Вимірювач деформації клейковини ВДК-М

7620.00 грн (ціна за 1 шт)

Вимірювач деформації клейковини ВДК-М призначений для визначення групи якості клейковини зерна пшениці та пшеничного борошна за їх здатністю опиратися деформуючому навантаженню нормованої величини.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в вимірювачі деформації клейковини ВДК-М. У нас можна купити вимірювач деформації клейковини ВДК-М за доступною ціною. Вимірювач деформації клейковини ВДК-М має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна вимірювача Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна вимірювачів деформації клейковини ВДК-М також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі вимірювачів деформації клейковини ВДК-М оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Вимірювач деформації клейковини ВДК-М може використовуватися в органах хлібних інспекцій, лабораторіях хлібоприймальних пунктів, елеваторів, млинів, хлібозаводів та на інших підприємствах харчової промисловості.

Діапазон вимірювання індексу деформації клейковини (ІДК), у.о. від 0 до 150
Абсолютна похибка вимірювань ІДК, у.о. ±2
Величина деформуючого навантаження, г 120
Час спрацювання звукового сигналу з моменту дії навантаження, с 30 ± 2
Живлення апарата батарея типу "Крона"
Час роботи апарата від однієї батареї не менше 1 року
Габаритні розміри, мм 160х85х60
Маса, не більше, кг 0,9

Глютен (клейковина) – це об’єднана назва групи білків, які містяться в злаках (насамперед, пшениці, вівсі, ячмені та житі) і, відповідно, в борошні, виробленому з них. Клейковина є одним із найважливіших компонентів, які впливають на якість хлібопекарського борошна, а відповідно, визначає і якість самого тіста, його пружність та еластичність.

Види клейковини:

1. Коротка і міцна. Досить пружна, але рветься при певній мірі розтягування.

2. Середня й еластична. Прекрасно тягнеться і стискається назад.

3. Довга та слабка. Легко розтягується, але не стискається, рветься.

Визначення вмісту цієї речовини можливе різноманітними способами. Наприклад, можна це зробити за зовнішнім виглядом, консистенцією і навіть на колір, але результат, як ви розумієте, буде приблизним. Інша справа, якщо скористатися сертифікованим професійним пристроєм, спроектованим і виробленим з конкретною метою – вимірювати кількість і якість глютену в продукті.

Вимірювач деформації клейковини – це спеціальний прилад, який визначає групу якості речовини за величиною деформації продукту, що її містить. Деформація відбувається під впливом певного навантаження за заданий проміжок часу. Якщо в домашніх умовах можна обійтися без цього пристрою, то на елеваторах, млинах, хлібоприймальних пунктах, хлібопекарнях і цехах з виробництва макаронів - ніяк.

Представляємо до вашої уваги вимірювач деформації клейковини ВДК-М, призначення якого – визначати групи якості глютену зерна пшениці, а також пшеничного борошна на основі аналізу їхньої здатності до опору деформуючому навантаженню встановленої величини. Йдеться про описану вище стандартизовану методику.

ВДК-М – прилад малогабаритний і дуже зручний в роботі. У дію його приводять автономні джерела живлення (батарея типу «Крона»), одного з яких достатньо для загальної роботи протягом року. Оснащений звуковим сигналом, який спрацьовує приблизно через 30 секунд з моменту початку дії на зразок. У ручному калібруванні потреби немає.

Щоб перевірити, чи у функціональному стані перебуває обладнання, достатньо скористатися плашкою нормованої товщини.

Варто відзначити і виконання вимірювача. Невеликий (габаритні розміри – 160х85х60 мм), вагою не більше 0,9 кг, з плавними формами, він легко впишеться в робоче місце, де б не було потрібно проводити вимірювання.

Напевно, одним з головних показників, які свідчать на користь вимірювача ВДК-М, є його широке застосування на вітчизняних підприємствах. Ну і, звичайно ж, відповідність державним нормам та стандартам.

Якщо Вам потрібно купити вимірювач деформації клейковини ВДК-М, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вимірювачі деформації клейковини ВДК-М , а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вимірювач деформації клейковини ВДК-М за вигідною ціною, також замовити Вимірювач деформації клейковини ВДК-М з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.