити нітроетан оптом за доступною ціною. Нітроетан має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна нітроетану Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку нітроетану по всій території України. Ціна нітроетану також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі нітроетану оптом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Характеристики нітроетану

Нітроетан - це органічна сполука з хімічною формулою C2H5NO2. Належить до нижчих аліфатичних нітропарафінів. У чистому вигляді позбавлений кольору, має фруктовий запах. Пари його значно важчі від повітря. Температура спалаху 28 °С. Розкладається при температурі понад 176 °С. Дуже легкозаймистий. Взаємодія з основами неорганічної етимології призводить до утворення солей. У воді розчиняється (4,7 г/100 мл при 20 °C). Молекулярний вага – 75,07, густина – 1,009 г/см3, t плавлення – -90 °C, t кипіння – 114 °C, t спалаху – 32,8 °C. Формула – C2H5NO2.

Може утворювати солі з неорганічними основами, такими як гідроксид кальцію. Сухі солі нітроетану є вибухонебезпечними. Нітроетан, подібно до інших нітросполук, є окисником, і його не слід нагрівати в замкнутому об'ємі з вуглеводнями, що легко окислюються. Несумісний з амінами, сильними кислотами, займистими матеріалами, оксидами металів, сильними основами, лугами. Взаємодія з такими речовинами може призвести до вибуху або пожежі, особливо при нагріванні. У промисловості нітроетан отримують обробкою пропану азотною кислотою. Крім того, дана речовина може бути отримана за допомогою реакції Мейєра при взаємодії брометану або йодетану з нітритом срібла.

Промислове отримання нітроетану виглядає як нітрування пропану за допомогою азотної кислоти у фазі газу. Умови: тиск атмосферний, температура – 390-480 °C. Піроліз вуглеводневих радикалів призводить до утворення нітропарафінів, кількість атомів яких не така значна, як у початкового пропану. Отримана в цьому процесі суміш складається з 1-нітропропану, 2-нітропропану, нітроетану та нітрометану, а також з продуктів окислення вуглеводню і нітроалканів. Завершальний етап виглядає як роз’єднання цієї суміші шляхом фракційної дистиляції. У лабораторіях цей процес часто виглядає дещо інакше, а саме: здійснюється реакція бромистого етилу і азотистокислого натрію в диметилформаміді. Вихідні речовини розігрівають до 125-130 °C. Після досягнення необхідного стану нагрівання припиняють, речовину промивають, підсушують. Якщо необхідно додатково знебарвити, використовують активоване вугілля.

Застосування нітроетану

Нітроетан широко використовують в якості добавки до палива і як розчинник. Цей реактив є ефективним розчинником для полімерів, таких як полістирол, і просто незамінним для розчинення цианакрилових клеїв. Це чудовий розчинник для широкого кола органічних сполук, його часто використовують у лакофарбовій промисловості для розчинення різноманітних фарб та емалей. Також нітроетан є попередником багатьох хімічних сполук. Його використовують для введення нітрогруп у молекули. З нього синтезують феніл-2-нітропропен, поверхнево-активні речовини тощо.

Нітроетан є чудовим розчинником, який застосовують для найширшого спектру матеріалів, передусім, для органічних сполук і смол, різноманітних фарб та емалей в ЛФП. Він також ефективно розчиняє полімери, а при розчиненні ціанакрилових клеїв взагалі незамінний. Крім того, можливе застосування його в цій ролі і для низки неорганічних сполук. Активно використовується ця субстанція при створенні косметики (наприклад, рідин для зняття лаку з нігтів і засобів для укладання волосся). Ще один напрямок застосування цієї сполуки – виготовлення пального і вибухівки (використовується в якості добавки). Завдяки нітроетану, можна виконати екстракцію з деревної каніфолі, фракціонувати бензин з нафтового дистиляту, депарафінізувати дизпаливо і усунути корозійний вплив знежирювачів та холодоагентів на метали. Також цей реактив бере участь в органічному синтезі й слугує вихідним матеріалом для великої кількості хімічних сполук. Його використовують для проведення каталізу і реакцій конденсації. Таким чином, з його допомогою в молекули вводять нітрогрупи, утворюють феніл-2-нітропропен, ПАР тощо.

Безпека при роботі з нітроетаном

При роботі з цією речовиною необхідно пам’ятати, що: - її сухі солі можуть вибухати; - її не потрібно нагрівати в замкненому просторі разом з легкоокислювальними вуглеводнями, оскільки нітроетан є окисником; - ця органічна сполука не сумісна зі сильними кислотами і основами, горючими речовинами, амінами, оксидами металів, лугами. Контакт з перерахованими речовинами небезпечний вибухом або пожежею; - пари нітроетану подразнюють шкірні покриви і слизові; - при горінні виділяються отруйні оксиди азоту.

Якщо Вам потрібно купити оптом нітроетан, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на нітроетан, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Міжнародна назва Nitroethane
Хімічна формула C2H5NO2
Назви-синоніми нітроетан

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Нітроетан 98 % за вигідною ціною, також замовити Нітроетан 98 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.