Ізоаміловий спирт

330.00 грн (ціна за 1 кг)

Ізоаміловий спирт є прозорою безбарвною рідиною, який застосовують в промисловості.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності ізоаміловий спирт. У нас можна купити ізоаміловий спирт оптом за доступною ціною. Ізоаміловий спирт має сертифікат якості. Якість, умови придбання ізоамілового спирту Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ізоамілового спирту по всій території України. Ціна ізоамілового спирту також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі ізоамілового спирту оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Ізоаміловий спирт характеристики

Ізоаміловий спирт (2-метил-бутанол-4, 3-метил-1-бутанол, ізопентиловий спирт, ізопентанол, ізобутилкарбінол) – 1-атомний спирт, в’язке рідка прозора речовина, оптично неактивна. Має різкий нудотний запах, забарвлення відсутнє. Характерні всі властивості спиртів. Слабо розчиняється у воді (28 г/л), краще – в пропаноні, метил карбінолі та сірчаному ефірі. Молярна маса – 88,148 г/моль, щільність – 0,8104 г/см3 (при 20 °C), t плавлення – 117,2 °C, t кипіння – 131,1 °C.

ізоаміловий спирт формула

Формула – C5H12O. Ізопентанол є продуктом реакції спиртового зброджування, становить велику частку сивушної олії, куди, крім нього, входять й інші спирти (ізобутанол та пропан-1-ол), а також 2-метилбутанол-1 – речовина з оптичною активністю. Важливо розуміти, що спирти сивушного ряду утворюються, на відміну від етанолу, не з вуглеводів, а з амінокислот, які є продуктами білкового розпаду. Так, ізоаміловий спирт утворюється з лейцину. Отримання в хім. промисловості здійснюється оксосинтезом з бутену-2. Наявність сполуки в різних матеріалах виявляють по реакції Комаровського. Суть її полягає в забарвленні вищих спиртів ароматичними алкоголями, позбавленими водню. Також виявлення може відбуватися при окисленні до 3-метилбутанової кислоти і реакцією утворення ізоамілацетату. Якісний результат при всіх згаданих способах можливий тільки в тому випадку, коли буде забезпечено відсутність води. Тому до початку робіт ізобутилкарбінол екстрагують сірчаним ефіром.

Застосування ізоамілового спирту

ізоаміловий спирт купитиЦю речовину активно використовують як розчинник. З її допомогою розчиняють жири і масла, штучні та природні смоли, віск. Крім того, її використовують для виготовлення запашних есенцій з приємним ароматом фруктів, які знаходять застосування в парфумерії. Складні ефіри ізопентанолу виступають пластифікаторами полівінілхлориду і ацетату целюлози, добавками до дизпалива, що збільшують цетанове число. Цінність для лакофарбової промисловості полягає в можливості отримання з ізоамілового спирту ізоамілацетату, який знаходить місце у виготовленні НЦ-лаків.

У медицині ізоамілацетат застосовується у виробництві амілнітриту. Токсичність. Маючи справу з цією сполукою, необхідно знати, що вона високотоксична (в 10-15 разів більше, ніж етанол). Впливає на ЦНС, має наркотичну дію. Навіть 0,5 г ізопентилового спирту, що проник в організм, можуть викликати такі побічні явища, як головні болі, нудота і блювота. А доза в 10-15 г взагалі може призвести до летального кінця.

Упакування, транспортування, зберігання

Речовину після виготовлення поміщають по ДСТУ в скляну тару не більше ніж на 90 % від загального об’єму посудини. Тара повинна мати знак небезпеки речовини. Перевозити можна різними видами ТЗ. Зберігати потрібно в упаковці виробника в критих складських приміщеннях. Термін зберігання по гарантії становить 24 місяці від дати виробництва. Після його завершення речовину, все ж, можна використовувати, але тільки перевіривши на відповідність стандарту якості.

Якщо Вам потрібно купити оптом ізоаміловий спирт, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ізоаміловий спирт, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Вага

бочка 170кг

каністра 4,1кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ізоаміловий спирт за вигідною ціною, також замовити Ізоаміловий спирт з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.