Диметилсульфоксид (ДМСО)

480.00 грн (ціна за 1 кг)

Диметилсульфоксид (ДМСО) є органічною сполукою з формулою (CH3)2SO. Це безбарвна рідина без запаху, яка є важливим полярним апротонним розчинником, що розчиняє як полярні, так і неполярні сполуки і змішується з широким діапазоном органічних розчинників, а також з водою. Його густина становить 1,100 г/мл при 20 °С. Він досить гігроскопічний і поглинає вологу з повітря.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності диметилсульфоксид. У нас можна купити диметилсульфоксид оптом за доступною ціною. Диметилсульфоксид має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна диметилсульфоксиду Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку диметилсульфоксиду по всій території України. Ціна диметилсульфоксиду також залежить від обсягів закупівлі. При покупці диметилсульфоксиду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики диметилсульфоксиду

Диметилсульфоксид (ДМСО, DMSO) – хімічна сполука, важливий біполярний апротонний розчинник. На вигляд це рідка речовина, що не має кольору. Смак – солодкий, запах відсутній (у не зовсім чистого продукту відчувається запах диметилсульфіду). Необмежено розчиняється у воді, етиловому спирті, бензолі та трихлорметані. При цьому змішування з водою приводить до значного розігрівання розчину. Взаємодія з метилйодидом дає іон сульфоксонію, який здатний вступати в реакцію з гідридом натрію.

Молярна маса – 78,13 г/моль, густина – 1,1004 г/см, динамічна в’язкість – 0,001996 Па•с. Термовластивості: t плавлення – 18,5 °C, t кипіння – 189 °C. Формула – C2H6OS.

диметилсульфоксид формула

Вперше ДМСО був отриманий у 1866 р., коли російський хімік А. Зайцев окислив диметилсульфід за допомогою нітратної кислоти. Особливої популярності ця речовина не набувала до 1958 р. – року відкриття її унікальної якості розчиняти. І вже два роки по тому, в 1960 р., приступили до її виробництва в промислових масштабах. Основним варіантом отримання так і залишилося окислення диметилсульфіду азотною кислотою. Крім того, цей продукт є побічним матеріалом у целюлозно-паперовому виробництві. На сьогодні синтезуються десятки тисяч тонн DMSO.

Що стосується лабораторного синтезу, то окислювати диметилсульфід в таких умовах можна йоднокислим калієм (система органічний розчинник-вода). Однак практичної значимості цей спосіб не має, оскільки особливою зручністю процесу не відрізняється, та й комерційна вартість розчинника виходить низькою.

Використання диметилсульфоксиду

Диметилсульфоксид - це полярний апротонний розчинник, що є менш токсичним, ніж, наприклад, диметилформамід та диметилацетамід. Ця речовина часто використовується як розчинник для хімічних реакцій за участю солей та інших реакцій нуклеофільного заміщення. Дана сполука також широко застосовується як екстрагент у біохімії та клітинній біології. Через високу температуру кипіння, °С 189 (372 °F), диметилсульфоксид повільно випаровується за нормального атмосферного тиску.

ДМСО використовується як розчинник для ЯМР-спектроскопії через його здатність розчиняти широкий спектр аналізованих речовин. Він також застосовується при виробництві мікроелектронних пристроїв. У біології дана субстанція діє як кріопротектор, знижуючи температуру утворення льоду і тим самим запобігаючи загибелі клітин у процесі заморожування. Ця сполука використовується, передусім, у різних хімічних напрямах і в медицині. Він може використовуватися в якості місцевого знеболювального засобу, а також як протизапальний засіб і антиоксидант. Диметилсульфоксид збільшує швидкість всмоктування деяких сполук через органічні тканини, в тому числі шкіри, і тому часто використовується для трансдермальної доставки ліків. Медицина потребує диметилсульфоксид у вигляді 10-50 %-го розчину, коли мова йде про створення протизапальних і знеболювальних засобів. А мазі, вироблені на його основі, підвищують трансдермальне переміщення діючих компонентів (крізь шкіру проникає за лічені секунди).

Як розчинник, вона виділяється з-поміж інших такими якостями:

  • зменшена токсичність у порівнянні з іншими представниками своєї групи;
  • потужні розчинні якості, які роблять можливим її застосування стосовно неорганічних солей;
  • можливість використання в хімії карбоаніонів, завдяки слабо вираженим кислотним властивостям;
  • висока t кипіння і дуже повільне випаровування при звичайному атмосферному тиску робить її придатною для участі в реакціях, в яких передбачене нагрівання компонентів. Разом з тим, досить висока t плавлення вносить обмеження в проведення реакцій при низьких температурних показниках.

Розчинник ДМСО застосовується і в мікроелектроніці. Також плями фарби він виводить набагато краще і, до того ж, становить меншу небезпеку, ніж бензин і метиленхлорид. З легкістю видаляє застиглий свіжий супер-клей і незастиглу монтажну піну.

У біології виступає інгібітором у процесі спарювання первинних молекул ДНК, плюс знижує кількість побічних поцесів. Крім того, застосовується як кріопротектор (вберігає клітини від пошкоджень при заморожуванні та зберіганні).

Ще один напрямок використання – військова справа. Тут, а саме, у створенні хімічної зброї, також важливе трансдермальне перенесення ДМСО.

Якщо Вам потрібно купити оптом диметилсульфоксид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на диметилсульфоксид, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Диметилсульфоксид (ДМСО) за вигідною ціною, також замовити Диметилсульфоксид (ДМСО) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.