Хлороформ

115.80 грн (ціна за 1 кг)

Хлороформ – важка (густина більша, ніж у води), прозора, безбарвна рідка органічна сполука. Хімічна формула хлороформу CHCl3. Хлороформ також називають трихлорметаном. Хлороформ легко випаровується і має сильний, солодкий запах, незаймистий. Він не розчиняється у воді, але розчинний в органічних розчинниках, таких як спирт і ефір. Хлороформ повинен зберігатися в темряві, тому що на сонці він буде розкладатися на високотоксичний фосген. Хлороформ виробляють хлоруванням етилового спирту або метану.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності хлороформ. У нас можна купити хлороформ оптом за доступною ціною. Хлороформ має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна хлороформу Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку хлороформу по всій території України. Ціна хлороформу також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі хлороформу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики хлороформу

Хлороформ - важка (густина більша, ніж у води), прозора, безбарвна рідка органічна сполука. Хімічна формула хлороформу CHCl3. Хлороформ також називають трихлорметаном. Хлороформ легко випаровується і має сильний, солодкий запах, незаймистий. Він не розчиняється у воді, але розчинний в органічних розчинниках, таких як спирт і ефір. Хлороформ повинен зберігатися в темряві, тому що на сонці він буде розкладатися на високотоксичний фосген. Хлороформ виробляють хлоруванням етилового спирту або метану.

Хлороформ (трихлорметан, метилтрихлорид, хладон 20) – органічна сполука у вигляді прозорої безбарвної леткої рідини зі солодким запахом і пекучим смаком. У воді майже не розчиняється, а змішуючись з нею, утворює азеотропні суміші, масова частка хлороформу в яких – до 2,3 %. Також змішування відбувається з багатьма органічними розчинниками, спиртом, ефіром, оліями. Молярна маса – 119,38 г/моль, густина – 1,483 г/см³, t плавлення – 63,5 °C, t кипіння – 61,2 °C.

Трихлорметан характеризується нестійкістю. При взаємодії зі світлом відбувається його окислення киснем, у результаті чого утворюється хлор, соляна кислота і отруйний фосген. Тому вкрай важливо при його формуванні уникати відкритого полум’я. Щоб запобігти розпаду, зберігати цю речовину необхідно в ємностях з помаранчевого скла. З цією метою також можна додавати спирт і уротропін.

Вперше ця субстанція була отримана в 1831 році і застосовувалася як розчинник. Трьома роками пізніше вона отримала свою нинішню назву від здатності утворювати в процесі гідролізу мурашину кислоту. В медичних цілях для загальної анестезії її почали використовувати з 1847 року, після чого активізувалося застосування в акушерській сфері для зменшення родових болів.

Сучасний промисловий метод отримання хлороформу полягає у хлоруванні метану. В лабораторних умовах його утворення відбувається при взаємодії ацетону і гіпохлориту натрію (трихлорметан збирається внизу).

Застосування хлороформу

Хлороформ використовується в якості загального розчинника. Цей реактив є часто використовуваним розчинником у лабораторії, оскільки він відносно інертний, змішується з більшістю органічних рідин і не займається. Хлороформ використовується як розчинник у фармацевтичній промисловості і для виробництва барвників та пестицидів. Дана субстанція є ефективним розчинником для алкалоїдів у їх основній формі і, таким чином, рослинний матеріал зазвичай екстрагують хлороформом для фармацевтичної обробки.

Хлороформ застосовується як реагент в органічному синтезі.  Він реагує з водним розчином гідроксиду натрію, як правило, у присутності міжфазного каталізатора для виробництва дихлоркарбену, CCl2.

Хлороформ також використовується як фумігант та інсектицид. Ця речовина може застосовуватися як робоча рідина в теплових двигунах.

Хлороформ є потужним засобом загальної анестезії; при вдиханні він діє на центральну нервову систему, і пацієнт швидко втрачає свідомість. Але, оскільки він може призвести до серйозного пошкодження внутрішніх органів, особливо серця, печінки і нирок, хлороформ більше не застосовується в медицині. Даний реактив протягом багатьох років використовувався в акушерстві та хірургії, до розвитку анестетиків з менш небезпечними побічними ефектами.

Фармакологія та інші застосування хлороформу

Сьогодні метилтрихлорид застосовується, головним чином, в якості анестетика. 

Це вже далеко не той препарат, який використовувався спочатку. З причини прояву безлічі побічних явищ, зокрема, і підвищення частоти летальних випадків, було прийнято рішення скасувати його застосування з цією метою. Але через деякий час вченим вдалося повернути цю речовину в медичну анестезійну практику. Був розроблений спосіб з мінімізацією шкідливості хлороформу: додавання великої кількості кисню і дотримання точних дозувань.

Також у наш час хлороформовмісні препарати застосовують зовнішньо, для розтирань, і перорально при гикавці, блювоті та болях у черевній порожнині.

Не оминуло використання хлороформу і лабораторії, де за його участі виробляють хлордифторметан (хладон 22).

Як розчинник ця сполука поширена у фармакологічній промисловості та ЯМР. Вона добре розчиняє органічні речовини (парафін, смолу, каучук, лецитин) і частину неорганічних (йод, сірку, фосфор). З її допомогою виготовляють барвники та пестициди.

Важливо!!! Хлороформ – негорючий матеріал, але належить до 2-го класу небезпеки за ступенем впливу на організм. Необережне і неточне застосування або недотримання правил зберігання можуть спровокувати негативні наслідки.

Якщо Вам потрібно купити оптом хлороформ, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлороформ, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва chloroform, trichloromethane, methane trichloride, refrigerant-20, freon 20, TCM
Хімічна формула CHCl3
Назви-синоніми трихлорометан, метинхлорид, ТХМ, хладон 20

Вага

бочка 270кг

пляшка 1,5 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлороформ за вигідною ціною, також замовити Хлороформ з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.