Бензин Галоша

99.00 грн (ціна за 1 кг)

Бензин Галоша (нефрас 80/120) – це популярний бензин-розчинник, що належить до групи низьколетких матеріалів, у вигляді прозорої рідини.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності бензин Галоша. У нас можна купити бензин Галоша оптом за доступною ціною. Бензин Галоша має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна бензину Галоша Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку бензину Галоша по всій території України. Ціна бензину Галоша також залежить від обсягів закупівлі. При покупці бензину Галоша оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Бензин Галоша характеристики

У якісному чистому нефрасі відсутні домішки (вода, луги, водорозчинні кислоти). Ця речовина оперативно випаровується, не залишаючи після себе запаху на оброблюваній поверхні. Має середню здатність розчиняти лакофарбову продукцію. Швидко висихає, не залишаючи слідів. Нефрас (бензин “Галоша”) - безбарвна прозора рідина, його густина не перевищує 0,7 г / куб.м, температура кипіння становить не менше 80°С, 98% нефрасу переганяється при температурі не вище 110°С, а залишок у колбі після перегонки повинен бути приблизно 1 %. Також важливими якісними показниками нефрасу є бромне число (в ідеалі повинно бути не більше 0,02 г/100 куб.см нефрасу), масова частка ароматичних вуглеводнів і сірки не повинна перевищувати межу в 1,5 %.

Визначеної формули бензин “Галоша” немає, оскільки це не чиста субстанція, а суміш вуглеводнів як лінійної так і ароматичної будови, що відповідають лише одній умові - перегонці при температурі від 80 до 120 градусів. Звідси і більш точна назва “Нефрас”, тобто нафтовий розчинник. Позначення 80/120 - це інтервал температур при якому молекули перейдуть з рідкого в газоподібний стан Нефрас 80/120 за своїми хімічними властивостями є фракцією деароматизованого бензину, що отримується в результаті каталітичного реформінгу і відрізняється низькою точкою кипіння.

Призначення бензину Галоша

Бензин Галоша виробляється з метою отримання розчинника для розведення олійних і бітумних фарб, різноманітних емалей і лаків (поставлене перед ним у цьому випадку завдання – доведення до робочої консистенції), для виготовлення гумових клеїв та мастик, для вилучення жирів і знезараження електричного обладнання, текстилю, шкіри, для очищення металевих предметів перед фарбуванням або склеюванням.

Застосування бензину Галоша

бензин галоша оптом купитиНефрас 80/120 – деароматизований бензин з низькою точкою кипіння, що отримується шляхом каталітичного риформінгу. З урахуванням цих властивостей і широти призначення, його активно використовують у різних сферах промисловості: - резинове виробництво (переважно для створення ременів і труб); - органічна хімія (при екстракції) - лакофарбова галузь (виготовлення гумових клеїв, друкарських фарб і мастик).

Популярне застосування бензину Галоша і в якості палива для різних пальників, паяльних ламп, запальничок, промивного засобу для підшипників, арматури, гальмівної системи, зчеплення, а також при ремонті агрегатних вузлів та інших механізмів (двигуни, коробки передач). У нього немає конкурентів, якщо мова йде про використання в оптичній промисловості. Крім того, цей реактив бере участь у виготовленні штучного хутра. Нефрас 80/120 застосовується в гумовій промисловості (звідси і назва бензин “Галоша”), при виробництві труб і ременів; для приготування гумових клеїв, і різноманітних мастик; при виробництві друкарських фарб, а також для знежирення тканин і шкіри, електроустаткування, поверхонь (перед фарбуванням тощо), промивання підшипників, арматури, виготовлення масляних фарб, електроізоляційних лаків; при фабуванні етиленовими, бітумними і масляними лакофарбовими матеріалами; застосовується для виведення жирних плям з усіх видів тканини; рекомендується в якості палива для гасових паяльних ламп. Крім цього, можливо використання даного виду бензину в якості палива для горілок лабораторних, так само знаходить застосування в органічній хімії і найбільш часто використовується при ремонті двигунів та інших механічних вузлів. Бензин “Галоша” незамінний в оптичній промисловості та при виробництві, штучного хутра..

Бензин Галоша і безпека

Необхідно пам'ятати, що бензин Галоша легко займається, викликає подразнення при контакті зі шкірними покривами, очима і органами дихання. Тому, маючи з ним справу, необхідно дотримуватися елементарної техніки безпеки. Перш за все, має бути правильно обладнане приміщення (мається на увазі оснащення хорошою системою вентиляції). Комора, де ця сполука безпосередньо зберігається, повинна бути прохолодною, щоб продукт, поміщений у щільно закриту тару, не піддавався впливу підвищених температур, вогню, прямого сонячного випромінювання і вологи. Якщо розчинник вже використаний, порожню тару необхідно зберігати в спеціальних місцях також щільно закритою, або її слід утилізувати. Щоб захистити свій організм від негативного впливу нефрасу, використовуйте спецодяг: гумові рукавички – для захисту рук, респіратор – для очей та органів дихання. Якщо контакт, все ж, станеться, змийте розчинник теплою мильною водою.

Якщо Вам потрібно купити оптом бензин Галоша, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бензин Галоша, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бензин Галоша за вигідною ціною, також замовити Бензин Галоша з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.