Пошук
Бензальдегід

270.00 грн

Бензальдегід

270.00 грн (ціна за 1 кг)

Бензальдегід – це найпростіший ароматичний альдегід і є одним з найбільш промислово корисних альдегідів. (С6H5CHO) є представником ароматичних альдегідів, він зустрічається в природі у вигляді глікозиду амігдаліну. Бензальдегід є основним компонентом гіркого мигдалю та деяких інших рослин. Він має температуру плавлення -26 °C, а температуру кипіння 179 °С. Цей реактив лише незначно розчиняється у воді, але повністю розчинний в етанолі і диетиловому ефірі.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності бензальдегід. У нас можна купити бензальдегід оптом за доступною ціною. Бензальдегід має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна бензальдегід Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку бензальдегіду по всій території України. Ціна бензальдегіду також залежить від обсягів закупівлі. При покупці бензальдегіду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Бензальдегід – характеристики

Бензальдегід (бензойний альдегід, фенілметаналь) – найпростіший представник з ряду ароматичних альдегідів. На вигляд це рідка речовина, позбавлена кольору. Запах нагадує аромат мигдалю або зерняток яблука. Добре розчиняється в етиловому спирті, ефірі, ацетоні, бензолі та інших органічних розчинниках; розчинення у воді слабке – 0,3 г на 100 мл. Взаємодія з орто-метилфенолом, гідроксибензолом, хлористим бензилом та іншими речовинами органічної етимології приводить до утворення азеотропних сумішей. У процесі зберігання з’являється жовтий відтінок, спостерігається окислення киснем повітря до вибухонебезпечного пероксиду бензоїлу, який, в свою чергу, перетворюється в бензойну кислоту.

Молярна маса – 106,12 г/моль, густина – 1,0415 г/см3, t плавлення – -26 °C, t кипіння – 178,1 °C, t спалаху – 62 °C. Формула – C6H5CHO.

У природі похідні цієї речовини входять до складу гіркого мигдалю, листя черемхи звичайної, м’якоті гриба плеврота. Промислове отримання бензойного альдегіду можливе шляхом гідролізу з природної сировини (мигдальних ядер, кісточок персиків і абрикосів, вишні, черешні та інших кісточкових, що містять глікозид амігдалин) з подальшим осадженням залізосинеродистим калієм і відгоном бензальдегіду разом з парою води.

Інші способи синтезу:

– з метилбензолу (наприклад, толуол і хлор під впливом світла дають хлористий бензиліден, з якого фенілметаналь синтезується за допомогою гідролізу водою);

– з бензилгалогенідів;

– пряме формілювання бензолів;

– з хлорангідридів кислот, естерів, нітрилів, спиртів та фенолів.
Бензальдегід був уперше виділений у 1803 році. У промисловості даний альдегід синтезують з толуолу, який обробляють хлором з утворенням бензиліден хлориду, з подальшою обробкою його водою.Бензальдегід Дана сполука легко окислюється до бензойної кислоти. За допомогою реакції гідрогенізації з бензальдегіду може бути отриманий бензиловий спирт. Реакція бензальдегіду з безводним ацетатом натрію і оцтовим ангідридом призводить до утворення коричної кислоти.
Отримують бензальдегід синтетичним шляхом, він переважно використовується у виробництві барвників, коричної кислоти та інших органічних сполук, а також в деякій мірі в парфумерії і як смакова добавка.

Використання бензальдегіду

Бензальдегід у харчовій промисловості використовують для надання продуктам мигдального смаку. Ця субстанція, головним чином, застосовується в якості попередника для інших органічних сполук, починаючи від лікарських засобів до добавок у пластики. Анілін, барвник малахітовий зелений отримують з бензальдегіду і диметиланіліну. Через альдольну конденсацію, бензальдегід перетворюють на похідні коричної кислоти та стиролу. Синтез мигдальної кислоти також починається з бензальдегіду.

Цей продукт широко застосовується у таких промислових процесах:

– харчопром (виступає духмяною складовою їжі, ароматизатором);

– створення парфумерії та косметики: лосьйони, мило тощо (надає засобам ноту гіркого мигдалю, добре поєднується з ваніліном, кумарином і піпероналем);

– синтез запашних есенцій (є вихідною речовиною коричних альдегіду і кислоти, бензилбензоату, ацеталей фенілметаналю, жасмоналю тощо);

– отримання інших органічних реагентів, зокрема, фенілгліколевої кислоти;

– виробництво барвників;

– синтез різноманітних фармацевтичних препаратів;

– виготовлення фенаміну.

Також у деяких випадках він може використовуватися як розчинник.

Бензальдегід і безпека

Маючи справу з цією сполукою, необхідно пам’ятати, що при t 205 °С відбувається самозаймання, а при t 58-80 °С є ризик вибуху. Крім того, контакт з очима і потрапляння в дихальні шляхи може призвести до подразнення слизових, а 50-60 г бензальдегіду – смертельна кількість для людини.

Якщо Вам потрібно купити оптом бензальдегід, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бензальдегід, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Вага

бочка 200 кг, фасування 1 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

бензальдегід

Залишіть відгук до товару “Бензальдегід”