Нітрат калію (селітра калійна, калій азотнокислий)

85.80 грн (ціна за 1 кг)

Калій азотнокислий (нітрат калію, калієва, калійна або індійська селітра) – неорганічна безбарвна (або білого кольору) речовина, кристалічна калієва сіль азотної кислоти, яка не має запаху і не летка. Кристали мають голчасту довгасту форму. Гігроскопічність – мала, у воді розчиняється добре. У природі утворюється внаслідок розкладання органічних речовин під впливом бактерій. Промислове виробництво передбачає взаємодію нітрату натрію та хлориду калію (в якості домішок виступають нітрити і хлориди). Токсичність при впливі на живі організми практично відсутня. У малій кількості є в тваринах і рослинах. Формула – KNO3.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності калій азотнокислий. У нас можна купити нітрат калію оптом за доступною ціною. Нітрат калію має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна калійної селітри Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку нітрату калію по всій території України. Ціна калійної селітри також залежить від обсягів закупівлі. При покупці калійної селітри оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Калій азотнокислий (нітрат калію, калієва, калійна або індійська селітра) – неорганічна безбарвна (або білого кольору) речовина, кристалічна калієва сіль азотної кислоти, яка не має запаху і не летка. Кристали мають голчасту довгасту форму. Гігроскопічність – мала, у воді розчиняється добре. У природі утворюється внаслідок розкладання органічних речовин під впливом бактерій. Промислове виробництво передбачає взаємодію нітрату натрію та хлориду калію (в якості домішок виступають нітрити і хлориди). Токсичність при впливі на живі організми практично відсутня. У малій кількості є в тваринах і рослинах. Формула – KNO3.нітрат калію формула

Купити нітрат калію в Україні 

Серед селітр (добрив) дуже поширена і широко застовується – калієва селітра (калій азотнокислий або нітрат калію) - це калієво-азотне добриво складається : з азоту на тринадцять відсотків; з калію - сорок шість відсотків та використовується для підживлення рослин, що ростуть на закритих ґрунтах. Селітра дуже токсична, і є добрим окислювачем, вибухо- та пожежонебезпечною.

Але у цієї субстанції є і позитивні та потрібні характеристики: калієва селітра дуже ефективна на ґрунтах з пониженим вмістом калію. Калійна селітра сприяє збільшенню всмоктувальної сили коренів і сприяє повному урівноваженню темпів фотосинтезу та дихання, а також появі кращої структури тканин у рослин. Стійкість рослин до різних несприятливих умов навколишнього середовища значно підвищується. Розчини нітрату калію добре сумісні і з різними іншими водорозчинними добривами, які майже зовсім не містять нерозчинних сполук і шкідливих домішок.

У грунт калійну селітру додають обов'язково навесні , оскільки в ній міститься азот, який легко розчиняється.

Область застосування калію азотнокислого

Калієва селітра застосовується у вигляді порошку для позакореневого і кореневого підживлення.добриво калійна селітра

1 . Як кореневе добриво нітрат калію використовують для:

 • квіткових і овочевих культур з розрахунку грам або півтора на літр (пакет двадцять п'ять грам на п'ятнадцять чи двадцять п'ять літрів води);
 • ягідних та декоративних чагарників з розрахунку грам або півтора на літр (пакет двадцять п'ять грам на п'ятнадцять чи двадцять п'ять літрів води);
 • плодових дерев з розрахунку два з половиною грами на літр (пакет двадцять п'ять грам на десять літрів води);

Частота підживлення - один раз протягом десяти або п'ятнадцяти днів.

2 . Як позакореневе добриво калій азотнокислий використовується у вигляді півтора або двох відсоткового розчину (пакет двадцять п'ять грам на п'ятнадцять літрів води). Розчин рівномірно і акуратно наноситься на листя рослин за допомогою спеціального розприскувача. Витрата розчину приблизно виходить така:

 • овочеві, квіткові, суниця - літр або півтора на десять метрів квадратних землі;
 • чагарники - півтора літра на кущ;
 • плодові дерева - два літра на молоде, і п'ять-вісім літрів на доросле дерево.

Всього проводять два або чотири обприскування протягом усього вегетаційного періоду.

Хімічні властивості нітрату калію

Калійна селітра широко застосовується в різних галузях, виконуючи в кожній з них специфічні функції:

 • піротехніка (незамінна складова димного пороху, використовується при виробництві карамельного ракетного палива);
 • електровакуумна промисловість і оптичне скловаріння (робить світлішим або знебарвлює технічне кришталеве скло, збільшує міцність скляних виробів);
 • металургія (є сильним окисником);
 • виробництво зубної пасти (є допоміжним компонентом у пастах для чутливих зубів);
 • сільське господарство (виступає в якості цінного мінерального калій-азотного добрива, поєднуючи два елементи, які в інших випадках, тобто в складі різних підживок, погано засвоюються рослинами; а також підвищує їхню морозостійкість).

Особливо активно калій азотнокислий як консервант і фіксатор кольору використовується в харчовій промисловості. При взаємодії з м'ясними та рибними продуктами він чудово виконує антибактеріальну обробку. Застосовуваний при виробництві сирів, уповільнює здуття. Висока концентрація калієвої селітри в продукті призводить до змін забарвлення і появи аромату. М'ясо, риба та інша їжа набувають привабливого, «смачного» вигляду, що особливо ціниться в роздрібній торгівлі.

Нітрат калію і його роль у здоров'ї людини

У цьому контексті варто чітко розділяти організм дорослої людини і дитини. Якщо не перевищувати рекомендовану дозу (не переводити добавку в статус щоденно вживаної), то негативного впливу на дорослий організм не буде. У той же час, споживання продуктів з азотнокислим калієм не бажане для дитини. У зв`язку з цим, при виробництві дитячого харчування цю добавку використовувати не можна.

Ціни в інтернет магазині Система оптимум

Офіційні дані свідчать: та кількість нітратів, яка потрапляє в людський організм у вигляді харчових додатків, шкоди здоров'ю завдати не може. Тому використання нітрату калію в Україні, як і в Росії, дозволено на законодавчому рівні.

Якщо Вам потрібно купити оптом калійну селітру, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на нітрат калію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІКалій азотнокислий (калійна селітра, нітрат калію) 

KNO3
Кваліфікація

тех

Виробник

Ізраїль

Термін зберігання   

2 роки

Показники якості

Показник

Норматив

Випробовування

1

Зовнішній вигляд

Білі кристали з жовтувато-сіруватим відтінком 

Відповідає

2

Масова частка основної речовини, %

> 99,9

99,97

3

Масова частка води, %, не більше

0,08

0,06

4

Масова частка хлористих солей у перерахунку на NaCl, %, не більше

0,017

0,012

5

Калій вуглекислий (K2CO3), %

≤ 0,01

0,01

6

Речовини, нерозчинні у воді, %

< 0,01

0,004

7

Речовини, які окислюють перманганат калію, %, не більше, в перерахунку на KNO2

< 0,01

0,004

8

Кальцій і магній (Ca+Mg), %

≤ 0,002

0,002

9

Залізо (Fe), %

< 0,005

0,0002

10

Хром (Cr), %

< 0,0005

0,00010

Лабораторний висновок: якість товару відповідає ГОСТ 19790-74.

Міжнародна назва potassium nitrate, potassium saltpetre
Хімічна формула KNO3
Назви-синоніми азотнокислий калій, калієва сіль азотної кислоти, калійна селітра, селітра калієва, індійська селітра

Вага

мішок 25 кг

фасування 1000 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Нітрат калію (селітра калійна, калій азотнокислий) за вигідною ціною, також замовити Нітрат калію (селітра калійна, калій азотнокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.