Формалін 37 %

31680 грн
28.80 грн
(ціна за 1 кг)

Формалін (СН2О•Н2О•СН3OН) – це безбарвна прозора рідина, яка має різко виражений запах. На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності формалін 37 %. У нас можна купити формалін 37 % оптом за доступною ціною.  Ціна формаліну 37 % також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі формаліну 37 % оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Хочете купити формалін 37 % – безбарвну прозору рідку речовину, водний розчин формальдегіду (метаналю), формальдегід, стабілізований карбінолом? Звертайтеся до ПП «Система Оптимум»! У нас на складах цей продукт у постійній наявності в достатніх обсягах, коштує недорого, а доставка в будь-який регіон країни здійснюється максимально швидко. Формалін оптом від нашої компанії – запорука високої якості продукції на вигідних умовах.

Використання і хімічні властивості

формалін формула

Склад формаліну в відсотковому співвідношенні компонентів, як правило, виглядає так: 40 % мурашиного альдегіду + 52 % води + 8 % метил гідрату. Колір відсутній. Ароматичні характеристики специфічні, яскраво виражені, подразнювальні. Хім. формула: СН2О•Н2О•СН3OН. Заслуговують на увагу і такі хімічні властивості цього реактиву, як добре розчинення в різних співвідношеннях у воді та спирті. Не можна поєднувати його з камфорою, гідроксибензолом, ментолом, тимолом і окислювальними компонентами. Перед тим, як купити формалін, потрібно врахувати, що в процесі зберігання в цій речовині може з’являтися осад параформу, як результат, розчин буде ставати каламутним. Розчинення осаду відбувається при t не більше 40 °С (відкритий вогонь для цього не застосовується). Найкращим температурним режимом для зберігання є діапазон 10-25 °С (але ніяк не нижче 5-10 °С). При цьому варто враховувати також можливість утворення вибухонебезпечних сукупностей при поєднанні парів цього хім. продукту з киснем і повітрям. Технічний формалін піддається займанню при t 62-80 °С. Йому присвоєно 2-й клас небезпеки шкідливих матеріалів. Випуск повинен здійснюватися в металевих ємностях або скляній тарі, зберігання – в закупореному вигляді в темному місці. Його властивості дуже різноманітні. Він діє як антисептик, дезодорує і проявляє в’яжучу дію. Це пояснює активне застосування цієї субстанції в медичній, фармацевтичній і косметичній галузях. Основні фармакологічні впливи зазначеного продукту можна охарактеризувати так:

 • ліквідація вірусних, бактеріальних і грибкових джерел;
 • запобігання таким процесам, як розпад і загнивання;
 • ефективна боротьба з неприємним запахом гнилі;
 • збереження анатомо- і зоологічних зразків.

Для чого використовують формалін в практичній медицині? Для реалізації лікувальних заходів при наявності гнійних і запальних захворювань шкіри (фурункулів, карбункулів та іншого). Фармацевтичною галуззю випускається чимало препаратів (головним чином, мазей) з антисептичною дією, що чудово справляються із зазначеними захворюваннями. Є також низка добре відомих формаліновмісних медикаментів, які добре допомагають при підвищеному потовиділенні: паста Теймурова, формідрон, лізоформ, формалінова мазь. Цей інгредієнт також можна побачити в косметиці і засобах особистої гігієни, які не залишаються на шкірних покривах: милі, шампунях, лаках і т.д. Тут він покликаний виконувати таке завдання, як подовження терміну придатності косметичної продукції. Однак повинен вводитися в подібні засоби в строго обмежених дозах – не більше 0,2 % від загальної маси. Розглянутий матеріал використовується для дезінфекції медінструментів і предметів особистої гігієни, що задіюються в догляді за хворими. Застосовують його і для гістології (під час фіксації гістологічних та біопсійних матеріалів). Механізм дії формаліну в якості фіксатора оснований на коагуляції білків і стабілізації ліпідів. Де використовується водний р-н формальдегіду ще? У різних пром. напрямках і процесах. Ось деякі з них:

 • хімічна галузь (виготовлення синтетичних смол і каучуку, ПАР і поліспиртів, пентаеритриту, що є, в свою чергу, сировиною для створення вибухівки, пластифікаторів та ін.);
 • целюлозно-паперове виробництво (обробка паперу для підвищення його міцнісних параметрів);
 • шкіряна індустрія (дублення шкір);
 • текстилевиробництво (обробка текстилю, з метою запобігання зсіданню і зминанню виробів);
 • сільське господарство (дезінфекційна обробка ґрунту, посадкового матеріалу, коренеплодів, приміщень для тварин);
 • деревообробка (отримання карбамідних смол);
 • мікроскопія (фіксація зразків);
 • кінематографія (виготовлення плівки).

У побуті може бути задіяний для обробки взуття як дієвий і недорогий спосіб дезінфікування при грибку нігтів. Використання в багатьох з перерахованих вище сегментів пояснюється здатністю цього продукту запобігати розкладанню білків, сприяючи, разом з тим, їх денатурації. У зв’язку з яскравим антимікробним ефектом, який інтенсифікується при збільшенні температурного і вологісного режимів, він, власне, часто в боротьбі з мікробами і задіюється. Взаємодіючи з білком, вбиває віруси, мікроорганізми і гриби в спорових формах. Купити формалін часто необхідно і для винищення мух, кліщів та інших паразитів. Взагалі, в тваринництві цій речовині відводиться особливе місце. Вона подразнює, припікає, діє антимікробно й протипаразитарно, дезодорує і підсушує. Для дезінфекційної обробки приміщень для тварин застосовується при таких захворюваннях: ящур, інфекційний бульбарний параліч, геморагічна септицемія, рожа свиней, тиф птиці, інфекційний вагініт, паратиф і чума свиней, віспа овець, мит коней. Зверніть увагу! У харчопромі використовувати речовину, що розглядається, заборонено! У фармацевтиці та стоматологічній практиці існують певні обмеження. Оскільки формалін бореться з мікроорганізмами, може згортати білки, він далеко не нешкідливий для організму. З цієї причини потрібно ретельно контролювати його входження до медичних та косметичних препаратів. Збільшені дози можуть спровокувати серйозні проблеми, зокрема подразнювальний вплив на слизові оболонки і шкіру, аж до формування екзем. При внутрішньому вживанні підвищених обсягів може виникнути серйозний гастроентерит. Також можлива шкода для дихальних шляхів, ЦНС і репродуктивної системи. Стоматологами у наш час цей продукт не використовується для прочищення зубних каналів, оскільки в інакшому випадку не є винятком розвиток періодонтиту. Фармацевти не повинні вводити цей інгредієнт до складу препаратів для обличчя і слизових. У зв’язку з токсичністю цього реактиву, всі, хто купують формалін оптом, а потім працюють з ним, повинні дотримуватися техніки безпеки:

 • надягати маски і респіратори в звичайних робочих умовах, а у випадку аварії – протигази;
 • використовувати гумові ЗІЗ (фартухи, рукавиці, бахіли);
 • в обов’язковому порядку забезпечувати провітрювання приміщень.

До слова, в зазначених царинах варто відповісти на таке запитання: чи не доцільніше взяти в роботу той чи інший аналог розглянутого матеріалу? Безпека повинна бути понад усе.

Купити формалін в інтернет-магазині

Хочете купити формалін 37 % від виробника на вигідних умовах? Купуйте через інтернет! Так вигідно, зручно і доступно! Максимальні переваги гарантовані при придбанні на опт. Якщо ви зупините свій вибір на нашому ресурсі, можете бути впевнені, що отримаєте в своє розпорядження необхідну кількість продукту в бездоганній якості і в мінімальні терміни. Високий якісний рівень нашої продукції підтверджує сертифікат якості. А доставка по Україні оперативна, з огляду на постійну наявність достатніх обсягів цієї речовини на складах компанії і завдяки власному автопарку. Крім того, доставка можлива за допомогою перевізників. Також актуальним є самовивіз.

Ціни на формалін в Україні

Питання про вартість хім. реактивів сьогодні, як показує практика, актуальні для споживачів, мабуть, як ніколи раніше. Яка ціна формаліну? Хто з постачальників пропонує більш вигідні умови придбання? Чи можна замовити хімічну речовину в обхід імпорту з-за кордону, не переплачуючи? Почнемо з останнього. Так, можна. Сучасний український ринок має варті уваги варіанти. Вибрати компанію можете на свій розсуд, або за рекомендацією людей, яким довіряєте, або ж за відгуками в інтернеті. Якщо ви зупините вибір на нашій компанії, можете бути впевнені: запропонуємо одну з найкращих в Україні цін без шкоди якісній стороні продукту і комфортним умовам його придбання. Також хочемо звернути вашу увагу, що ціни залежать від обсягів замовлень: чим більша партія, тим у результаті дешевший кожен кілограм. Зателефонуйте нашим менеджерам за контактними номерами телефонів і уточніть можливість надання знижки в індивідуальному порядку.

Замовити від виробника оптом

Щоб купити формалін 37 % опт просто зараз, залиште заявку на придбання потрібної партії на сайті, скориставшись спеціальною формою, напишіть нам на електронну адресу або зателефонуйте. Додатковою приємністю для вас стануть умови оплати і доставки в будь-який регіон країни. Також порадують оперативність вирішення поставлених вами завдань, своєчасний консультативний супровід. І це плюс до бездоганного якісно-цінового поєднання. Сподіваємося, ви знайшли для себе відповідь на запитання, де купити розглянуту речовину найкраще. Вибирайте ПП «Система Оптимум» в якості постачальника хім. сировини – не прогадаєте. У нас велика кількість постійних клієнтів не просто так. Весь спектр переваг співпраці з нашим підприємством відчуєте і ви, причому з першого ж звернення. Телефонуйте!

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІФормалін 37%

СH2O*H2O

Кваліфікація

марка А

Виробник

Україна

Термін зберігання   

1 рік

Показники якості

Показник

Норматив

Випробовування

1

Зовнішній вигляд

Безбарвна прозора рідина. При зберіганні допускається виникнення каламуті або білого осаду, розчинного при 40˚С

Відповідає

2

Масова частка формальдегіду (H2CO),  %

            > 33,5

35,1

3

Вміст кислот у перерахунку на мурашину кислоту (HCO2H), %

< 0,1

0,06

4

Вміст заліза (Fe), %

< 0,0001

0,00005

5

Масова частка залишку після прожарювання, %

< 0,015

0,01

Лабораторний висновок: якість товару відповідає вимогам ТУ У 24.1-25548331-004-2002.

Міжнародна назва formaldehydum solutum, formaldehyde, methanal, methyl aldehyde, formalin, formol, methanone
Хімічна формула СН2О•Н2О•СН3
Назви-синоніми метаналь, розчин формальдегіду, мурашиний альдегід, метилальдегід

Вага

каністра 22 кг

куб 1100 кг

налив

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Формалін 37 % за вигідною ціною, також замовити Формалін 37 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.