Метиламін 40 %

300.00 грн (ціна за 1 л)

Метиламін 40 % – це розчин метиламіну (органічна сполука з формулою СН3NH2) у воді.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності метиламін. У нас можна купити метиламін гуртом за доступною ціною. Метиламін має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна метиламіну Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку метиламіну по всій території України. Ціна метиламіну також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі метиламіну гуртом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Характеристики та використання метиламіну

Метиламін – це органічна речовина, похідна нітриду водню, первинний представник аліфатичних амінів. Має вигляд безбарвного газу, що добре розчиняється у воді і органічних розчинниках. Горючий, утворює вибухонебезпечні суміші, контактуючи з повітряними масами. Має різкий рибний запах. Промислово випускається і застосовується в різних формах: безводній газовій і у вигляді розчину у воді, метиловому, етиловому спиртах та фуранідіні. Метиламін 40 % – водний розчин метиламіну 40 %-ї концентрації, прозора, безбарвна рідина, якій характерний специфічний запах аміаку. Молярна маса – 31,1 г/моль, густина – 0,90 г/см3 при 20 °C, кислотність – 14. Термовластивості: t кипіння – 48 °C, t плавлення – -39 °C, t спалаху – -18 °C, t самозаймання – 425 °C. Формула – CH5N. Для отримання цієї речовини використовують метод нагрівання водного розчину формальдегіду та хлориду амонію. Крім того, можливий синтез суміші з ді- і триметиламінами з метанолу і аміаку, що виконується над оксидом алюмінію/торію. Також існують й інші способи.

метиламін формула

Застосування метиламіну 40 %

Галузі, в яких цей продукт використовують, найрізноманітніші. Передусім, він бере участь у синтезі багатьох інших хімічних сполук. Його використовують при створенні інсектицидів, фунгіцидів, фармацевтичних засобів, алкалоїдів, циклічних полімерів, барвників, гуми, ПАР тощо. Основні напрямки застосування: - аграрний комплекс. З метою фумігації та стерилізації ґрунту метиламін використовують при виготовленні вапаму. Підходить для картоплі, томатів, а також для садівництва; - каталітичний синтез. Виступає каталізатором або початковою сировиною для отримання інших каталітично активних речовин; - медицина і фармацевтика. метиламін купити гуртЦе основна галузь, яка має потребу у метиламіні при виробництві седативних і спазмолітичних анальгетиків, кофеїну і теофіліну, протисудомного фенсуксіміду, а також адреналіну, ефедрину, неосінефріну, ванедріну та інших препаратів (транквілізаторів, антидепресантів, гормональних засобів тощо); - виробництво добавок до пального, що поліпшують характеристики двигуна і зменшують точку замерзання пального в реактивних моторах; - фотосправа. Виробництво фотохімії для друку, пігментів тощо; - створення розчинників (полярних апротонних, застосовуваних в якості конструкційних смол, екстракційних розчинників, спінінг-розчинників, засобів для чищення, видалення фарб, обробки емалевих покриттів і т.д.). Застосовується для створення фармацевтичних препаратів, інсектицидів, фунгіцидів, фарб, алкалоїдів, циклічних поліімідів, поверхнево-активних речовин, гуми. Дана речовина є ефективним розчинником. Метиламін є хорошим нуклеофілом, хоча, як амін, вважається середньою основою. Його широко використовують в органічному синтезі. Найбільш важливі речовини, що синтезуються за допомогою метиламіну, це метилформамід, N-метил-2-піролідон (NMP), кофеїн, ефедрин та N,N'-диметилсечовина. Метиламін 40 % бурхливо реагує із ртутними сполуками. Це створює небезпеку пожежі та вибуху. Даний реактив агресивний по відношенню до пластиків, гуми, міді, алюмінію, сплавів цинку і оцинкованих поверхонь. Дуже легко займається. Виділяє подразливі або токсичні випари (або гази) при пожежі. Його пара дуже добре змішується з повітрям, утворюючи вибухові суміші.

Метиламін 40 % і безпека

При роботі з цією субстанцією варто пам’ятати про її бурхливі реакції з ртутними сполуками, небезпечні вибухами і пожежами. Важливо знати й про її агресивне ставлення до пластику, гуми, алюмінію, міді, цинкових сплавів і оцинкованих деталей. Коли ця речовина горить (а запалюється вона легко), виділяє отруйні пари, що подразнюють слизові оболонки й шкірні покриви. Їх вдихання призводить до головного болю, кашлю, ускладнення дихання та інших негативних ефектів.

Умови зберігання метиламіну

зберігати в сухих, прохолодних приміщеннях з хорошою провітрюваністю, в щільно закупореній тарі виробника, уникаючи сусідства теплових джерел і несумісних реактивів. Тримати подалі від кислот і окислювачів. Якщо Вам потрібно купити гуртом метиламін зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метиламін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва methanamine, monomethylamine, aminomethane
Хімічна формула CH3NH2
Назви-синоніми амінометан, монометиламін

Вага

бочка 200 л

фасування 1 л

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Метиламін 40 % за вигідною ціною, також замовити Метиламін 40 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.