Пошук
Формалін 37 %

11.70 грн

Формалін 37 %

11.70 грн (ціна за 1 кг)

Формалін (СН2О•Н2О•СН3OН) – це безбарвна прозора рідина, яка має різко виражений запах.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності формалін 37 %. У нас можна купити формалін 37 % оптом за доступною ціною. Формалін 37 % олія має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна формаліну 37 % Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку формаліну 37 % по всій території України. Ціна формаліну 37 % також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі формаліну 37 % оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики формаліну 37 %

Формалін – це водний розчин формальдегіду (метиленгліколю), зазвичай у наступній пропорції: X:Y:Z, де X – 40 % формальдегіду, Y – 52 % води, Z – 8 % метилового спирту. Під час зберігання може утворюватися осад параформальдегіду, внаслідок чого розчин мутніє. Осад розчиняється при нагріванні до температури не вище 40 0С без використання відкритого вогню. Найкращі умови для зберігання – температура 10-25 0С. Варто зазначити, що пари формаліну з киснем і повітрям утворюють вибухонебезпечні суміші. Технічний формалін займається при 62-80 0С. Належить до 2 класу небезпеки шкідливих речовин.
Завдяки виявленим антисептичним, дезодоруючим, в’яжучим властивостям формаліну він широко використовується в медицині для виготовлення ліків (наприклад, пасти Теймурова), дезінфекції медичних інструментів, предметів особистої гігієни для догляду за пацієнтами. Знайшов застосування формалін і в промисловості. Його активно використовують для підвищення стійкості текстильних виробів до зсідання, покращення якості і міцності паперу, дублення шкіри. У виробництві ПАР, синтетичного каучуку, синтетичних смол, багатоатомних спиртів, формалей, інших метиленових похідних також застосовують формалін.

Застосування формаліну 37 %

Формалін – це засіб для дезінфекції ґрунтів, сільськогосподарських приміщень, для обробки коренеплодів та насіння. Він має властивість згортати білки, запобігає розкладанню білків, завдяки чому використовується для бальзамування, для довготривалого зберігання анатомічних, зоологічних препаратів, дублення желатину у виробництві кіно- та фотоплівки, в якості фіксатора в мікроскопії. Необхідно зауважити, що формалін заборонено використовувати як консервант у харчовій промисловості.

Якщо Вам потрібно купити оптом формалін 37 %, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на формалін 37 %, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

каністра 22 кг, куб 1100 кг, налив

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

формалін

Залишіть відгук до товару “Формалін 37 %”