Вологомір зерна "Фермер+"

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Вологомір зерна – це електронний вимірювальний прилад, за допомогою якого визначають вологість зернових, бобових та олійних культур. Позаяк має величезне значення для аграрного комплексу та користується неабиякою популярністю, випускається багатьма вітчизняними і зарубіжними виробниками в різних модифікаціях. Особливе місце серед всього переліку продукції цієї групи посідає вологомір зерна «Фермер+». Його використовують при зборі зазначених культур, а також у процесах обробки та переробки. Йому характерна підвищена чутливість, завдяки чому забезпечується максимальна точність результатів.

Вологомір зерна. Опис і характеристики

Вологомір зерна «Фермер» опт – це портативний мобільний пристрій невеликих габаритів, покликаний здійснювати експрес-встановлення показника вологості в діапазоні 5-38 % восьми зернових і олійних рослин. При покупці є можливість вибрати перелік культур, з якими клієнтові доведеться мати справу, з урахуванням специфіки професійної діяльності, і вони будуть внесені в пам’ять виробу. Загалом, з його допомогою можна контролювати вологість соняшнику, пшениці, проса, ячменю, вівса, жита, гречки, гороху, сої, ріпаку, маку, гірчиці, кукурудзи й люцерни. Для цього та чи інша культура повинна бути в програмному забезпеченні пристрою, а в процесі роботи братися для досліджень в об’ємі від 60 мл. «Фермер» – це прилад з широким спектром застосування. Він може бути задіяний як на маленьких фермах, так і на великих с/г підприємствах для аналізу немелених проб. Результати відображає в цифровому вигляді в абсолютних і відносних одиницях вологості. Живлення – 9В (крона-акумулятор). Відключення живлення може здійснюватися вручну або автоматично, в зв’язку з чим правильна раціональна експлуатація виробу дозволяє користуватися однією батареєю протягом тривалого періоду. Матеріал корпусу – стійкий до механічних впливів пластик. У моделі передбачений захист індикаторів світлофільтром, а кнопок – спеціальною плівкою. Ще одна особливість – наявність інструкції з експлуатації на тильній стороні корпусу. Переваги, якими характеризується цей вологомір зерна, пояснюють його масову популярність:

  • висока якість. Прилад пройшов багато виробничих і лабораторних випробувань. Відгуки у споживачів про нього – тільки найкращі;
  • невелика вага, компактні розміри і ергономічність. Вага становить всього 0,3 кг, а розміри – 100х67х33 мм. Це сприяє зручності і при перенесенні, зберіганні, і, власне, в процесі експлуатації;
  • простота застосування. Робота з ним не супроводжується жодними труднощами і не вимагає специфічних знань;
  • надійність та точність вимірювань (похибка не виходить за межі діапазону 0,5-1,2 %);
  • швидке отримання результатів (час визначення вологості займає не більше, ніж півхвилини);
  • приваблива вартість. Розглянутий вологомір зерна (ціна доступна – це одна з головних передумов, що забезпечили популярність приладу в сільському господарстві) можуть дозволити собі купити приватні ферми та аграрні корпорації будь-яких масштабів.

Вологомір зерна «Фермер+» ціна

Якщо вас цікавить обладнання для визначення якості зерна, зокрема, за якою ціною вологомір зерна можна придбати, телефонуйте контактним особам ПП «Система Оптимум». Наші пропозиції відрізняються не тільки високою якістю продукції (прилади супроводжуються відповідними сертифікатами, що підтверджують заявлений якісний рівень), але й доступною вартістю. Ви легко і швидко можете оформити замовлення на вологомір зерна «Фермер», ціна якого вас обов’язково порадує. Для цього необхідно зателефонувати нам або відправити заявку на e-mail. Зв’язавшись з нашими фахівцями зручним для вас способом, ви також зможете уточнити актуальну вартість пристрою, умови оплати і доставки по Україні. Оскільки товар завжди на складі в наявності і у нас великий автопарк, доставка не займе багато часу. А у зв’язку з комфортною співпрацею, що забезпечується нашою компанією, спосіб оплати можна підібрати в індивідуальному порядку.

Вологомір зерна купити оптом

Звернувшись до нас, ви зможете замовити не один вологомір зерна від виробника в Україні, а оптову партію приладів. Співпраця з оптовими клієнтами супроводжується додатковими перевагами. Тому в такому випадку потрібно уточнити умови придбання та вартість, щоб вологомір зерна купити оптом з максимальною вигодою. Зверніть увагу! На складах нашої компанії у великому асортименті і достатніх обсягах є також різна хімічна сировина та техніка. А це означає, що ви можете не тільки замовити вологомір зерна, а й купити лабораторне обладнання з хімії, реактиви і багато іншого. З питань роздрібних і оптових поставок звертайтеся за контактними номерами.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вологомір зерна "Фермер+" за вигідною ціною, також замовити Вологомір зерна "Фермер+" з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.