Діетиловий ефір

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Прекурсор, відпуск здійснюється тільки при наявності ліцензії.

Диетиловий ефір (диетиловий етер), також відомий як просто ефір (не плутати з класом ефірів, до якого він належить) є безбарвною і легкозаймистою прозорою рідиною з низькою температурою кипіння і типовим запахом.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності діетиловий ефір. У нас можна купити діетиловий ефір за доступною ціною. Діетиловий ефір має сертифікати якості. Якість, умови придбання та ціна діетилового ефіру Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку діетилового ефіру по всій території України. Ціна діетилового ефіру також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі діетилового ефіру гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики діетилового ефіру

діетиловий ефір купитиДіетиловий ефір (діетиловий етер, сірчаний етер, етоксиетан) – простий ефір, типовий представник аліфатичного ряду, популярний розчинник. На вигляд це рідка прозора речовина, що не має кольору. Добре рухлива і дуже летка. Має специфічний запах і пекуча на смак. Характеризується усіма функціональними якостями, властивими простим ефірам. Наприклад, взаємодія зі сильною кислотою дає солі оксонію, що не відзначаються стійкістю, а з кислотами Льюїса – досить стабільні цілісні сполуки. У воді розчиняється (6,5 % при 20 °C), утворюючи з нею азеотропну суміш; з такими сполуками, як метилкарбінол, бензол, нафтовий ефір, ефірні та жирні олії, відбувається змішування у всіх пропорціях. Сама сполука, як і її пари, легко займиста, а застосування діетилового ефіру з метою наркозу при змішуванні з киснем/повітрям/оксидом діазоту може призвести до вибуху. Вогне- та вибухонебезпечними при зберіганні й відгоні до сухого стану є нестійкі пероксиди сірчаного етеру. Вплив світла, теплової енергії, вологи і повітряних мас провокує розкладання, при якому утворюються токсини, що подразнюють органи дихання (альдегіди, пероксиди та кетони). Молярна маса – 74,12 г/моль, густина – 0,714 г/см3, t плавлення – -116,3 °C, t кипіння – 34,6 °C, t розкладання – 193,4 °C. Формула – C4H10O.

Історія та отримання діетилового ефіру

Діетиловий ефір – речовина з багатовіковою історією. Вчені припускають, що вперше

диетиловий етер оптом

 він був отриманий алхіміками, можливо, ще в IX або XIII столітті. Достовірні відомості свідчать про синтез цієї сполуки в 1540 році німецьким фармацевтом Валерієм Кордусом. Цей же вчений відкрив можливість застосування речовини в якості анестетика. Сучасні методи отримання: - вплив при нагріванні на етанол кислотних прискорювачів, зокрема, відгін суміші етанол + сульфатна кислота при 140-150 °C; - виготовлення метилкарбінолу шляхом гідратації етену за участю сірчаної (96-98 %) або ортофосфорної кислоти в температурному діапазоні 65-75 °С і під тиском 2,5 МПа. У цьому процесі сірчаний ефір виступає побічним продуктом, основна кількість якого утворюється на етапі гідролізу етилсульфатів.

Сфери застосування діетилового ефіру

Етоксиетан знаходить, головним чином, застосування в медицині та у виробництві/обслуговуванні техніки. У медичній практиці ця субстанція використовується в якості анестетика із загальною анестезуючою дією. Її вплив на мембрани нейронів, знерухомлення центральної нервової системи дуже своєрідний і цілком зворотний. Хірурги застосовують цей препарат для інгаляційного наркозу, стоматологи – для місцевого. Дуже важливо в медичних цілях працювати з якісним діетиловим етером. Значення мають діючий термін придатності, забір зі щойно відкритих ємностей, перевірка речовини кожні півроку на відповідність нормам. етер для анестезіїТехнічний різновид цього продукту не може бути медичним засобом. Технічний етиловий ефір, у свою чергу, призначений для таких процесів: - розчинення нітроклітковини при виготовленні нітропороху, смол та алкалоїдів; - вибірковий витяг компонентів при розділенні плутонію і продуктів його поділу при виготовленні і переробці ядерного палива, а також в отриманні урану з руд; - створення пального для авіамодельних компресійних моторів; - запуск бензодвигунів внутрішнього згоряння в значні морози. Примітка. Діетиловий ефір є прекурсором – речовиною, яка використовується при виготовленні та переробці наркотичних засобів і психотропних речовин. Операції, пов`язані з обігом прекурсорів, підлягають ліцензуванню. Здійснення господарських операцій без ліцензії тягне за собою кримінальну відповідальність згідно Закону.

Якщо Вам потрібно купити оптом діетиловий ефір, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на діетиловий ефір, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Діетиловий ефір за вигідною ціною, також замовити Діетиловий ефір з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.