Вимірювачі білості борошна ВББ-1М та ВББ-2М

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Вимірювачі білості ВББ-1М та ВББ-2М призначені для вимірювання білості пшеничного і житнього борошна в умовах лабораторій хлібних інспекцій, млинів, підприємств хлібопекарської галузі. Вимірювачі білості атестується в органах Держстандарту України. Шкала вимірювань в умовних одиницях білості за шкалою Р3-БПЛ.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності вимірювачі білості борошна ВББ-1М та ВББ-2М. У нас можна купити Вимірювачі білості борошна за доступною ціною. Вимірювачі білості борошна ВББ-1М та ВББ-2М мають сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна вимірювачів білості борошна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна вимірювачів білості борошна ВББ-1М та ВББ-2М також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі вимірювачів білості борошна ВББ-1М та ВББ-2М оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Вимірювач білості борошна – це спеціальний технічний винахід для визначення кольору борошна. Для чого нам знати ступінь білизни борошна? Чи не можна визначити «на око»? Які переваги дає використання вимірювача? На ці та інші запитання ви знайдете відповіді далі.

Білість борошна як важлива «сторона медалі»

Білість борошна – один із головних показників якості, поряд з клейковиною, зольністю, вологістю тощо. Це показник, що визначає ступінь вилучення периферійних частин зерна при виробництві борошна. Характеристика, що позначає сортність. Простіше кажучи, це відтінок сировини, який при її обробці вплине на колір продукту, а саме – хлібної м'якушки.

Кожна господиня знає, що чим біліше борошно, тим воно якісніше, і що розрізняють три основні сорти споживчого борошна:

- Вищий гатунок. Колір – білий/білий + кремовий відтінок.

- 1 гатунок. Колір – білий/білий + жовтуватий відтінок.

- 2 гатунок. Колір – білий з жовтуватим/сіруватим відтінком.

Білість залежить від багатьох факторів, серед яких: вихід (велика кількість розкришеної оболонки робить її темнішою), природні властивості зерна (наявність пігментів, скловидність тканинних частинок, вміст мінеральних частинок), ступінь подрібнення борошна, вміст вологи. З урахуванням цих характеристик можна пробувати визначати білість сировини, порівнюючи з еталонами, але дані будуть не зовсім точні. У цій справі не обійтися без технічних винаходів.

Вимірювач білості борошна – прилад № 1

Колір борошна різних сортів повинен відповідати стандартам. Білість борошна визначається стандартизовано, згідно до ГОСТ 26361-84, за допомогою спеціальних приладів.

Вимірювач білості борошна – це промисловий прилад, призначений для визначення білості борошна в одиницях. При домашньому застосуванні в апараті немає необхідності, а от на хлібопекарнях, млинах, у хлібних лабораторіях без нього не обійтися.

Ці прилади існують у різних варіантах і цінових сегментах. Величезним попитом в наші дні користуються якісні, функціональні та зручні в застосуванні аналізатори ВББ-1М і ВББ-2М для житнього та пшеничного борошна. Діапазон вимірювання білості в цих приладах – 12-65 умовних одиниць РЗ-БПЛ, що дозволяє визначити всі сорти продукту. Показник у 12-35 умовних одиниць РЗ-БПЛ позначає другий гатунок борошна, 36-53 – перший. Якщо апарат покаже цифру 54 і більше, тоді аналізоване борошно буде вищого гатунку. Межа основної абсолютної похибки вимірювання – 2 умовні одиниці РЗ-БПЛ.

Суть вказаного методу полягає у визначенні здатності ущільнено-згладженої поверхні аналізованого борошна до відбиття. При цьому передбачене застосування фотоелектричного пристрою. Білість характеризується зональним відбивним коефіцієнтом в умовних одиницях приладу при світлофільтрі ЖЗС-9.

Як бачимо з вищесказаного, такий показник, як «білість», має велике значення в хлібопекарській справі. Адже він дозволяє визначати ступінь «чистоти» борошна, його сортність. А що кращу сировину є можливість використовувати, то більше продукт припаде до смаку споживачам.

Модель вимірювача білості ВББ-1М ВББ-2М
Діапазон вимірювання білизни борошна, у.о. РЗ-БПЛ 12...65
Межа основної абсолютної похибки вимірювання, у.о. ± 2
Індикація виміряних значень Рідкокристалічний (LCD) індикатор
Ціна одиниці найменшого розряду, у.о. 0,1
Кількість точок вимірювання в одній пробі 3 1
Час необхідний для вимірювання білизни борошна однієї проби, хв, не більше 1,5 0,5
Час підготовки приладу до роботи, не більше, хв 5 3
Живлення приладу 220 В, 50 Гц акумулятор/ 220В, 50Гц
Маса, кг, не більше 1,5 0,8
Габарити, мм, не більше 220х160х120 80х100х180

Якщо Вам потрібно купити оптом вимірювачі білості борошна ВББ-1М та ВББ-2М , зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на  вимірювачі білості борошна ВББ-1М та ВББ-2М , а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вимірювачі білості борошна ВББ-1М та ВББ-2М за вигідною ціною, також замовити Вимірювачі білості борошна ВББ-1М та ВББ-2М з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.