Гексан

150.00 грн (ціна за 1 кг)
Гексан – це нерозгалужений алкан, що містить шість атомів вуглецю. Хімічна формула гексану С6Н14, його молекулярна маса 86,17 г/моль. Гексан є безбарвною летючою рідиною, яка не розчиняється у воді і легко займається. Гексан має легкий своєрідний запах, поріг сприйняття запаху для гексану становить 130 частин на мільйон (PPM). Тиск пари в гексані 150 мм рт.ст. при 25 °С. Основну кількість гексану виробляють із сирої нафти.
SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності гексан. У нас можна купити гексан оптом за доступною ціною. Гексан має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна гексану Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гексану по всій території України. Ціна гексану також залежить від обсягів закупівлі. При покупці гексану оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики гексану

Гексан (н-гексан) – безбарвна рідка летка органічна речовина, нерозгалужений ізомер, насичений вуглеводень з класу алканів. Складається з 6 атомів вуглецю і 14 атомів водню. Має ледь відчутний запах, схожий до запаху дихлоретану. У воді не розчиняється, але добре поєднується з органічними сольвентами: хлороформом, етиловим і метиловим спиртами, ацетоном, сірчаним ефіром. Легко спалахує, вибухонебезпечний. Всього розрізняють 5 ізомерів гексану. Молярна маса – 86,18 г/моль, густина – 0,6548 г/см3, t плавлення – -95 °C, t кипіння – 68 °C. Формула – C6H14. Знаходження цієї речовини у великих кількостях спостерігається в бензині прямого відгону, а його ізомерів – у бензині каталітичного крекінгу і алкілування. Основний спосіб отримання цієї сполуки – переробка сирої нафти. Від її характеристик, а також від виду очищення залежить точний фракційний склад гексану.

гексан формула

Сфери застосування гексану

Гексан відомий, перш за все, як компонент бензину. З нього утворюється бензол. Такі ізомери, як 2,2- і 2,3-диметилбутан, виступають додатками до моторного пального, які підвищують його якість. Ось ще кілька з основних процесів, де затребувана ця субстанція: - екстракція олії з кукурудзи, сої, арахісу; - аналіз якості води, медпрепаратів та харчових продуктів; - розчинення парафінових корків (нафтовидобування); - розрідження матеріалів органічного походження, наприклад, клеїв, фарб, лаків, адгезивів; - виконання хімічних реакцій (служить неполярним розчинником); - створення низькотемпературних термометрів (застосовується як наповнювальна рідина); - калібрування аналітичної техніки для летких сполук органічної етимології; - знежирення поверхонь в якості мийного засобу (поліграфія, виготовлення текстилю та меблів); - виробництво ПЕ і ПП (є сировиною для їх синтезу); - виготовлення автошин (як розчинник регулює показники в’язкості каучуку при полімеризації та формуванні); - обробка наноматеріалів задля уникнення самозаймання на повітрі (нанотехнології).

Гексан і безпека

гексан купитиВиготовлення та використання гексану для мінімізації можливих ризиків вимагає чіткого дотримання ряду правил, оскільки ця речовина не настільки проста, як може здатися на перший погляд. Гексан подразнює шкірні покриви і слизові оболонки очей, може проникати до організму людини з повітря, питної води і харчових продуктів. У першому варіанті – через легені, звідки транспортується в кров, а далі в усі органи, в інших – через ШКТ. Печінці, звичайно, під силу впоратися з н-гексаном, але тільки в помірних кількостях. Якщо перевищувати, тим більше постійно, допустимі концентрації, це може призвести до порушень нервової системи, наркотичного ефекту, запаморочення, отруєння, зниження енергетичних запасів організму, сонливості, оніміння рук і ніг, аж до паралічу. З урахуванням вогне- та вибухонебезпечності, роботи з цим матеріалом необхідно проводити в добре вентильованих, прохолодних, сухих і захищених від світла приміщеннях, далеко від легкозаймистих джерел, з дотриманням техніки пожежної безпеки та застосуванням засобів індивідуального захисту. Транспортувати його потрібно в герметичній тарі виробника, що має спеціальне позначення.

Якщо Вам потрібно купити гуртом гексан, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на гексан, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Міжнародна назва hexane, hexacarbane, sextane
Хімічна формула С6Н14
Назви-синоніми н-гексан, гексилгідрид, секстан

Вага

бочка 140 кг

фасування 0,7 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гексан за вигідною ціною, також замовити Гексан з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.