Млинок лабораторний ЛЗМ-1

3720.00 грн (ціна за 1 шт)

Млинок лабораторний ЛЗМ-1 призначений для подрібнення лабораторних проб зерна сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки з метою підготовки для подальшого визначення показників якості зерна. ЛЗМ-1 застосовується у лабораторіях хлібоприймальних, борошномельних і зернопереробних підприємствах, олієекстракційних заводах в системі сільського господарства та інших організаціях, які займаються оцінкою якості сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки. Використовується млин при підготовці проб для визначення вологості, олійності, а також інших показників, при визначенні яких потрібно подрібнення продукту без втрати вологи і з підвищеною жирністю.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності млинок лабораторний ЛЗМ-1. У нас можна купити млинок лабораторний ЛЗМ-1 за доступною ціною. Млинок лабораторний ЛЗМ-1 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна млинка лабораторного ЛЗМ-1 Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна млинка лабораторного ЛЗМ-1 також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі млинків лабораторних ЛЗМ-1 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Млин ЛЗМ-1 складається з колекторного двигуна, змонтованого в пластмасовому корпусі, зі встановленим у верхній частині стаканом. Стакан містить змонтований на валу електродвигуна сталевий ніж і закривається кришкою, утворюючи камеру подрібнення. Млин забезпечений вмикачем клавішного типу, а також електрокабелем з вилкою для підключення до електромережі.

Час подрібнення наважки вагою 30 г 30...50 с
Допустима кількість подрібнень в годину 10
Маса продукту, що подрібнюється 20...50 г
Розмір продукту, що подрібнюється Не більше 12 мм
Ємність стакану 250 мл
Частота обертів подрібненого органу 10000 об/хв
Потужність двигуна 330 Вт
Живлення (однофазна сітка) 220/50 В/Гц
Рівень шуму 65...70 дБ
Габаритні розміри (висота х діаметр) 210 х 90 мм
Маса 1,5 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Млинок лабораторний ЛЗМ-1 за вигідною ціною, також замовити Млинок лабораторний ЛЗМ-1 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.