Гептан

216.00 грн (ціна за 1 кг)

Гептан – це хімічна сполука класу алканів з хімічною формулою С7Н16. За своєю структурою гептан наявний у вигляді рідини без кольору, яка має всі хімічні властивості, які є характерними для алканів. Ця рідина відмінно розчиняється у органічних розчинниках, які не розчиняються у воді.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності гептан. У нас можна купити гептан оптом за доступною ціною. Гептан має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна гептану Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гексану по всій території України. Ціна гептану також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі гептану гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики та властивості гептану

За своїми фізичними властивостями гептан належить до рухомих рідин, а хімічні властивості класифікують гептан до вищих алканів. Гептан є основною складовою більшості видів нафти та широко зустрічається у природі, однак отримання гептану є складним процесом. Це пов’язано з тим, що під час кипіння окремих компонентів розподіл методом фракціонування є складним завданням. Гептан отримують методом прямого відгону з бензину за допомогою виділення з певної фракції. Для цього використовують синтетичний або нафтовий бензин, який відзначається високим складом вуглеводнів, що належать до парафінового ряду. Варто зазначити, що гептан вирізняється дуже низькою стійкістю до детонації, що робить його найбільш безпечним та функціональним продуктом. Під час обробки алюмінієм гептан утворює найрізноманітніші речовини, які є наслідком ізомеризації та конденсації. Сьогодні гептан найчастіше використовується у якості розчинника різних рідин, а також для визначення детонаційної стійкості карбюраторного пального. Завдяки наявності декількох ізомерів, саме гептан може точно визначити октанове число. Крім того, октанове число гептану дорівнює нулю, що дозволяє з максимальною точністю визначити детонаційну стійкість. Гептан є еталоном пального з відмінними фізико–хімічними властивостями. Універсальність даного реактиву та широкий спектр використання дозволяє йому брати участь у різних процесах, після яких отримуються не тільки нові продукти, але й точні показники вимірювань. Якщо Вам потрібно купити оптом гептан, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на гептан, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Міжнародна назва heptane, septane
Хімічна формула СН3(СН2)5СН3
Назви-синоніми н-​гептан

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гептан за вигідною ціною, також замовити Гептан з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.