Анілін (амінобензол, феніламін)

1140 грн
1140.00 грн
(ціна за 1 кг)

Анілін (амінобензол, феніламін) – це токсична сполука органічної природи, слабка основа, найпростіший з ароматичних амінів. Зовні – рідка речовина маслянистої консистенції, що не має кольору (може бути присутній жовтуватий відтінок), з характерним запахом. У воді розчиняється погано (3,6 г/100 мл), добре – в органічних розчинниках (наприклад, у циклогексані 66,7 г/100 мл при t 30,8 °C). Контакт з повітряними масами приводить до окислення і формування червоно-бурого забарвлення.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності анілін. У нас можна купити анілін гуртом за доступною ціною. Даний товар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна аніліну Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Молярна маса – 93,1265 г/моль, густина – 1,0217 г/см ³. Термовластивості: t плавлення – -6,3 °C, t кипіння – 184,13 °C, t самозаймання – 562 °C. Формула – C6H5NH2.

Отримання аніліну

Отримання аніліну в промислових масштабах відбувається в два етапи:

  1. Нітрування бензолу сукупністю кислот (азотна + сірчана) при температурі 50-60 °C, в результаті чого з’являється мірбанова олія.
  2. Гідрування мірбанової олії (нітробензолу) при температурі 200-300 °C за участю каталізатора.

Ще один спосіб синтезу – відновлення нітросполук за реакцією Зініна (вливання нітробензолу в реакційну суміш).

Застосування аніліну

Анілін, головним чином, використовують для створення метилдиізоціанатів, з яких у подальшому виготовляються поліуретани. Також з нього виробляють штучний каучук, гербіциди, барвники, вибухівку і ліки (сульфаніламіди).

Де купити анілін, ціна аніліну

Якщо Вам потрібно купити оптом анілін, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на анілін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

Міжнародна назва аniline, phenylamine, aminobenzene, benzamine, indigo shrub molecule
Хімічна формула C6H5NH2
Назви-синоніми бензенамін, феніламін, бензамін, амінобензол

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Анілін (амінобензол, феніламін) за вигідною ціною, також замовити Анілін (амінобензол, феніламін) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.