Пошук

Кислоти

Магазин

Кислоти – це хімічні сполуки, які беруть участь у різних хімічних реакціях, що, не в останню чергу, передують новим науковим винаходам. До цього класу належать речовини з загальною формулою НnА, які, за своєю суттю, є складними сполуками, здатними звільнятися від катіона водню або приймати електронну пару з утворенням ковалентного зв’язку. Купити кислоти перші із зазначених – значить отримати у розпорядження К. Бренстеда, другі – К. Льюїса.
У складі молекули кислоти присутній атом водню (один або кілька) і кислотний залишок. Кислотним розчинам характерний кислий смак. Більшості людей це відомо на прикладі представників класу, що застосовуються в побуті: оцтової, лимонної, аскорбінової та інших. Специфічні смакові характеристики забезпечуються надлишком у водних розчинах іонів гідронію. Додатково ці іони визначають колірні зміни індикаторів. А якщо концентрації речовин високі, то і подразнювальна дія виникає у зв’язку з наявністю гідронію.
Зверніть увагу: не всі речовини цієї групи безпечні (деякі вкрай їдкі та навіть отруйні), тому не всіх їх можна пробувати, щоб упевнитися в кислому смаку. Просто повірте, що так воно і є (доведено науковою практикою).
Якщо ви хочете замовити кислоти за низькою ціною, вам необхідно знати, що існують їх різні класифікації. За наявністю кисню вони бувають безкисневими та кисневмісними, за основністю – одно-, дво- і триосновними, за силою та концентрацією – слабкими й сильними. Також є розподіл на органічні та неорганічні, стійкі й нестійкі, розчинні у водних середовищах і нерозчинні.
Їх отримання здійснюється різними способами, наприклад:

Де купити кислоти?

Якщо вас цікавить питання, де купити кислоти в Україні, відповідь на нього однозначна: до ваших послуг – компанія «Система Оптимум». Звичайно, пропозиції по зазначеному сегменту товарів є і у інших виробників, постачальників, реалізаторів. Але навряд чи хто забезпечить бездоганну якість за настільки привабливими цінами, як у нас.
У нашому асортименті ви побачите і зможете купити кислоти такі: азотну, адипінову, аскорбінову, бензойну, борну, винну, лимонну, молочну, мурашину, нікотинову, ортофосфорну, пропіонову, саліцилову, сірчану та інші. Всі вони – яскраві приклади відповідності фізико-хімічним параметрам цього класу речовин.
Фізичні властивості. Кислоти бувають твердими, рідкими і газоподібними. Здебільшого при поєднанні з водними середовищами змішуються в будь-яких співвідношеннях (хоча ступінь розчинності у різних сполук різна) і тверднуть при невисокій температурі. Однак кожна з них специфічна і чимось особлива. Так, якщо фосфорна має кристалоподібний вигляд і без труднощів розчиняється у воді, то кремнієва – тверда і нерозчинна. Деякі сполуки (хромова і марганцева кислоти) можуть бути тільки в розчинах, інші, леткі (соляна і бромистоводнева), мають різкий характерний запах, ще іншим властиве яскраве забарвлення і т.д.
Основні хімічні властивості:

Кислоти: застосування

Практичне застосування кислот надзвичайно широке. Ось тільки основні галузі і процеси, в яких вони можуть бути задіяні:

За участю речовин цієї групи виготовляють будматеріали, зокрема цемент, емалі, мийні засоби. У сільському господарстві їх вводять до складу добрив і кормів.
Якщо вам необхідно купити кислоти оптом для потреб лабораторії, то ви не з чуток знаєте про їх роль у здійсненні різних хімічних реакцій. З їх участю створюють і різноманітні реактиви, і нову продукцію, зокрема медичного характеру.
Якщо розглядати технічні напрямки, то тут найбільше застосування знаходять кислоти Бренстеда. Вони активно взаємодіють з металами і солями. У другому випадку реакція можлива із залученням під час утворення солі леткої або слабкої К.
До речі, в побуті ці сполуки застосовуються також нерідко, адже з їх допомогою можна виконувати безліч різних завдань: боротися з комахами, чистити сантехніку, готувати їжу і т.д.

Азотна кислота

Неабиякий відсоток клієнтів звертається до нас з потребою купити азотну кислоту (сильну одноосновну). Тому про неї вважаємо за необхідне поговорити трохи детальніше.
Це твердий продукт з формулою HNO3, змішуваний з водою в різних співвідношеннях. Перебуваючи у водному середовищі, майже абсолютно розпадається на іони і формує з ним азеотропну суміш.
Царина застосування – дуже широка. Це і виробництво мінеральних добрив, і військова галузь, фотосправа, станкова графіка. Це також виготовлення барвників і медикаментів, органічний синтез та ювелірний напрямок. Але для чого б ця речовина не знадобилася, важливо пам’ятати про її небезпеку для організму людини: не є винятком подразнення дихальної системи і пошкодження шкірних покривів.
Вам, як і багатьом нашим клієнтам, також потрібна азотна кислота? Ми готові прийняти замовлення без зволікань. Додатково можемо запропонувати купити борну кислоту, фосфорну, щавлеву, сірчану, соляну та ін. Може, потрібна кислота лимонна? І така у нас є. Перелік великий, тож ми більш ніж упевнені, що зможемо задовольнити будь-який ваш запит.

Ціна на кислоти в Україні

Чи можна на вітчизняному ринку купити кислоти за ціною доступною? Можна. Загалом, ціновий діапазон – немалий. Все залежить від підприємства, що спеціалізується на цьому сегменті продукції. Якщо ви зупините вибір на пропозиціях від ПП «Система Оптимум», виграєте відразу в декількох планах:

Купити кислоти оптом

«Кислоти опт» – як показує практика і моніторинг споживчих запитів в інтернеті (а його ми здійснюємо регулярно, щоб орієнтуватися в ситуації), це словосполучення в пошукових системах вводять дуже часто. Значить потреба в речовинах зазначеної групи є. Більше того, вона постійно зростає, зокрема збільшується і база постійних клієнтів нашого підприємства.
Щоб своєчасно задовольнити потребу кожного замовника, на наших складах завжди в наявності великі кількості товару, готового до відправки без зволікань. Купити кислоти (ціна не стане перешкодою) можете дрібним і великим оптом з оперативною доставкою в будь-який регіон України.
Крім того, в нашому асортименті представлені різні вітаміни, ветеринарні препарати, дезінфікуючі засоби та інша хімічна сировина. Тож ви одним замовленням зможете отримати все необхідне для подальшого продуктивного функціонування вашої лабораторії, хімічного, харчового, фармацевтичного, аграрного або іншого підприємства.
Купити кислоти і все інше, розміщене в нашому каталозі, можете прямо зараз. Телефонуйте нам за контактними номерами, запитуйте, що цікавить, і оформляйте замовлення.