Етилацетат

98.40 грн (ціна за 1 кг)

Етилацетат (етиловий ефір оцтової кислоти) СН3-СОО-CH2-CH3 – безбарвна летка рідина з приємним солодкуватим фруктовим запахом. Є помірно полярним розчинником.

SKU: .

Етилацетат купити хочете через інтернет на вигідних умовах? Компанія «Система Оптимум» пропонує будь-які обсяги цієї безбарвної леткої рідини за привабливою вартістю і з оперативною доставкою в будь-який регіон країни. Етилацетат оптом у нас купувати вигідно та зручно!

Характеристики та застосування

Етиловий ефір оцтової кислоти (ще одна традиційна назва етилацетату) – це рідка речовина, якій не характерні колірні особливості, а ось ароматичні навпаки (присутній приємний солодкий запах фруктів). Це помірно полярний розчинник, фізико-хімічні властивості якого заслуговують на особливу увагу. Розчинність цього реактиву спостерігається у водному середовищі, етиловому спирті, етоксиетані, метилтрихлориді, бензолі й інших розчинних матеріалах. Він взаємодіє з водою, спиртами і циклогексаном, при поєднанні з якими формує подвійні азеотропні розчини, а також потрійну хілотропну суміш з H2O і C2H6O разом. Відновлення етилацетату приводить до утворення спирту і води. Цій сполуці притаманні всі хім. властивості складних ефірів. Горіння – добре, парам властива вибухонебезпечність. Сама речовина розчиняє значну кількість полімерів. Якщо порівняти її з диметилкетоном, то стане помітна така перевага, як більш висока t кипіння, а отже і зменшена леткість.

Якщо ж додати до неї 15-20 % етанол, то розчинна здатність речовини буде підвищена у напрямку целюлозних етерів, особливо ацетату целюлози. Молярна маса – 88,11 г/моль, густина – 0,902 г/см³. Термовластивості: t плавл. – -84 °C, t кип. – 77 °C, t спалаху – -4±1 °C.

Етилацетат формула

Молекулярна формула: C4H8O2. Знаходження в природі цього ефіру в товарному вигляді не спостерігається. Отримання здійснюється реакцією етерифікації між етиловим спиртом і етановою к-тою. Лабораторний синтез зазвичай виглядає як ацетилювання етанолу ацетилхлоридом/оцтовим ангідридом. З популярних пром. способів синтезу цієї речовини:

 • відгін сукупності компонентів C2H6O + CH3COOH + H2SO4;
 • дія кетену на етанол;
 • реалізація реакції Тищенка (з метилформальдегіду при t 0-5 °C за участю алкоксиду алюмінію в достатніх для каталізу обсягах).

Крім того, за кордоном цей продукт нерідко отримують з метанолу. Характеристика етилацетату, зокрема його структурна формула, молекулярна будова, властивості та ін., пояснює специфіку використання цього хім. продукту. Найчастіше технічний етилацетат купити хочуть для задіяння в ролі розчинника, позаяк він малотоксичний, коштує недорого, а запах його досить прийнятний. Легко дає раду з розчиненням таких матеріалів, як нітроклітковина, ацетилцелюлоза, смоляні олійні, поліефірні й кремнійорганічні лаки та фарби, перхлорвінілові і епоксидні емалі, різноманітні мастила, жири, воски. У поєднанні зі спиртом чудово розчиняє штучну шкіру. Крім того, як розчинник використовується в формуванні клеїв, виготовленні ЛФМ і друкованих чорнил. Без участі етилацетат купитизазначеної речовини зазвичай не обходиться виробництво:

 • фото- і кіноплівок;
 • целофану;
 • гумотехнічної продукції;
 • етилацетоацетату.

Замовити цей реактив необхідно і в тому випадку, якщо під час виготовлення вибухівки актуальний етап желатинізації. Але і це далеко не всі напрямки використання. Ефір, що розглядається, також бере участь в екстракції органічних сполук з H2O розчинів, задіюється в колонковій і тонкошаровій хроматографії, слугує реактивом/реакційним середовищем у хімії та фармацевтиці (лабораторне використання). Якщо говорити про реакції, в яких він бере участь, то тут застосування в якості розчинника дещо менше, що пояснюється тенденцією сольволізу водою і рандомізації. Як знезаражувач цей реактив застосовується в створенні алюмінієвої фольги і тонких листків алюмінію, у виготовленні низки електронних приладів.

Крім того, етилацетат купити доволі часто хочуть для створення ентомологічних морилок, оскільки він є дуже популярною отрутою. Умертвіння комах в його парах, порівняно з впливом парів трихлорметану, забезпечує підвищену піддатливість до препарування і збільшену м’якість. Є ще 3 напрямки, в яких затребуваний етиловий ефір оцтової кислоти:

 1. Харчопром. Відомий як добавка до їжі E1504 (ароматизатор). Вводиться у фруктові есенції, які потім можуть бути додані до кондитерки, лікерів та інших напоїв. Таке використання речовини пояснюється наявністю характерного фруктового аромату. У складі горілки вона додатково пом’якшує смако-ароматичні характеристики спирту. Також вводиться в такі популярні у наш час продукти, як кава без кофеїну і чай без теїну.етилацетат гурт
 2. Виробництво косметичних засобів. У косметиці (передусім у лаках для нігтів, рідинах для видалення лаку, парфумах, шампунях, фарбах для волосся, кремах після гоління і для рук) цей продукт використовується для:
  • розчинення (основну цінність представляє для очищувальних і знежирювальних засобів, зокрема доглядової косметики для волосся і нігтів);
  • ароматизації (фруктовий аромат матеріалу – передумова його введення в парфумерну продукцію без побоювання, що парфуми будуть мати неприємний запах);
  • пом’якшення (вміст іонів оцтової к-ти забезпечує речовині пом’якшувальні властивості, що особливо ціниться для шкіри).
  Зверніть увагу! Косметика з етилацетатом у складі повинна зберігатися далеко від теплових джерел і без контакту з сонячним випромінюванням. Крім того, оскільки цей інгредієнт специфічний, засоби, що його містять, небажані при схильності до алергійних реакцій, бронхіальній астмі та наявності збільшеної чутливості шкірних покривів.
 3. Медицина. Тут, головним чином, цінні екстрагуючі якості цього продукту. Його задіюють при виготовленні медикаментів, спрямованих на боротьбу із запаленнями, знеболювальних, протиалергійних і препаратів від розладів кишківника.

Небезпека/безпека. Чи несе шкоду речовина, яка розглядається, при всій своїй широті і активності використання? Несе, і з можливими ризиками треба бути ознайомленими, якщо передбачається використання. До якого класу належить продукт? Клас небезпеки по впливу на людей – 4. Так, малонебезпечна речовина, але є деякі нюанси. Пари здатні подразнювати слизові та органи дихання. Їх тривале вдихання загрожує ураженням нирок і печінки, токсичним впливом на нервову систему. На шкірі можуть проявитися дерматити та екземи, не є винятком сухість і поява тріщин. Тому ГДК в повітряному просторі робочої зони (200 мг/м³) не можна залишати поза увагою. Що стосується ГДК в населених місцевостях, то вона дорівнює 0,1 мг/м³. Це ще не все, що потрібно знати.

Хочете етилацетат купити, виготовлений, відповідно до ДСТУ? Врахуйте, що ця рідина легко займається і, поєднуючись з повітрям, утворює вибухонебезпечні суміші. Їй характерна реакція горіння. Самозаймання відбувається при t 400 °C.

Купити етилацетат в інтернет-магазині

Цікавить етилацетат оптом? Де купити цю сполуку просто зараз – актуальне для вас питання? Відповідь на нього дуже проста – в інтернет-магазині компанії «Система Оптимум». З нами легко економити час і гроші. Залишаєте заявку на придбання онлайн або зв’язуєтеся з менеджером підприємства за контактним номером телефону – і всі організаційні питання вирішуються за лічені хвилини. Ціни на великий і дрібний опт хімічної продукції у нас – в доступних межах, а якість не підлягає сумніву (підтверджується відповідним сертифікатом). Ми не один рік плідно функціонуємо на українському ринку хім. реактивів, маємо чимало постійних клієнтів, завжди дбаємо, щоб замовник залишився максимально задоволений вибором нашої компанії в якості постачальника хімічної сировини.

Ціни на етилацетат від виробника

Якщо ви хочете придбати цю субстанцію оптом від виробника, звертайтеся! Найкращі ціни гарантовані! У скільки обійдеться етилацетат від ПП «Система Оптимум», залежить від обсягів замовлень. Актуальна вартість вказана в картці товару. Ви можете ознайомитися з нею хоч зараз. Загалом, цей продукт продається наливом: у каністри по 9 кг, бочки по 180 кг і куб 1000 кг. Чим більша партія, тим вигідніший кожен кілограм. Крім того, при покупці оптом можливі знижки в індивідуальному порядку. Оскільки ціна залежить від обсягів, уточнити кінцеву вартість радимо у наших менеджерів. Чи варто підшукати аналог нашої пропозиції? Чим замінити етилацетат від ПП «Система Оптимум»? Відповімо так: сучасний ринок пропонує різне і за якістю, і за умовами придбання. Шукати альтернативи чи ні – справа кожного. Але чи варто витрачати на це час, якщо у нас всі аспекти співпраці забезпечуються в найкращому вигляді?

Замовити з доставкою по Україні

Вирішили етилацетат купити в нашої компанії? 100 % правильний вибір! І ми вам це доведемо з першої ж поставки. У нас на складах цей розчинник завжди в наявності в чималих обсягах. Комплектація замовлень і доставка по всій Україні здійснюються в мінімальні терміни, за погодженням з клієнтами. Для доставки може використовуватися автомобільний транспорт підприємства. Також актуальне звернення до перевізників. Як варіант – самовивіз. Якщо у вас залишилися які-небудь запитання з приводу розглянутої речовини або умов її придбання, телефонуйте або пишіть на e-mail. «Система Оптимум» організує співпрацю з вами якнайкраще!

Вага

куб 1000 кг

бочка 180 кг

каністра 18 кг

налив

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Етилацетат за вигідною ціною, також замовити Етилацетат з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.