Етилендиамін

810.00 грн (ціна за 1 л)

Етилендиамін є органічною сполукою з формулою C2H4(NH2)2. Це безбарвна рідина з аміачним запахом. Етилендиамін – сильно основний амін. Він дуже широко використовується для хімічного синтезу. Цей реактив легко вступає в реакцію з вологою в атмосфері, при цьому утворюється корозійний і токсичний туман, який може призвести до серйозної шкоди здоров’ю людини.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності етилендиамін. У нас можна купити етилендиамін оптом за доступною ціною. Етилендиамін має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна етилендиаміну Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку етилендиаміну по всій території України. Ціна етилендиаміну також залежить від обсягів закупівлі. При покупці етилендиаміну оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики та застосування етилендиаміну

Етилендиамін (ДЕА, 1,2-діаміноетан) – органічна рідка речовина, сильна основа, що належить до класу амінів. Прозора, забарвлення не має, запах – добре відчутний аміачний. Володіє хім. властивостями діамінів. Оскільки молекула сполуки містить 2 аміногрупи, з кислотами утворюються два ряди солей, а з низкою металів, зокрема, міддю, марганцем і кобальтом – комплексні речовини. При взаємодії з вологим повітрям димить. У воді та етанолі розчиняється легко, трохи складніше – в ефірі, в бензолі та інших вуглеводнях не розчиняється.

етилендиамін формула

Молярна маса – 60,1 г/моль, щільність – 0,899 (при 20 °С), t плавлення – 11 °C, t кипіння – 117-119 °C, t спалаху – 38 °C, t самозаймання – 380 °C. Формула – C2H8N2. Отримання етилендиаміну можливе кількома способами: - реакція нітриду водню і дихлоретану; - каталітична гідрогенізація етаноламіну і аміаку при t 150-230 °C; - взаємодія етену та нітриду водню/формальдегіду, нітриду водню і синильної кислоти.

Застосування етилендиаміну

Сполука широко застосовується в різних пром. галузях. За її участю виготовляють фунгіциди та гербіциди, які користуються популярністю в аграрному комплексі. Велика частина одержуваного C2H8N2 йде на створення етилендіамінтетраоцтової кислоти. У свою чергу, ЕДТА необхідна для виконання різних реакцій в аналітичній хімії (стає можливим визначення більше шістдесяти елементів). А в харчопромі – для підвищення якісних показників і терміну зберігання харчових продуктів.

етилендиамін і медицинаЦим хімічним матеріалом пом’якшують воду і текстиль, стабілізують латекс. З його участю виробляють епоксидні й поліамідні смоли, барвники і емульгатори, загусники, поліамінокарбонові кислоти, цукрові спирти, текстильні волокна, штучні каучуки. Одна з найважливіших сфер застосування – медицина. Тут за допомогою етилендиаміну консервують кров, виводять з організму радіоактивні та отруйні метали, виготовляють медпрепарати (наприклад, ранітидин і супрастин). Дантисти використовують матеріал для ендокринного очищення зубних каналів. Безпека.

Маючи справу з етилендіаміном, необхідно пам’ятати, що він токсичний, але безпечний для людини. При контакті з шкірними покривами і слизовими викликає подразнення, при попаданні всередину організму пошкоджує печінку. Допустима доза речовини в повітряних масах – не більше 0,001 мг/л. Динітрат ДЕА при нагріванні модифікується в ЕДНА (етилендинітрамін), тобто стає вибухівкою. Упаковка і зберігання. Як правило, для перевезення і зберігання сполуку упаковують в бочки або контейнери зі сталі. Зберігати рекомендовано в тарі виробника в закритому вигляді. Важливо уникати при цьому сусідства ангідридів, окислювачів, хлорметилоксирану, води і джерел вогню. Термін зберігання – 1 рік.

Якщо Вам потрібно купити оптом етилендиамін, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на етилендиамін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва ethane-1,2-diamine; edamine; 1,2-diaminoethane
Хімічна формула C2H4(NH2)2
Назви-синоніми етилендиамін, діаміноетан, 1,2-​діаміноетан

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Етилендиамін за вигідною ціною, також замовити Етилендиамін з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.