Бензол (бензен)

360.00 грн (ціна за 1 кг)

Бензол входить до числа найбільш широко використовуваних хімічних речовин. Він застосовується, головним чином в якості вихідного матеріалу при виготовленні інших хімічних речовин, у тому числі пластмас, мастильних матеріалів, каучуків, барвників, мийних засобів, ліків, а також пестицидів.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності бензол. У нас можна купити бензол оптом за доступною ціною. Бензол має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна бензолу Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку бензолу по всій території України. Ціна бензолу також залежить від обсягів закупівлі. При покупці бензола оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики бензолу

Бензол (бензен, феніловий водень, PhH) – рідка летка хімічна сполука органічної природи, найпростіший представник вуглеводнів ароматичного ряду. Його молекула складається з 6 атомів вуглецю, з'єднаних в кільце, і 6 атомів водню, які приєднані до кожного атома вуглецю. З більшістю неполярних розчинників змішується в будь-яких пропорціях. Кольору не має, запах – характерний солодкий. Стійкість до окисників – висока.  Молярна маса – 78,11 г/моль, густина – 0,8786 г/см3, динамічна в’язкість – 0,0652 Па•с. Термовластивості: t плавлення – 5,5 °C, t кипіння – 80,1 °C, t спалаху – 11 °C, t самозаймання – 562 °C. Формула – C6H6.

Це горюча, вибухо- і вогненебезпечна речовина, що при горінні утворює багато кіптяви. Пари бензолу, взаємодіючи з повітряними масами, перетворюються на вибухову суміш. Як у рідкому стані, так і в газоподібному бензол отруйний. Розчинний у спирті, хлороформі, чотирихлористому вуглеці, диетиловому ефірі, ацетоні, ацетоновій кислоті. Практично не розчиняється у воді (0,073 г/100 мл). Він швидко випаровується при контакті з повітрям. Бензол утворюється внаслідок  природних процесів, таких як виверження вулканів і лісові пожежі, але більшість бензолу виробляється синтетично. Отримання фенілового водню можливе різними способами з різної сировини: - з кам’яного вугілля коксуванням; - з летких продуктів, що утворюються під час коксування, вилученням бензолу та інших речовин; - з циклогексану при каталітичному впливі платини/паладію при t приблизно 300 °C; - з гексану в присутності каталізатора і при підвищенні температури; - з насичених вуглеводнів і циклопарафінів. Останні реакції в наш час стали дуже актуальними, оскільки потреба в бензолі зростає з кожним днем. У свою чергу, ця речовина є основою для одержання різних органічних сполук: бромбензолу, гексахлорбензолу, нітробензолу, циклогексану, гексахлорану та ін. Але це лише один з численних напрямків її використання.

Використання бензолу

Цей реактив також широко використовується  як промисловий розчинник (речовина, яка може розчиняти або екстрагувати інші речовини), і як добавка до бензину, але цей вид застосування бензолу значно скоротився в останні десятиліття. Дана сполука є також невід'ємною частиною сирої нафти і бензину (і, отже, вихлопних газів двигунів автомобілів), а також сигаретного диму. Бензол використовується в якості компонента в моторному пальному; як розчинник для жирів, восків, смол, олив, фарб, пластмас, гуми. Цей вуглеводень застосовується у видобутку олій з насіння та горіхів, а також у фотогравюрному друці. Бензен активно використовується в різних галузях і бере участь у різноманітних процесах. З його допомогою виробляють розчинники (нітро- і хлорбензол), а також інші хлорпохідні. Він входить до складу бензину і є сировиною для синтезу ліків, духмяних, фарбувальних речовин, пластику, гуми і мономерів для отримання високомолекулярних сполук. Цей реактив покращує властивості моторного пального, тому часто використовується як добавка до нього. Мають неабиякий попит і хлорпохідні цієї сполуки, які застосовують, передусім, у сільському господарстві (хімічний захист рослин від хвороб, бур’янів тощо).

Бензол і безпека

Якою б важливою ця речовина не була, при роботі з нею завжди необхідно пам’ятати, що вона токсична і має канцерогенні властивості. Не можна нехтувати правилами застосування і зберігання, оскільки неналежне поводження може призвести до негативних наслідків як для людей, так і для довкілля. Отруєння парами бензену часто стає причиною прискореного серцебиття, сонливості, головного болю і запаморочення. Потрапляння цієї субстанції до шлунково-кишкового тракту, зазвичай, призводить до його пошкодження. Не можна не згадати й про негативний вплив на кровотворення і нервову систему, про канцерогенні й наркотичні властивості, а також про можливість летального результату. Важливо пам’ятати: для бензолу, що потрапляє в людський організм, характерна кумулятивність. Тобто всі дози, які проникають періодично, плюсуються. При прояві перших симптомів ураження зверніться до лікаря!!! Якщо Вам потрібно купити оптом бензол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бензол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Міжнародна назва benzene
Хімічна формула C6H6
Назви-синоніми бензен, феніловий водень

Вага

бочка 170 кг

фасування 0.9 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бензол (бензен) за вигідною ціною, також замовити Бензол (бензен) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.