Ізооктан еталонний

420.00 грн (ціна за 1 кг)

Ізооктан еталонний – прозора рідина із запахом бензину, розчиняється у воді.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності ізооктан еталонний. У нас можна купити ізооктан еталонний гуртом за доступною ціною. Ізооктан еталонний має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ізооктану еталонного Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ізооктану еталонного по всій території України. Ціна ізооктану також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі ізооктану гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Ізооктан еталонний характеристики

ізооктан купити гуртІзооктан еталонний (2,2,4-триметилпентан) – ізомер октану, насичений вуглеводень з аліфатичного ряду. На вигляд це рідка прозора речовина, що не має кольору. Запах – бензиновий або як у розчинника. У воді не розчиняється, однак розчинення спостерігається в стандартних органічних розчинниках. Взаємодія з бензеном, етанолом і метанолом приводить до утворення азеотропних сумішей. Октанозбільшуючі характеристики ізооктану складають 100-бальну шкалу октанових чисел. Молярна маса – 114,23 г/моль, густина – 0,688 г/см3, t плавлення – -107,38 °C, t кипіння – 99,3 °C, t спалаху – 4,5 °C, питома теплота випаровування – 307 630 Дж/кг. Формула – С(СН3)3—CH2—CH(CH3)2. Невелика кількість цієї сполуки присутня разом з іншими ізомерами октану в бензині прямого відгону. Отримання в промислових масштабах виглядає як гідрування диізобутилену над продуктом, що пришвидшує реакцію (наприклад, мідно-хромовий каталізатор). Також синтез можливий шляхом алкілування метилпропану за допомогою бутилену при обов’язковій наявності такого учасника реакції, як сірчана кислота (замість неї можна також використовувати хлористий алюміній, трифторид брому або інші каталізатори). Вимоги до якості 2,2,4-триметилпентану регламентуються ДСТУ.

Ізооктан еталонний та його застосування

Ізооктан має вузькоспрямоване застосування. Переважно використовується в таких ролях: - реактив; - розчинник; - еталонне пальне або його компонент; - елемент проміжної еталонної суміші в обчисленні октанового числа авто- або авіаційного бензину, а також його складових; - визначник хлорорганічних сполук при нафтоаналізі; - антидетонаційна добавка до бензину. Крім того, 2,2,4-триметилпентан бере активну участь в аналітичних дослідженнях і науково-технічному розвитку.

Упакування, перевезення, зберігання

Ці процеси, як і якісні показники речовини, визначаються Держстандартом. Упаковувати ізооктан еталонний необхідно в чисту суху білу тару (банки, бутлі, бідони, діжки) з нанесенням спеціального маркування, що повідомляє про вміст, його характеристики і попереджає про небезпеку потрапляння вологи, контакту з вогнем та нагрівання. Наповненість ємності не повинна бути більше, ніж на 90 % від загального обсягу. Перевозити цей реактив допустимо критими залізничними ТЗ, строго дотримуючись правил транспортування. Приміщення, де зберігається цей продукт, має бути сухим, добре провітрюваним і відносно прохолодним. Термін придатності при дотриманні всіх умов перевезення та зберігання становить 24 місяці від дати виготовлення. Якщо Вам потрібно купити оптом ізооктан еталонний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ізооктан еталонний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Міжнародна назва isooctane, iso-octane, 2,2,4-trimethylpentane
Хімічна формула (CH₃)₃CCH₂CH(CH₃)₂
Назви-синоніми 2,2,4-триметилпентан

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ізооктан еталонний за вигідною ціною, також замовити Ізооктан еталонний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.