Метилен хлористий (дихлорметан)

57.00 грн (ціна за 1 кг)

Метилен хлористий (метиленхлорид, метилен дихлорид, дихлорметан, ДХМ) – рідкий горючий органічний реактив, дуже рухливий і леткий.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності метилен хлористий. У нас можна купити метилен хлористий гуртом за доступною ціною. Метилен має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна метилену хлористого Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку метилену хлористого по всій території України. Ціна метилену хлористого також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі метилену хлористого гуртом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Характеристики метилену хлористого

Метилен хлористий прозорий, без кольору, запах – їдко-солодкий. Механічні домішки відсутні. У воді розчиняється слабо, в органічних розчинниках, навпаки, добре. Загалом, серед інших галогеналканів безпечний. У природних умовах зустрічається вкрай рідко. Вперше з промисловою метою ця речовина була синтезована ще в 1840 році шляхом витримки на світлі хлорно-хлористометилової суміші. Серед сучасних методів отримання метиленхлориду лідирує пряме хлорування метану хлором в умовах радикального механізму. В результаті реакції з'являються різноманітні хлориди, серед яких і дихлорметан, чистий, як мінімум, на 99,7 %.

Метилен хлористий є безбарвною рідиною з м'яким, солодким запахом хлороформу. Це органічна займиста речовина з хімічною формулою CH2Cl2. Метиленхлорид виготовляють промислово, він практично не зустрічається в природі. Метилен хлористий не змішується з водою, але може розчиняти широкий спектр органічних сполук.   

дихлорметан формула

Застосування метилену хлористого

дихлорметан купитиДоступна вартість, високі розчинні властивості, легке вилучення, порівняно невисока токсичність – головні характеристики, які зумовили широке застосування ДХМ. Ця субстанція виконує різноманітні завдання в зовсім різних сферах. З її допомогою - проводять широкий спектр реакцій, екстракцію в лабораторних умовах (виступає розчинником);

  • виконують аналізи водних проб на наявність токсинів, нітратів, нітритів, кислот та інших хімічних сполук;
  • виготовляють суміші для зняття лаку з різних поверхонь (бетон, метал, кераміка...), знежирювачі для металу, розчинники смол, жирів та бітуму;
  • спінюють поліуретани, розчиняють поліуретанову піну (в цьому плані визначні її леткі властивості); - виробляють низькощільнісний поролон;
  • створюють швидкозастигаючі форми з полімерів (завдяки випаровуванню дихлорметану);
  • склеюють різні види пластику (полістирол, полікарбонат, поліетилентерефталат, АБС-пластик) та оргскло;
  • готують швидкорозчинну каву, екстракт хмелю та інші харчові продукти;
  • синтезують аскорбінову кислоту - створюють кіно- і фотоплівки;
  • виготовляють хімічні волокна.

Дихлорметан також використовують у хроматографії, парфумерії, гумотехнічному виробництві та інших галузях. Метиленхлорид використовується як промисловий розчинник і як засіб для зняття фарби. Крім того, його можуть застосовувати в деяких пестицидах і при виробництві фотоплівки. Дихлорметан використовується як розчинник у процесі виготовлення фармацевтичних препаратів та плівкових покриттів, для очищення металу і у виробництві електроніки. Метилен хлористий також застосовують як пропеллент в аерозолях і як піноутворюючий агент при виробництві пінополіуретанів. Метиленхлорид незамінний у будівництві і в текстильній промисловості. У моделюванні його використовують для об'єднання пластмасових деталей макету Цей реактив здатний екстрагувати різноманітні органічні речовини з рослинних матеріалів. Його застосовують у процесі виробництва кави і чаю без кофеїну, при підготовці хмелю для пивоваріння, під час приготування ароматизаторів для продуктів харчування та напоїв, а також для знежирення цитрусових.

Дихлорметан є досить токсичним. Гострі (короткострокові) ефекти виникають при вдиханні, і впливають здебільшого на нервову систему. Як наслідок знижуються зорові, слухові і моторні функції, але ці ефекти зворотні після припинення впливу. При хронічній (довгостроковій) дії метилену хлористого на організм людини ураження зазанає також центральна нервова система (ЦНС).

Метилен хлористий і безпека

Пам'ятаємо, що ця речовина характеризується високою леткістю, що вимагає обережного поводження з нею, задля уникнення отруєння. Тривалий контакт зі шкірою може викликати опік. Серед інших небезпек при роботі з метиленхлоридом: ураження печінки і поява діабетичної нейропатії. Тому, якщо передбачаються тривалі роботи з дихлорметаном, подбайте про спецодяг і функціонування витяжної вентиляції.

Важливо також дотримуватися правильних умов зберігання. Уникайте підвищення температури, щоб унеможливити розкладання продукту. Тобто, не можна допускати його наявності поблизу відкритого полум'я, зварювальних дуг, сонячних променів, ультрафіолетового випромінювання та інших генераторів високих температур. Крім того, забезпечте відсутність контакту з окисниками, сильними, щоб уникнути вибуху.

Якщо Вам потрібно купити гуртом дихлорметан, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метилен хлористий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Вага

бочка 270 кг

фасування 1,3 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Метилен хлористий (дихлорметан) за вигідною ціною, також замовити Метилен хлористий (дихлорметан) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.