Щуп для зерна автомобільний, вагонний РП-220

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Щуп ручний пробовідбірний багаторівневий (пробовідбірник) РП-220 використовуються в лабораторіях і на підприємствах зернозаготівельної, зернопереробної, харчової промисловості.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності щуп для зерна автомобільний, вагонний РП-220. У нас можна купити щуп РП-220 за доступною ціною. Щуп для зерна автомобільний, вагонний РП-220 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку щупів для зерна автомобільний, вагонний РП-220 по всій території України.

Щупи РП-220 призначені для відбору проб зерна, борошна, крупи, комбікормів та іншої продукції при підготовці їх до аналізів. Дозволяють здійснювати відбір проб з кузовів вантажного автотранспорту, залізничних вагонів, зерносховищ. Щупи виконані з дюралюмінію, що дуже істотно знижує вагу виробів. Пробовідбірні отвори (8 шт) розташовані рівномірно на довжині 1 м від нижнього кінця щупа. При необхідності відбору проб з глибини більше 1 м щуп занурюється в зерно на необхідну глибину. Пробовідбірні отвори щупа відкриваються поступово від нижнього до верхнього, що забезпечує рівномірний відбір проб з усієї глибини занурення пробовідбірних отворів.

Технічні характеристики:

Обсяг продукту, що забирається щупом, см3 500
Довжина щупа, мм 2200
Діаметр, мм 40
Довжина робочої частини заборника, мм 100
Маса, кг 2,5

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Щуп для зерна автомобільний, вагонний РП-220 за вигідною ціною, також замовити Щуп для зерна автомобільний, вагонний РП-220 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.