Гліцерин

Рідина, така як гліцерин, являє собою найпростіший 3-х атомний спирт. У комерційних цілях продукт отримують синтетичними методами. Речовина використовується в сучасній харчовій, косметичній, фармакологічної, хімічної, паперової, хімічної, лакофарбової, текстильної промисловості, сільському господарстві. Якщо ви шукаєте, де можна купити гліцерин в Києві або будь-якому іншому місті України, скористайтеся пропозиціями нашої компанії «Система Оптимум».

Види та порівняльні характеристики гліцерину

Існує кілька різновидів гліцерину, які класифікуються в залежності від призначення:

 • динамітний (Д-98);
 • для харчової, фармацевтичної, косметичної промисловості (ПК-94);
 • технічний (Т-94 і Т-88).

Найбільшого поширення набув гліцерин розчин харчовий та технічний. Основні характеристики рідини відповідно до даних ГОСТу 6824-96 наведені в порівняльній таблиці.

Найменування показника

Харчовий гліцерин ПК-94

Гліцерин технічний Т-94

Гліцерин технічний Т-88

Масова частка чистого гліцерину, %, не менше

94

94

88

Прозорість

+

+

+

Запах

Відсутній при нагріванні до t + 100C

Відсутній при нагріванні до t + 20C

Відсутній при нагріванні до t + 20C

Коефіцієнт омилення рідини, мг

0.7

2.0

-

Щільність речовини при t 20C

1.2481

1.2481

1.2322

Свинець, в мг/кг

5.0

-

-

Кольорове число, в мг

0

5

10

Зола, масова частка, %

0.01

0.02

0.25

Вуглеводи

-

-

-

Властивості гліцерину

Візуально гліцерин є безбарвним розчином, що не має вираженого запаху. Смак солодкуватий. Гліцерин р добре змішується з водою, ацетоном, етанолом, метанолом. Розчиняє багато видів цукрів, солей. Не розчиняється в бензині, жирах, хлороформі. У різних видах промисловості продукт затребуваний завдяки таким властивостям:

 • гігроскопічність;
 • зниження t плавлення сумішей при додаванні в водні розчини;
 • емульгування;
 • зволоження;
 • розчинення;
 • стабілізація;
 • регуляція в'язкості.

Дані особливості дозволяють застосовувати гліцерин як добавку в косметичні та доглядові засоби, харчові продукти. В аптеках можна придбати не тільки чистий гліцерин, але і фарм препарати на основі цієї речовини.

Застосування

У гірничодобувній промисловості гліцерин Д-98 використовується для виробництва динаміту. Також гліцерин рідина активно застосовується як:

 • офіційно зареєстрована в міжнародній системі харчова добавка з номером Е422;
 • компонент косметичних засобів для шкіри;
 • складова фармацевтичних мазей, гелів;
 • компонент ароматичних свічок;
 • активний агент, необхідний для біологічного кріоконсервування органів, тканин, анатомічних складів.

Тютюнова промисловість застосовує гліцерин при виробництві рідин для е-сигарет. Без цієї добавки не обходиться виготовлення пластмас, паперу, лаків і фарб, миючих. Також засоби на основі гліцерину харчової або технічної марки застосовуються у шкіряній, сучасній текстильній промисловості. В аптеках Києва та інших міст речовину можна придбати у фл 25 г.

Де купити гліцерин з доставкою?

На гліцерин рідкий ціна в Україні залежить від марки продукту, виробника і від того, який обсяг товару ви купуєте. Щоб уточнити, скільки грн гліцерин буде коштувати саме у вашому випадку, а також дізнатися термін поставки необхідної кількості, зв'яжіться з представниками нашої компанії «Система оптимум» зручним способом — online або по телефону.

Завдяки налагодженим постачанням від перевірених виробників, на наших складах завжди в наявності достатня кількість гліцерину. Для постійних клієнтів, що замовляють великі оптові партії, надаються вигідні умови співпраці та знижені ціни. У будь-який час ви можете замовити необхідний обсяг сертифікованого харчового або технічного гліцерину з доставкою по містах України.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.