Метилетилкетон (бутанон)

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Прекурсор, відпуск здійснюється тільки при наявності ліцензії.

Метилетилкетон (бутанон) – це летка безбарвна рідина з характерним запахом, подібним до запаху ацетон.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності метилетилкетон (бутанон). У нас можна купити метилетилкетон оптом за доступною ціною. Метилетилкетон (бутанон) має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна метилетилкетону (бутанону) Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку метилетилкетону (бутанону) по всій території України. Ціна метилетилкетону також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі метилетилкетону оптом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Характеристики метилетилкетону

Бутанон належить до хімічних сполук класу кетонів та є другим членом гомологічного ряду аліфатичних кетонів. За своєю хімічною формулою метилетилкетон представлений у вигляді СН3-С(0)-СН2-СН3.

метилетилкетон формула

Сьогодні метилетилкетон використовується як спеціальний розчинник перхлорвінілових,  нітроцелюлозних та типографічних фарб, а також лакофарбових та поліакрилових матеріалів. За допомогою метилетилкетону можна не тільки легко розчинити клей та провести депарафінізацію мастил, але й знежирити парафін. 

метилетилкетон купити

Ця унікальна рухома рідина без кольору відзначається цілою низкою хімічних властивостей, які є характерними для аліфатичних кетонів. Крім того, бутанон часто використовується як сировина і розчинник у органічному синтезі.

Використання метилетилкетону

Універсальність даного реактиву та широка сфера застосування дозволяє йому брати участь у виробництві пероксиду у якості допоміжного продукту. Крім того, дану рідину активно використовують як засіб для знежирення. У типографічній промисловості метилетилкетон є чудовим розчинником будь–яких типографічних фарб. Бутанон також використовується для швидкого знежирення шкіри. Однак, у медичних цілях ця субстанція не знайшла свого застосування та не надає оздоровлювального ефекту. Згідно досліджень, метилетилкетон є здатним спричиняти токсичний вплив на репродуктивну функцію організму людини. Також, у великих концентраціях бутанон має здатність сильно подразнювати слизову оболонку очей. Високі функціональні можливості зробили метилетилкетон справжньою знахідкою для виробників канцелярської продукції. бутанон гкртБутанон активно використовується для виробництва чорнил та відіграє важливу роль у краплеструменевій технології друку. Примітка. Метилетилкетон (бутанон) є прекурсором – речовиною, яка використовується при виготовленні та переробці наркотичних засобів і психотропних речовин. Операції, пов’язані з обігом прекурсорів, підлягають ліцензуванню. Здійснення господарських операцій без ліцензії тягне за собою кримінальну відповідальність згідно Закону. Якщо Вам потрібно купити оптом метилетилкетон (бутанон), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метилетилкетон (бутанон), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва butan-2-one, methyl ethyl ketone, 2-butanone, ethylmethylketone, methylacetone
Хімічна формула C₄H₈O
Назви-синоніми 2-бутанон, метилетилкетон

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Метилетилкетон (бутанон) за вигідною ціною, також замовити Метилетилкетон (бутанон) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.