Шафа сушильна СЕШ-3МУ

37200.00 грн (ціна за 1 шт)

Шафа сушильна СЕШ-ЗМУ – це вузьконаправлене обладнання, спроектоване і виготовлене для визначення вологості та рівномірного висушування зернових, бобово-олійних плодів рослин, а також інших продуктів, що містять вологу. Для сушіння проб застосовується найоптимальніший метод – повітряно-теплова дія, тобто процес висушування відбувається за допомогою потоку підігрітого повітря, який створюють вентилятор, деталі нагріву та стіл, що обертається разом зі зразками.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності шафи сушильні СЕШ-3МУ. У нас можна купити шафи сушильні СЕШ-3МУ оптом за доступною ціною. Шафа сушильна СЕШ-3МУ має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна сушильної шафи Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна шафи сушильної СЕШ-3МУ також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі шафи сушильної СЕШ-3МУ оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Сушильна шафа СЕШ-3МУ призначена для сушіння зерна, зернопродуктів, насіння бобових і олійних культур, а також інших вологовмістних речовин, при визначенні вологості. Застосовується в лабораторіях елеваторів, хлібоприймальних, борошномельних, круп'яних, комбікормових, хлібопекарських підприємств та науково-дослідних установ АПК.

Опис:

Принцип дії шафи заснований на рівномірному висушуванні проби за допомогою повітряного потоку (повітряно-теплової метод), що створюється відцентровим вентилятором і нагрівальними елементами, і обертового столу з пробами.

Потужність шафи, Вт 2000
Електроживлення, В 220
Швидкість обертання стола, об/хв 5 ± 2
Максимально допустимий нагрів сушильної камери шафи, ˚ С 160-170
Середня тривалість нагрівання шафи при номінальній напрузі мережі і температурі приміщення +20 ˚С: При нагріванні до 105 ˚С, не більше, хв При нагріванні до 130 ˚С не більше, хв 15 20
Падіння температури в сушильній камері при повному завантаженні зразками не більше,% від робочої температури 10
Час відновлення температури після повного завантаження зразками, хв 10
Градієнт температури, ˚С ± 5
Обертовий стіл вміщає бюкс, шт. сітчастих алюмінієвих 8 8
Габаритні розміри (в х ш х г) 520 х 360 х 360 мм
Маса, кг 23

Шафи СЕШ-ЗМУ набули широкого поширення в лабораторіях багатьох підприємств України різного напрямку:

- елеваторні, хлібоприймальні та борошномельні склади, хлібопекарні;

- комбікормові й круп'яні заводи;

- науково-дослідні центри аграрно-промислового комплексу.

Одним словом, безліч організацій і установ, діяльність яких більшою чи меншою мірою пов᾿язана з оцінкою якості сільськогосподарських культур та продуктів їхньої переробки, активно використовують у своїй роботі ці надійні і функціональні сушильні шафи.

Пояснюється це просто – величезним переліком достоїнств устаткування.

Основні переваги СЕШ-ЗМУ:

Проста конструкція та якісні комплектуючі, які забезпечують максимальну надійність приводу столу;

Наявність цифрового терморегулятора, який відображає температурні показники в сушильній камері;

Швидке нагрівання шафи: до 105 ˚С максимум за 15 хвилин, до 130 ˚С – за 20 хвилин;

Високоточна підтримка температури всередині обладнання;

Блокування перегрівання в робочому просторі та підвищена електробезпека. Це дозволяє зберегти від можливих пошкоджень як розміщений продукт, так і саме обладнання. До того ж, гарантувати безпеку для приміщення і людей, які в ньому знаходяться;

Низький показник шуму. Ця характеристика дозволяє досягти сприятливої атмосфери навколо пристрою і запобігти перешкодам в роботі персоналу;

Спрощена робота лаборанта. При закладанні продукту в бокс температура в робочій камері падає не більше, ніж на 10 %, і поновлюється максимум протягом 10 хвилин. Це в рази спрощує і скорочує часові витрати працівника;

Простий і зручний сервіс. Обслуговування та ремонт сушильної шафи не вимагають великих знань і зусиль.

Також до переваг цього обладнання належать висока потужність (2000 Вт), електроживлення від стандартної мережі (220 В), оптимальні габарити (520х360х360 мм) і вага (23 кг). Все це робить шафу сушильну СЕШ-ЗМУ якісним апаратом, що на 100 % виконує своє призначення.

Якщо Вам потрібно купити шафу сушильну СЕШ-3МУ, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на шафу сушильну СЕШ-3МУ, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Шафа сушильна СЕШ-3МУ за вигідною ціною, також замовити Шафа сушильна СЕШ-3МУ з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.