Діетиленгліколь

70.50 грн (ціна за 1 кг)
SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності діетиленгліколь. У нас можна купити діетиленгліколь оптом за доступною ціною. Діетиленгліколь має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна діетиленгліколю Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку діетиленгліколю по всій території України. Ціна діетиленгліколю також залежить від обсягів закупівлі. При покупці діетиленгліколю оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Діетиленгліколь (ДЕГ, дігліколь, двоетиленовий спирт, 2-[2-гідроксиетокси]етанол) – рідка органічна хімічна сполука з класу двоатомних спиртів. На вигляд ця прозора рідина біла або дещо жовтувата, на дотик – в’язка, на смак – солодка, без запаху. Гігроскопічна і схильна до автоокислення. Розчиняється у воді, нижчих спиртах, диметилкетоні, феніламіні, гідроксибензолі та хлороформі; обмежене розчинення спостерігається в бензолі, діетиловому ефірі та чотирихлористому вуглеці, зовсім мале – в мінеральних і рослинних оліях. Проявляє властивості гліколів та складних етерів. Взаємодія з карбоновими кислотами та їх похідними призводить до утворення складних моно- і диефірів, з альдегідами і кетонами – циклічних ацеталей (обов’язкова наявність каталізатора – ортофосфорної кислоти). Молярна маса – 106,12 г/моль, густина – 1,118 г/см³, t плавлення – -7,8 °C, t кипіння – 244-245 °C. Формула – C4H10O3.

діетиленгліколь формула

Промислове отримання діетиленгліколю можливе різними способами. Найпопулярніші з них: оксиетилювання етиленгліколю і синтез етиленгліколю з окису етилену (виступає тут побічним продуктом).

Застосування діетиленгліколю

ДЕГ активно використовують у різних сферах. Він виступає вихідною сировиною для створення складних ефірів, поліуретану, поліефіракрилатів, поліалкіленглікольмалеїнатів та високоселективним екстрагентом ароматичних вуглеводнів (бензолу, толуолу, ксилолу...) при риформінгу. Внаслідок такої екстракції отримують високочисті продукти. Завдяки властивості збільшувати плинність та пластичність, є бездоганним пластифікатором, а за рахунок високої гігроскопічності, широко застосовується для вилучення водяної пари з трубогінних газів.

Серед основних функцій, які входять в обов’язки діетиленгліколю:діетиленгліколь купити

- зволоження тютюну;

- осушення і очищення газів;

- розчинення нітроцелюлози і поліефірних смол;

- створення антифризів (діетиленгліколь є основним компонентом незамерзаючих сумішей, а поєднання з етиленгліколем дозволяє виробляти антифризи з максимальними експлуатаційними характеристиками);

- виробництво гідравлічних та гідрогальмівних рідин.

Ступінь небезпеки. Двоетиленовий спирт токсичний, горючий, а також пожежо- та вибухонебезпечний. Спалах у відкритому тиглі виникає при 124 °С, займання відбувається при 132 °С, а самозаймання – при 343 °С. Загоряння не стає причиною появи токсинів. Однак, під час пожежі необхідно використовувати протигаз. Для гасіння підходять вода, водяна пара, піна і вуглекислота. Якщо необхідно локалізувати розлиту речовину, її можна присипати піском або тирсою, а повністю знищити можна спалюванням разом з горючими речовинами.

При потраплянні на шкіру призводить до подразнень, у шлунково-кишковий тракт – до гострого отруєння, негативного впливу на ЦНС, печінку та нирки. Вдихання особливої небезпеки не становить, у зв’язку з низькою пружністю парів цієї речовини. Роботи з ДЕГ варто проводити в спецодязі та застосовуючи ІЗЗ.

Упакування, транспортування, зберігання

Заливання діетиленгліколю відбувається в бочки, виготовлені з алюмінію або стійкої до корозії сталі. Перед цим ємності повинні бути обов’язково промитими і підсушеними. Також можна заливати ДЕГ у залізничні та автоцистерни. Для перевезення підходять будь-які види транспорту (автомобільний, водний, залізничний). Зберігати дігліколь необхідно в закритих складах, без опалення, в герметично закупорених ємностях.

Гарантійний термін придатності – 12 місяців від дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити оптом діетиленгліколь, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на діетиленгліколь, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва diethylenglycole; 2,2′-oxydiethanol; ethylene diglycol; diglycol
Хімічна формула C4H10O3
Назви-синоніми ДЕГ, дігліколь, двоетиленовий спирт, 2-[2-гідроксиетокси]етанол

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Діетиленгліколь за вигідною ціною, також замовити Діетиленгліколь з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.