Щуп для зерна мішковий ЩМ-2

270.00 грн (ціна за 1 шт)

Щуп пробовідбірний мішковий ЩМ-2 використовуються в лабораторіях і на підприємствах зернозаготівельної, зернопереробної, харчової промисловості. Щупи призначені для відбору проб зерна, борошна, крупи, комбікормів та іншої продукції при підготовці їх до аналізів.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Залежно від призначення щупи розрізняють: автомобільні (вагонні), складські (амбарні) і мішкові. Автомобільний (вагонний) щуп ЩВ - конусного типу, щупи складський (амбарний) ЩО і мішковий ЩМ - циліндричного типу. Принцип дії: щупи всіх типів вводять в зерно або продукти закритими. На потрібній глибині їх відкривають, і вони наповнюються продуктом. Конусний щуп закривається та відкривається за допомогою стрижня, що проходить всередині порожнистої штанги, а циліндричний - повертається внутрішнім циліндром щупа.

Технічні характеристики:

Обсяг продукту, що забирається щупом, см3 15
Довжина щупа, мм 350
Довжина робочої частини забірника, мм 230
Вага, кг 0,22

Якщо Вам потрібно купити гуртом щупи для зерна мішковий ЩМ-2, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на щуп для зерна мішковий ЩМ-2, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Щуп для зерна мішковий ЩМ-2 за вигідною ціною, також замовити Щуп для зерна мішковий ЩМ-2 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.