Етилцелозольв

126.00 грн (ціна за 1 кг)

2-Етоксиетанол, також відомий під торговою маркою целозольв або етилцелозольв, є розчинником, що широко використовується в різних галузях промисловості. Це прозора, безбарвна рідина без запаху, яка змішується з водою, етанолом, диетиловим ефіром, ацетоном і етилацетатом. Етилцелозольв має хімічну формулу C4H10O2. Молярна маса 90,12 г/моль. Густина етилцелозольву 0,930 г/см3, температура плавлення -70 °C, точка кипіння 135 °C.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності етилцелозольв. У нас можна купити етилцелозольв оптом за доступною ціною. Етилцелозольв має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна етилцелозольву Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку етилцелозольву по всій території України. Ціна етилцелозольву також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі етилцелозольву оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики етилцелозольву

Етилцелозольв може бути синтезований шляхом реакції окису етилену з етанолом. Етилцелозольв досить стабільний, проте легко утворює вибухові суміші з повітрям. Пари його можуть поширюватися на значні відстані до джерела загоряння. Вогненебезпечний. Несумісний зі сильними кислотами, сильними основами, сильними окислювачами. Він може реагувати з окисниками, наприклад, перекисом водню, з утворенням пероксидів. Етилцелозольв подразнює шкіру та слизові оболонки.

Застосування етилцелозольву

Як і інші гліколеві ефіри, 2-етоксиетанол може розчиняти велику кількість різноманітних хімічних сполук. Він розчиняє оливи, смоли, жири, воски, нітроцелюлозу і лаки. Це ідеальний варіант багатоцільового розчинника, і, отже, 2-етоксиетанол використовується в продуктах, таких як лаки і фарби, а також в засобах, що знежирюють поверхні. У фармації застосовується зазвичай як пенетрант. Етилцелозольв використовують як розчинник для нітроцелюлози, лаків і присадок, мийних розчинів, барвників, водних пігментів; для обробки шкіри та для підвищення стійкості емульсій. Це хороший розчинник для натуральних і синтетичних смол; його застосовують під час фарбування текстилю і для друку; також він може бути компонентом засобів антиобледеніння, добавкою для авіаційного палива і антифризом для вибухових речовин.

Якщо Вам потрібно купити оптом етилцелозольв, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на етилцелозольв, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва 2-ethoxyethanol, cellosolve, ethylene glycol ethyl ether, ethyl cellosolve, EGEE, oxitol
Хімічна формула СН2ОНСН2ОС2Н5
Назви-синоніми моноетиловий етер етиленгліколю, 2-етоксиетанол, етилгліколь, етилцелозоль, сольвулоз

Вага

бочка 190кг

пляшка 0,9 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Етилцелозольв за вигідною ціною, також замовити Етилцелозольв з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.