Гас (керосин)

108.00 грн (ціна за 1 кг)

Керосин (гас) – це масляниста, легкозаймиста блідо-жовта або безбарвна рідина з неприємним характерним запахом.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності гас (керосин). У нас можна купити гас оптом за доступною ціною. Гас має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна гасу (керосину) Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку керосину по всій території України. Ціна керосину також залежить від обсягів закупівлі. При покупці керосину оптом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Характеристики та отримання гасу (керосину)

Гас (керосин) - це масляниста, легкозаймиста блідо-жовта або безбарвна рідина з неприємним характерним запахом. Його отримують з нафти і використовують для спалювання в домашніх лампах і нагрівачах, як паливо або компонент палива для реактивних двигунів, а також як розчинник для мастил і як інсектицид.

Керосин пальна суміш рідких вуглеводнів C8-C15, належить до так званих середніх дистилятів сирої нафти; дещо масляниста прозора рідина, яка взагалі не має кольору або з жовтим відтінком. Запах – різкий, неприємний. В одній молекулі гасу – 9-15 атомів вуглецю. Вуглеводнів у його складі – близько 10 (кількість залежить від джер ела гасу).Отримання цієї речовини відбувається шляхом прямої перегонки/ректифікації/вторинної переробки нафти. Додатково можливе виконання гідроочищення. На відміну від бензину, гас легший і безпечніший при зберіганні і обробці. Густина – 0,78-0,85 г/см3, в’язкість – 1,2-4,5 мм2/с (обидва показники при 20 °C), t спалаху – 28-72 °C, діапазон t кипіння – 150-250 °C, теплота згоряння – близько 43 МДж/кг.

Маючи точку кипіння між 150 і 300 °С, гас вважається одним з так званих середніх дистилятів сирої нафти.

Хімічно, гас є сумішшю вуглеводнів; хімічний склад залежить від його джерела, але зазвичай складається з близько 10 різних вуглеводнів, кожен з яких містить від 10 до 16 атомів вуглецю в молекулі. Основними компонентами є насичені нерозгалужені і розгалужені парафіни, а також кільцеві циклопарафіни. Гас менш леткий, ніж бензин; його температура спалаху (температура, при якій він буде генерувати легкозаймисті пари поблизу його поверхні) становить 38 °C або вище. Ця властивість робить гас відносно безпечним для зберігання і обробки.

Основні галузі застосування гасу (керосину)

Гас – затребувана і в промисловості, і в побуті рідина з цінними властивостями. Далі напрямки його застосування розглянемо детальніше.

Авіація. Авіаційний гас (авіагас) виступає моторним пальним у турбогвинтових і турбореактивних моторах, холодоагентом у теплообмінних системах, мастилом деталей двигуна і т.д. У надзвукових літаках служить робочою рідиною гідроциліндрів регулювання реактивного сопла і управління поворотним соплом. Тут ціняться його протизношувальні та низькотемпературні якості, висока термоокислювальна стабільність і значна питома теплота згоряння.

Ракетобудування. Гас застосовується як екологічно чисте реактивне паливо, компонент рідкого складу і як робоче тіло гідравлічної техніки; спільно з рідким киснем – на нижніх щаблях багатьох РН. Щоб пальне було максимально ефективним і щільнішим, його часто доводиться переохолоджувати.

Технічні напрями. Керосин – сировина для створення етилену, пропілену та ароматичних вуглеводнів, учасник очисних процесів у мийних машинах. Він бере участь і в випалюванні виробів зі скла та порцеляни, розчиненні й промиванні різних механізмів і їх складових. Деякі форми гасу підходять для розчинення в сфері ПВХ-виробництва.

Застосування в побуті. Не обійшлося без цієї речовини і тут. У побуті вона застосовується в гасових лампах і ліхтарях (сьогодні вже менше, а колись дуже активно), а також у кухонних плитах, туристичних печах, примусах, опалювальних приладах, використовується як розчинник, засіб для видалення іржі та дезінфектант. З її допомогою лікують дифтерію і педикульоз. Гас використовують для створення фаєр-шоу та циркових вистав. Також раніше керосин, завдяки своїй дешевизні, був замінником тракторного і автомобільного пального; ним протирали меблі, щоб позбутися постільних клопів.

Застосування гасу (керосину)

Свого часу гас широко використовувався в гасових лампах і ліхтарях. Після поширення електричного освітлення він став менш популярним, але все ще застосовується у не дуже розвинених країнах. Він використовується як паливо в переносних печах для туристів та примусах.

У минулому керосин використовувався як дешеве паливо для тракторів. Під час паливної кризи він використовувався замість бензину в деяких автомобілях. На даний час гас застосовується як паливо для ракетних двигунів. Гас іноді використовується як добавка в дизельному паливі, щоб запобігти гелеутворенню при низьких температурах.

Його температура полум'я при згорянні у вільному повітрі досить низька. Тому гас застосовують у циркових виставах, наприклад, при жонглюванні вогнем.

Він ефективний інсектицид при боротьбі з великою кількістю комах, зокрема постільних клопів і вошей.

Якщо Вам потрібно купити гуртом гас, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на гас, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гас (керосин) за вигідною ціною, також замовити Гас (керосин) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.