Фосфорновольфрамова кислота

5100.00 грн (ціна за 1 кг)

Фосфорновольфрамова кислота – це кристалічний порошок світло-жовтого кольору з хімічною формулою H3PW12O40·2H2O.

SKU: .
Категорія: Кислоти

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фосфорновольфрамова кислота. У нас можна купити фосфорновольфрамову кислоту оптом за доступною ціною. Кислота фосфорновольфрамова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна фосфорновольфрамової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фосфорновольфрамової кислоти по всій території України. Ціна також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кислоти фосфорновольфрамової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості фосфорновольфрамової кислоти

  • Фосфорновольфрамова кислота швидко та добре розчиняється у воді;
  • Чутливий реактив у поєднанні з алкалоїдами.
  • В окремій молекулі фосфорновольфрамової кислоти містяться 63 молекули води, що робить такий реагент дієвим помічником у проведенні різних хімічних реакцій.
  • Під час розчинення у воді фосфорновольфрамова кислота втрачає колір, тому її часто використовують у якості маскувального елементу.
  • Саме фосфорновольфрамова кислота допомагає утримати іони у розчині у кислому середовищі силікатів.

У сучасній хімії ця неорганічна кислота є універсальним барвником для забарвлення окремих хімічних структур, які мають білки. Фосфорновольфрамова кислота відмінно забарвлює еластин та колаген, тому таку речовину задіюють на різних стадіях виробництва. Крім того, фосфорновольфрамова кислота може також забарвлювати фібрилярні структури.

Фосфорновольфрамова кислота: застосування

Дана субстанція активно використовується для осадження алкалоїдів, протеїнів та деяких амінокислот. У сухому повітрі фосфорновольфрамова кислота швидко та легко вивітрюється, що дозволяє проводити безпечні дослідження без шкоди для здоров’я. Під час виробництва косметологічних або медичних препаратів фосфорновольфрамова кислота забезпечує ефективний хімічний процес, результатом якого є отримання кінцевих хімічних продуктів, що в подальшому використовуються як компоненти лікарських засобів. Якщо Вам потрібно купити оптом фосфорновольфрамову кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фосфорновольфрамова кислота за вигідною ціною, також замовити Фосфорновольфрамова кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.