Прилад Чижова ПЧМЦ

21570.00 грн (ціна за 1 шт)

Прилад Чижова модернізований цифровий ПЧМЦ призначений для визначення вологості зразків харчових продуктів з автоматичним регулюванням температури плит приладу, призначений для оперативного контролю вологості харчової сировини, напівфабрикатів і готової продукції.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності прилад Чижова ПЧМЦ. У нас можна купити прилад Чижова ПЧМЦ за доступною ціною. Прилад Чижова ПЧМЦ має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна на прилад Чижова ПЧМЦ Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку приладу Чижова ПЧМЦ по всій території України. При купівлі приладів Чижова ПЧМЦ оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Контроль вологості продуктів харчування є одним з найважливіших етапів виробничого процесу на підприємствах, які виготовляють і реалізують напівфабрикати. Кондитерські, хлібопекарські, м'ясні та інші вироби в процесі технологічної обробки отримують збільшений відсоток вологи. Його обов'язково необхідно нормалізувати і досягти чіткої відповідності вимогам стандартів. Для цієї мети в лабораторіях використовують різні методи: висушування, сушіння в сушильних шафах, екстракція, хімічний вплив, кондуктометричний і діелькометричний методи, ядерно-магнітний резонанс. У наш час найбільш поширений метод висушування. А досягти ефективності в цій справі допомагає сушильний апарат АПС-1, так званий прилад Чижова.

Апарат Чижова – це пристрій, що оперативно контролює вологість невеликих за розміром напівфабрикатів. Конструкція передбачає наявність двох блоків – висушування зразків і управління. Перший складається з верхньої та нижньої плит нагріву, які з'єднані між собою. Плити виконані з алюмінію, містять електронагрівальні елементи, закриті кришками. Другий (електронний блок управління) – з вузла регулювання/контролю температури, а також з вузла встановлення часу витримки. Поточну температуру дозволяє контролювати цифровий індикатор, час висушування – таймер (включати його потрібно відразу після закладки пакету з продуктом). Мабуть, однією з примітних характеристик приладу є те, що температура плит регулюється автоматично.

Принцип роботи сушильного приладу простий: швидке зневоднення сировини, що перевіряється, шляхом випарювання вологи. Зразок при цьому прогрівається з обох боків прилеглими плитами, нагрітими до робочої температури. Важливо: при зневодненні зразки знаходяться у спеціальних пакетах, вироблених зі слабо приклеєного паперу (ротаторний або газетний).

Прилад Чижова отримав широке застосування у виробничо-технічних лабораторіях харчової та аграрної промисловості, його також активно використовують на багатьох хлібопекарських, молочних, м'ясопереробних, борошномельних підприємствах України, Росії та інших країн. Така поширеність цілком закономірна, адже сушильний апарат АПС-1 має багато переваг, а саме:

- підготовка до роботи в найкоротший проміжок часу;

- захист від перегріву шляхом миттєвого блокування;

- стабільна підтримка постійної температури, завдяки наявності електронного терморегулятора;

- наявність теплоізоляції блоку висушування;

- підвищена електробезпека;

- елементарне і зручне застосування та обслуговування.

ПЧМЦ складається з блоку висушування зразків і електронного блоку управління і контролю. При роботі приладу датчик температури видає сигнал, пропорційний значенню температури, яку мають плити блоку висушування. Електронний блок обробляє сигнал датчика з метою відображення фактичного значення температури плит і вироблення сигналів комутації електронагрівальних приладів. Цифровий індикатор дозволяє контролювати поточне значення температури блоку висушування зразків.

 

Технічні характеристики

Модель ПЧМЦ
Діапазон встановлюванних температур висушування, ºС от+ 50 до + 199
Дискретність встановлюваних температур, ºС 0,1

Відхилення температури  плит блоку висушування зразків від заданної робочої температури не більше, ºС

±2

Час нагріву блоку висушування зразків до встановленної робочої температури не більше, хв

20

Зазор між контактуючими робочими поверхнями плит

блоку висушування зразків, мм

Не більше 0,1
Джерело живлення - однофазна мережа змінного струму Напруга, В Частота, Гц Споживана потужність, Вт   220 50 700
Діапазон встановлюванних значень часу висушування, хв 1 - 99
Дискретність встановлюванних значень часу висушування, хв 1
Габаритні розміри, не більше  
Блоку висушування 210х120
Блоку управління 175х120х65
Вага, кг  
Блоку висушування 6,0
Блоку управління 0,8

Якщо Вам потрібно купити оптом прилад Чижова ПЧМЦ зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на прилад Чижова ПЧМЦ, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Прилад Чижова ПЧМЦ за вигідною ціною, також замовити Прилад Чижова ПЧМЦ з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.