Пропіленгліколь для корів купити в Україні

Пропіленгліколь для корів купити в Україні

Пропіленгліколь для корів купити в Україні

Пропіленгліколь – це матеріал, який з огляду на свої примітні властивості та характеристики знаходить широке застосування в різних сферах промисловості та напрямках діяльності. Він – популярний теплоносій для опалювальних, вентиляційних та кондиціонувальних систем. Він – важливий розчинник натуральних та синтетичних середовищ. Його активно залучають при виготовленні поліефірних смол, гальмівних рідин, ПВХ плівок та целофану. Не обходяться без нього харчова й фармацевтична галузі. Не в останню чергу пропіленгліколь відомий як ветеринарний препарат, насамперед ефективний при профілактиці та лікуванні кетозу у ВРХ та МРХ.

Фармакопейний і кормовий пропіленгліколь рекомендовано купити як великим тваринницьким фермам, так і в приватному порядку для підтримки здоров’я корів у домашніх господарствах. Якщо є необхідність купити продукт в Україні, ви можете звернутися в нашу компанію, щоб отримати потрібні обсяги пропіленгліколю за найкращими цінами. Маючи у своєму розпорядженні достатні запаси якісного препарату, зможете вчасно та результативно протистояти кетозу корів, оптимізовувати годівлю, позитивно впливати на продуктивність та забезпечувати супутні переваги. Кожна партія товару, який ми відправляємо замовникам, гарантовано відповідає заявленим параметрам та вимогам, що висуваються. Кожна до відправлення зберігається у правильних умовах, аби клієнт отримав продукт необхідної якості та належного функціоналу. Зробити замовлення у нас – означає отримати весь спектр переваг як самого матеріалу, так і його придбання.

Пропіленгліколь і його вплив на організм корови при кетозі

Кетоз корів є захворюванням, яке вважається одним із найскладніших в особин з високими продуктивними якостями. Є метаболічною недугою, пов’язаною з порушенням обміну жирів та вуглеводів. Негативно позначається на здоров’ї й продуктивності тварин. Корови, які страждають від кетозу, можуть мати зниження апетиту, втрату ваги, погіршення молокопродуктивності і навіть порушення репродуктивної функції. Лікування кетозу – завдання непросте, тому бажано своєчасно та правильно здійснювати профілактичні заходи. Проте на практиці однаковою мірою актуалізуються і лікування, й профілактика. В обох випадках на допомогу приходить пропіленгліколь для ВРХ як один із найдоступніших та найефективніших засобів.

Чому корови страждають від кетозу? Недуга має поліетіологічну природу, іншими словами, до неї здатні призводити різні причини. Ключовими факторами виникнення є:

 • енергодефіцит у період інтенсивної лактації;
 • білкове перенасичення раціону;
 • надлишок масляної кислоти в кормах.

Найяскравіші прояви хвороби даються взнаки у початкові шість-десять тижнів після того, як корова отелилася, коли енергія в суттєвих обсягах витрачається на утворення молока. Але загалом хвороба може виникнути як при високій продуктивності тварин з дефіцитом енергії, так і при нестачі якісного харчування. Що ще гірше – якщо водночас актуальне і те, й інше.

В останні десятиліття ветеринарна медицина активно досліджує різні методи лікування та профілактики кетозу, і одним із обговорюваних питань є використання пропіленгліколю. Взагалі для боротьби з кетозом ветеринари та фермери можуть застосовувати різні підходи, зокрема корекцію раціону, збагачення харчування енергетичними добавками та препаратне лікування. Саме тут на сцену виходить пропіленгліколь, реалізуючи три важливі функції:

 1. Постачання енергії. Пропіленгліколь має високу енергетичну цінність і здатний швидко забезпечити організм тварини додатковою енергією. Це особливо важливо у випадках кетозу, коли відчувається дефіцит енергії через порушення метаболізму.
 2. Стимуляція глюконеогенезу. Речовина сприяє процесу глюконеогенезу, що дозволяє корові виробляти глюкозу з некарбогідратних джерел, таких як жири та білки. Це допомагає усунути гіпоглікемію, яка часто супроводжує хворобу.
 3. Підтримка печінки. Нерідкий супутник кетозу – порушення функціонування печінки. Пропіленгліколь допомагає привести в норму печінкові функції та покращити обмін речовин.

Це робить пропіленгліколь для великої рогатої худоби корисним інструментом у боротьбі з кетозом у корів. А якщо ще врахувати швидкодію препарату (оперативне засвоєння в тваринному організмі, швидку подача необхідної енергії та усунення симптомів хвороби), стає цілком зрозуміло, чому саме його воліють використовувати, щоб не допустити/вилікувати це поширене захворювання у високопродуктивних тварин.

Пропіленгліколь як ветеринарний препарат

Пропіленгліколь (C3H8O2), також відомий як 1,2-пропандіол, є органічною сполукою, що має рідку форму і легкий характерний запах. Як згадувалося вище, він широко використовується в різних галузях, зокрема у харчовій, медичній та фармацевтичній промисловостях. У контексті ветеринарії та сільського господарства пропіленгліколь може застосовуватися як кормова добавка в раціоні худоби (суха форма) та ветеринарний препарат для запобігання та лікування кетозу (рідина).

Препарат стабілізує метаболізм, насичує лактуючий організм швидкою енергією, підвищує рівень глюкози у крові. Це важливі передумови протистояння виснаженню жирової тканини та м’язів, викиду у кров продуктів розпаду. Результат вартий всіх докладених зусиль: молоко не гірчить і не має неприємного запаху, тварини не страждають на кетоз і ацидоз, вихід на хороші надої відбувається без затримок.

Важливо розуміти, що пропіленгліколь як ветеринарний препарат не тільки впливає на якість та кількість молока, а й на здоров’я, збереження життя тварини загалом. Адже коли у корови відновлюється лактація, пропіонова кислота виробляється у першому відділі шлунка з порушеннями. Щоб ці порушення виправити, а заодно нормалізувати енергобаланс, зцілити тварину від кетозу, й приходить на допомогу пропіленгліколь. Переоцінити значення цього ветпрепарату у житті корів, завдяки якому, до того ж, збільшується термін господарського використання тварин, неможливо.

Принцип дії пропіленгліколю для корів

Коли речовина, що розглядається, потрапляє у ШКТ корови, відбувається її акумуляція в рубці. Тут синтезується пропіонова (метилоцтова) кислота, що перешкоджає здоровому глюконеогенезу в організмі тварини. Але завдяки пропіленгліколю в межах тваринницьких ферм зазначена проблема легко вирішується. ВРХ отримує достатні запаси енергії, у високопродуктивних корів мінімізується ризик розвитку кетозу.

Проходячи крізь стінки рубця, пропіленгліколь потрапляє в кров і переміщається в печінку, де і стає основою для вироблення глюкози. Одна частина речовини трансформується в вуглеводні сполуки, інша в обхід проміжних етапів відразу стає енергоресурсом. Найбільшу цінність вказана здатність має для корів, які в запуску або щойно отелилися. Тому що саме в цей час спостерігаються порушення апетиту, а виснаженому організму дуже важливо отримувати достатньо енергії.

Ефективна профілактика і лікування кетозу

Доцільність застосування пропіленгліколю для профілактики і лікування кетозу сьогодні ні в кого не викликає сумнівів. Ця хвороба призводить до метаболічних порушень, рубець втрачає свої сили, погіршуються травні процеси та робота інших внутрішніх органів, у корови проявляються такі негативні стани, як тривожність і полохливість (це стосується як складних, так і легких форм кетозів). А 1,2-пропандіол з усім цим чудово справляється, виконуючи свою роботу в комплексі:

 • нормалізує годування, реалізуючи постачання безпечної енергії з легким засвоєнням;
 • зменшує кількість кетонових тіл, сечовини та інших продуктів розпаду як у крові корови, так і в молоці;
 • зберігає катіонно-аніонний баланс в організмі корови;
 • підвищує молокопродуктивність, а також відсоток білка та жиру в молоці, діє як антисептик;
 • перешкоджає післяпологовим ускладненням, сприяє оперативнішому відновленню після пологів;
 • зводить до мінімуму можливість появи ожиріння печінки;
 • скорочує сервіс-період;
 • покращує відтворюваність;
 • збільшує період госпвикористання поголів’я.

Все перераховане позитивно позначається і на самих тваринах, й на економічних факторах молочного виробництва.

Як правильно застосовувати ветеринарний пропіленгліколь?

Ефективність пропіленгліколю як ветеринарного препарату, особливо важливого для корів, який має антисептичну властивість – поза сумнівом. Але якщо його використовувати неправильно, наприклад, у надмірних обсягах, не є винятком провокування низки проблем у тварин, на перший план з-поміж яких виступають репродуктивні порушення. Тому необхідно не тільки пропіленгліколь для корів купити, але й вміти ним розпоряджатися.

Ось вам для орієнтування основні правила застосування:

 • дозування пропіленгліколю має бути точно розраховане, відповідно до ваги та стану корови. Недостатня чи надмірна кількість може негативно позначитися на здоров’ї тварини;
 • введення добавки повинне здійснюватися поступово з періоду сухостою за певною схемою. Перші п’ять діб – по 100 г, півмісяця до отелення – по 150 г, місяць після – по 250 г та ще три місяці – по 150 г;
 • якщо в господарстві немає можливості поділу тварин по групах, допустимо усереднити дозу до 200 грамів;
 • речовину можна вносити в силосні суміші (соковиті корми), можна використовувати розведеною з водою через змішувач корму, а також можна застосовувати для її введення зонд;
 • при розрахунку дозування та вибору способу подачі тварині слід враховувати, яка форма речовини застосовується (варіанти відрізняються для рідкого та сухого пропіленгліколю);
 • під час використання речовини завжди важливо відслідковувати стан тварини, а у випадку чогось невідповідного відразу звертатися за консультацією до ветеринара.

Про те, що пропіленгліколь для корів має бути високої якості та відповідати стандартам безпеки, сподіваємося, зайвий раз згадувати не потрібно.

Зберігати цю речовину слід упакованою, в сухому прохолодному приміщенні, при температурі навколишнього середовища до 25 ℃, з виключенням потрапляння на неї прямих сонячних променів.

Пропіленгліколь – це в умілих руках дієвий інструмент у лікуванні та профілактиці кетозу в корів. Однак його застосування в сегменті тваринництва має здійснюватися з обережністю та під контролем досвідченого ветеринара. Правильне використання пропіленгліколю – запорука міцного здоров’я та хорошої продуктивності корів, що важливо як для самих тварин, так і для фермерів, для успіху їхньої справи.

Замовити пропіленгліколь зі швидкою відправкою зі складу будь-яких обсягів (можливе фасування та налив), а також з оперативною доставкою по території України можна через наш сайт. Це легко, надійно та недорого.

Компанія займається реалізацією хімічних реактивів та сировини, лабораторного та хімічного посуду, лабораторного обладнання, меблів та іншої продукції більше 20 років

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.