Ксилол нафтовий

106.80 грн (ціна за 1 кг)

Ксилол нафтовий – рідка безбарвна органічна речовина, нафтопродукт, що складається з трьох ізомерів ксилолу (орто-ксилол, мета-ксилол, пара-ксилол) і етилбензолу.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити ксилол – така потреба сьогодні все частіше виникає на підприємствах різної спрямованості, оскільки він володіє низкою унікальних якостей і забезпечує ефективність робочих процесів (а деякі з них взагалі робить можливими). По суті, ксилол нафтовий (систематична назва речовини) – це безбарвна органічна рідина, нафтовий продукт, сформований трьома ізомерами диметилбензолу (орто-, мета- і пара-ксилолами), а також етилбензолом. Які технічні характеристики, фізико-хімічні властивості, формула та інше притаманні цьому матеріалу, розглянемо далі.

Сфери застосування і характеристики

Агрегатний стан цього нафтопродукту – рідина. Консистенція – трохи масна. Колір відсутній. Запах – бензоловий. Піддається легкому займанню, характеризується леткістю, але це жодним чином не позначається негативно на перебігу реакцій (діє в них довго і стійко). Випускається в двох марках: А і Б. Як правило, задіюється в ролі розчинника, що містить малий відсоток етилбензолу. Затребуваний в стоматології, лабораторній практиці, лакофарбовому, гумовому та інших виробництвах. Будучи ареном (ароматичним вуглеводнем), ксилол проявляє стандартні для цієї групи речовин властивості (легке алкілування, хлорування, сульфування і нітрування). 

Структурна формула цього продукту складається з 3-х ізомерів (орто-, мета-, пара-), містить бензольне ядро з 2-ма метильними замісниками. Кожному ізомеру характерна своя густина (0,8802, 0,8642 і 0,8611 г/см3 для о-, м- і п-диметилбензолу, відповідно), t плавлення (-25,2, -47,8, 13,26 °C) і t кипіння (144,4, 139,1, 138,3 °C). 

Молекулярна формула: C6H4(СН3)2. 

Розчинність у водному середовищі – слабка (менше 0,015 %). У той же час, в орган. розчинниках (етиловому спирті, етоксиетані, диметилкетоні, метилтрихлориді і бензолі) ця сполука розчинна досить непогано. 

Отримання виглядає, як каталітична ароматизація/терморозкладання гідроочищеного бензину. Орто-ксилол з отриманої сукупності виділяється шляхом ректифікації. Також синтез можливий шляхом сухого відгону вугілля при коксовиробництві. Для чого може знадобитися вказаний матеріал? Застосування цієї речовини варто починати розглядати з її розчинної здатності (найбільша характерна орто-ксилолу). Вона вводиться в такі популярні розчинні суміші, як 649, 650, Р-5, Р-12, РС-2, РКБ-1 і деякі інші, призначені розчиняти широкий перелік матеріалів, зокрема фарби і лаки, полімери (гліциділові поліефіри, з вінілових мономерів, акрилати, силікони), нітроклітковину і хлоркаучук. Крім того, купити ксилол часто виникає потреба у підприємств, що спеціалізуються на виготовленні різноманітної продукції з пластичних мас, лінолеуму, мастик, мийно-чистячих композицій (зокрема для сталі, пластин з кремнієвих блоків і мікросхем), шкіряних та гумових виробів, типографічних фарб. Є структурним компонентом клеїв і чорнил. Використовується для синтезу 1,4-бензолдікарбонової к-ти і ангідриду о-фталевої кислоти (часткове/глибоке окислення), а також для вилучення вушної сірки (служить активним компонентом спеціальних засобів). Нерідко задіюється і для заміни сольвенту (у виробництві барвників), в друкованій галузі. У нафтопромі допомагає справлятися з таким завданням, як розчинення парафінів (розчинники такого плану дуже важливі при парафінових засміченнях труб). Може слугувати добавкою до моторного пального, що має високе октанове число (98 і більше) та чималі антидетонаційні якості. У стоматології за допомогою цієї речовини розчиняють гутаперчу, в медицині – створюють різні ліки, в гістології її використовують в ролі матеріалу для освітлення. Сільське господарство відчуває потребу в інсектицидах (препаратах для винищення шкідливих комах) і пестицидах (засобах для боротьби з бур’янами та хворобами рослин), у складі яких присутній ксилол. Ще один активний споживач цього нафтового продукту – хімічні та біологічні лабораторії. Тут з його участю:

 • створюють сухі ванни, необхідні, щоб охолоджувати реакційні суміші;
 • витягають імерсійну олію і парафін зі скла для мікроскопа;
 • обробляють предметні скельця, які пройшли фарбування.

Купити ксилол також доводиться для будівельної галузі і меблевих виробництв. Художники з його допомогою розчиняють фарби і лаки, тим самим надаючи їм робочої консистенції. На замітку. Якщо раптом знадобиться підібрати аналог ксилолу, наприклад, для розчинення перхлорвінілових, поліакрилових або інших ЛФМ, ви можете розглянути таку речовину, як бутилацетат. Цей хім. реактив також можна замовити в ПП «Система Оптимум» на вигідних умовах.

Безпека при роботі з ксилолом

Як і будь-які інші розчинники, диметилбензол вимагає дбайливого поводження з обов’язковим дотриманням переліку важливих правил. Купуючи ксилол оптом і приступаючи до роботи з ним, пам’ятайте:

 • він горючий, небезпечний загорянням і вибухом;
 • t самозаймання – понад 450 °C;
 • t спалаху в закритому тиглі – не менше 23 °C;
 • нижня і верхня межі концентрації займання парів при поєднанні з повітряними масами становлять 1 % і 6 %, відповідно.

Тому як при зберіганні, так і в процесі використання необхідно запобігати контакту з вогнем, не можна провокувати жодних передумов для займання. Що мається на увазі? Зокрема виконання робіт з інструментами, які дають іскру. Це робити поблизу заборонено. Обом марками матеріалу (А і Б) присвоєний 3-й клас небезпеки за впливом на організм. Особливу небезпеку для людини становлять високі концентрації парів цього продукту (токсичний при випаровуванні в висококонцентрованому вигляді): можлива наркотична дія, токсичність, що провокує порушення діяльності нервової с-ми, хім. отруєння, подразнення шкіри та слизових. Тому ненадання належного значення спецодягу та ЗІЗ (передусім, респіратору, гумовим рукавицям) при контактуванні з цією речовиною неприпустиме. Робоче приміщення повинно бути обладнане надійною системою припливно-витяжного вентилювання, техніка – комплектована місцевими відсмоктувачами. Подбайте, щоб всі освітлювальні ділянки й електротехніка були виготовлені безпечними в плані вибуховості. Передусім, захист від статики важливий на підприємствах хімічної галузі, нафтохімії і нафтопереробки. Шар води в тарі з речовиною не повинен перевищувати 5 мм.  ГДК в повітряному просторі робочої зони дорівнює 50 мг/м³. При виникненні перших же симптомів отруєння цим реактивом варто відразу покинути приміщення і побути на свіжому повітрі. Щоб мінімізувати шкідливий вплив також необхідно дотримуватися правил зберігання, правильно здійснювати зливно-наливні заходи. Якщо ксилол нафтовий розіллється, слід знешкодити його, засипавши піском, і віднести в спец. відведене місце. Для гасіння можна використовувати тонкорозпилену воду, хім. і повітряно-механічну піну. Термін зберігання – 12-18 місяців, залежно від виробника.

Купити ксилол оптом

Де купити диметилбензол найкраще, якщо знадобилася оптова партія продукту? В інтернет-магазині ПП «Система Оптимум». Чому? Причин – більш ніж достатньо:

 • товар завжди присутній на складах компанії в достатніх обсягах, тож ніяких затримок з постачанням бути не може, наскільки б велика партія речовини вам не знадобилася;
 • вся хім. сировина, пропонована нашим підприємством відповідає високим якісним параметрам (ксилол оптом реалізується разом зі сертифікатом якості);
 • вартість товару від компанії «Система Оптимум» – одна з найкращих на вітчизняному ринку хімічних реактивів;
 • варіативність доставки дозволяє підібрати ідеально відповідний спосіб (автотранспортом компанії, за допомогою перевізників, самовивіз);
 • своєчасний і професійний консультативний супровід.

Купити ксилол у нас – значить отримати в своє розпорядження чудовий робочий матеріал без зайвих зусиль і витрат.

Ціни на ксилол нафтовий від виробника

Мабуть, ніхто не стане сперечатися, що запропонувати найкращі ціни своїм покупцям під силу тільки виробникові. І це логічно. Кожен, через кого проходить товар надалі, робить свою надбавку. В результаті клієнтові доводиться переплачувати на рівному місці. Інша річ – покупки від виробника або прямих постачальників. Якщо ви порівняєте наші пропозиції з пропозиціями інших компаній, то побачите, що кращі умови майже ніхто забезпечити не може. Адже зробити це не так просто, як може здатися, на перший погляд. Нам вдалося якнайкраще поєднати всі аспекти, зокрема такі, як ціна, якість, оперативність та ін., завдяки багаторічній активній практиці в цьому напрямку, досвідченому персоналу і серйозному підходу до справи. Зверніть увагу! При замовленні великих партій можливе надання знижок в індивідуальному порядку (кінцева цифра залежить від обсягів закупівлі). Щоб уточнити, можлива для вас знижка чи ні, а якщо так, то в якому розмірі, зв’яжіться з нашим менеджером за контактним номером телефону.

Замовити в Україні з доставкою

Доставку товарів здійснюємо в усі регіони країни. І комплектація замовлень, і їх транспортування по Україні здійснюються в мінімальні терміни, способом, узгодженим із замовником. Хочете купити ксилол на вигідних умовах? Звертайтеся в ПП «Система Оптимум» – не прогадаєте!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ксилол нафтовий за вигідною ціною, також замовити Ксилол нафтовий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.