Дибутилфталат (ДБФ)

24000 грн
120.00 грн
(ціна за 1 кг)

Дибутилфталат (ДБФ) – це органічна речовина, дибутиловий естер фталевої кислоти, є широко використовуваним пластифікатором.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності дибутилфталат. У нас можна купити дибутилфталат гуртом за доступною ціною. Дибутилфталат має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна дибутилфталату Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку дибутилфталату по всій території України. Ціна дибутилфталату також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі дибутилфталату гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики дибутилфталату

Дибутилфталат - це органічна речовина, дибутиловий естер фталевої кислоти, є широко використовуваним пластифікатором. Він розчинний у різних органічних розчинниках, наприклад, у спирті, ефірах і бензолі, але погано розчинний у воді. Дибутилфталат не має запаху, на зовнішній вигляд це масляниста рідина, безбарвна або блідо-жовтого кольору. Хімічна формула дибутилфталату C16H22O4, молекулярна вага 278,35 г/моль.

дибутилфталат купитиДибутилфталат (дибутилбензол-1,2-дикарбонат, ДБФ) – дибутиловий ефір фталевої кислоти у вигляді маслянистої рідини зі слабким запахом фруктів, не має кольору або з блідо-жовтим відтінком. Виявляє властивості складних ефірів. Ця органічна речовина добре розчиняється в інших органічних, а саме в таких розчинниках, як етанол, бензол і ацетон; у воді розчинення спостерігається слабе. Молярна маса – 278,35 г/моль, густина – 1,05 г/см³, t плавлення – 35 °C, t кипіння – 340 °C.

Синтез ДБФ відбувається шляхом етерифікації н-бутилового спирту і за допомогою ангідриду фталевої кислоти. Обов’язковою умовою є присутність кислотних каталізаторів – сульфокислот, зокрема бензолсульфокислоти. Температура, необхідна для синтезування – 120-140 °C. Схема отримання може бути як періодичною, так і безперервною.

Дибутилфталат отримують шляхом реакції н-бутанолу з фталевим ангідридом.

Застосування дибутилфталату

Найчастіше цю речовину використовують як пластифікатор.

Пластифікатор ДБФ підходить для виробів з ПВХ, каучуку, епоксидних смол, деяких целюлозних ефірів. Це плащі і вініловий текстиль, миски та харчові обгортки, підлоговий кахель і шторки для душу, салони автомобілів тощо. Він збільшує гнучкість, прозорість, надійність і довговічність вказаних матеріалів.

Зі смолою реакція у дибутилфталату недостатньо хороша, тому, щоб досягти потрібного результату, необхідно їх спільно варити, ретельно перемішуючи. Пластичний ефект невеликий, але його цілком достатньо для уникнення розтріскування виробів при твердінні або на холоді. Наприклад, продукція зі склопластику набуває необхідної пластичності, при цьому зберігає форму і каркасність, крім того, в ній і на ній не з’являються тріщини. Максимальна кількість дибутилфталату як пластифікатора не повинна перевищувати 10 % від загального обсягу реакційної суміші. Точна доза визначається шляхом проб.

Застосовуючи дибутилбензол-1,2-дикарбонат з метою пластифікації епоксидної смоли, варто враховувати, що її в’язкість знижується. Підвищити в’язкість і покращити тиксотропність можна, додавши відповідний наповнювач (аеросил, крейду, каолін або білу сажу).

Інші приклади застосування ДБФ: висококиплячий розчинник, плівкоутворювальний засіб, репелент, добавка до клеїв і друкарських фарб. Також він входить до складу косметичних засобів: парфумів, дезодорантів, антиперспірантів і лаків для нігтів. Завдяки йому, можна розчинити фарбу і забезпечити антиламкість нігтів.

Токсичність і запобіжні заходи. Дибутилфталат належить до токсичних речовин, тому в деяких країнах його не вводять до косметики. Шкідливий вплив може негативно позначатися на печінці та нирках, репродуктивній та нервовій системах. Також можуть виникнути нудота, болі в животі, алергії й запаморочення.

При підвищенні температури можливе горіння. Т спалаху – 175 °С, t самозаймання – 390 °С.

Щоб уникнути перерахованих незручностей і небезпек, необхідно правильно перевозити і зберігати цю сполуку. Транспортування допустиме усіма видами критих ТЗ. Зберігання повинне відбуватися в герметичній алюмінієвій тарі або ємностях з нержавіючої сталі. Також потрібно забезпечити відсутність контакту з вологою і дії прямих сонячних променів.

дибутилфталат ДБФ купити гуртДибутилфталат, як і інші фталати або естери фталевої кислоти, здебільшого використовується як пластифікатор (речовина, що додається до пластмас, щоб збільшити їхню гнучкість, прозорість, надійність і довговічність). Механізм дії пластифікаторів такий: це одна з полярних взаємодій між полярними центрами молекули фталату (функціональні C=O групи) і позитивно зарядженими областями вінілового ланцюга, як правило, розміщеного на атомі вуглецю вуглець-хлор зв'язку. Дибутилфталат використовується при створенні гнучких пластмас, які широко застосовуються в різних споживчих товарах.

Він використовується при виготовленні таких товарів, як фіранки для душу, плащі, харчові обгортки, миски, салони автомобілів, вінілові тканини, плитка для підлоги, тощо. Ця речовина також застосовується в якості добавки до клеїв або друкарських фарб.

Використання в косметиці дибутилфталату заборонено в багатьох країнах через його токсичність. Дибутилфталат в основному використовується в манікюрних виробах як розчинник для фарб і як пластифікатор, що запобігає ламкості лаків для нігтів. Цей реактив також широко застосовується при виготовленні полівінілхлоридних пластмас (ПВХ), каучуків, епоксидних смол та деяких ефірів целюлози, щоб зробити їх гнучкішими.

Якщо Вам потрібно купити дибутилфталат, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на дибутилфталат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Дибутилфталат (ДБФ)

    

Гарантійний термін зберігання 1 рік
Виробник Китай
Формула C16H22O4

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Прозора масляниста рідина Відповідає
2 Колір (АРНА) ≤ 20 15
3 Кислотність, % ≤ 0,1 0,05
4 Густина, г/см3 1,046+0,002 1,047
5 Масова частка основної речовини, % ≥ 99,5 99,68
6 Точка спалаху, °С ≥ 160 166
7 Вологість, % ≤ 0,1 0,06

 

 Лабораторний висновоксертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату  виробника.

 

Міжнародна назва dibutylis phthalas; dibutyl phthalate; dibutyl benzene-1,2-dicarboxylate; n-butyl phthalate
Хімічна формула С16H22О4  
Назви-синоніми дибутилбензол-1,2-дикарбонат, ДБФ, дибутиловий естер фталевої кислоти

Вага

бочка 200 кг

каністра 5,5 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Дибутилфталат (ДБФ) за вигідною ціною, також замовити Дибутилфталат (ДБФ) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.